Pages: [1] 2 3 ... 15
  Print  
Autor Topic: Hobbit (2012)  (Read 85190 times)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« on: July 11, 2011, 06:30:45 PM »

Witam...

Pewnie juz wszyscy wiedza że powstaje film HOBBIT - There and back again. Film będzie miał swoja premierę w grudniu 2012r. a druga częsc w 2013r.

Wiecej info każdy z was spokojnie znajdzie sobie w sieci ;)
IMDB ---> http://www.imdb.com/title/tt0903624/

ale... dzis ukazały sie (nooo niezupełnie dzis ale... niewazne:) ) pierwsze zdjęcia z filmu, a raczej jednych z głownych postaci :)


arykuł z gazeta.pl

Quote
Pierwsze spotkanie z krasnoludami. Opublikowano zdjęcia z "Hobbita"
Nori, Ori i Dori to pierwsze postaci z "Hobbit: The Unexpected Journey" Petera Jacksona - pierwszego z dwóch filmów na podstawie prozy Tolkiena. Premierę przewidziano na grudzień 2012 roku.
 Pierwsze przedstawione postaci to Nori, Ori i Dori, trzej bracia, grani przez Jeda Brophy'ego, Adama Browna i Marka Hadlowa. Zdjęciu, które studio opublikowane zostało przez twórców na facebookowej stronie filmu, towarzyszył opis: "Ci trzej bracia, choć synowie jednej matki, nie mogą się bardziej różnić od siebie".



Na opublikowanym kilka dni później zdjęciu poznajemy dwóch kolejnych członków wyprawy do Samotnej Góry - Gloina i Oina, w których wcielają się Peter Hambleton i John Callen.

Łącznie w wyprawie hobbitowi Bilbo Bagginsowi, granemu przez Martina Freemana (w Polsce znany m.in. z filmu "Love Actually") towarzyszy 13 krasnoludów. Znamy już pięciu, pozostałych ośmiu mamy poznać do końca lipca.

 Już wcześniej wytwórnia Warner Bros opublikowała zdjęcia przedstawiające głównego bohatera dwuczęściowego filmu:

Wiemy też, że w postać Gandalfa po raz kolejny wcieli się brytyjski aktor Ian McKellen. Powracają również inne postaci: Gollum, Frodo i Legolas. Oprócz Martina Freemana, do obsady tolkienowskiej sagi dołączyła m.in. znana z serialu "Lost" Evangeline Lilly, która zagrała pięknego elfa - Tauriel.

 Całość produkcji została nakręcona w Nowej Zelandii. Zdjęcia do obu części zajęły 254 dni, tylko 12 dni mniej niż łączny okres pracy nad "Władcą Pierścieni".

 Światowa premiera filmu przewidziana jest na 14 grudnia 2012 roku.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: July 11, 2011, 06:36:27 PM »

No takich Oinów i takich Gloinów to ja rozumiem, gorzej z pytaniem co tam właściwie mają do roboty Legolas i Frodo jakoś ich sobie z książki nie przypominam a ostatni raz czytałem ja przed tygodniem jakimś xD (zamiast Legolasa powinien być jego ojciec Thranduil)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #2 on: July 11, 2011, 06:40:01 PM »

W tą role wciela się Lee Pace   
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: July 11, 2011, 07:38:26 PM »

No takich Oinów i takich Gloinów to ja rozumiem, gorzej z pytaniem co tam właściwie mają do roboty Legolas i Frodo jakoś ich sobie z książki nie przypominam a ostatni raz czytałem ja przed tygodniem jakimś xD (zamiast Legolasa powinien być jego ojciec Thranduil)

Dlatego, że nie jest to wierna ekranizacja Hobbita ale adaptacja, w dodatku podzielona na 2 filmy :) Gdzie 229 stron Hoobbita a gdzie obszerność materiału każdej części Władcy?

Nie znamy scenariusza więc możemy się tylko domyślać, że skoro jest Thranduil to gdzieś obok w piaskownicy baraszkuje mały Legolasior :) (mały to oczywiście przenośnia). Inaczej ma się sprawa z Frodem bo nie było go wtedy jeszcze nawet w dalekich planach :) Mały urwis pojawi się dopiero 27 lat później.  A to może oznaczać, że druga część będzie pomostem między Hobbitem a Władcą albo, że Frodo pojawi się tylko w bardzo epizodycznej scenie nie związanej z fabułą.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #4 on: July 11, 2011, 07:54:22 PM »

Heheheh .. maly Orlando Bloom.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #5 on: July 21, 2011, 04:06:43 PM »

Pełna ekipa ;) (obrazek dosyc duzy to nie wrzucam w IMG

http://seantcollins.com/wp-content/uploads/2011/07/DwarvesFinal.jpg
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #6 on: July 21, 2011, 04:17:05 PM »

Hmmm, te krasnoludy wyglądają groteskowo, ale kwestia gustu.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #7 on: July 21, 2011, 04:24:15 PM »

co do Froda to słyszałem, że pojawia się na początku gdzie jest scena w której Bilbo zaczyna swoją opowieść w domu przy kominku (czyli całość jest w formie opowieści)

ciekawi mnie natomiast w którym momencie podzielą fabułę
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #8 on: July 21, 2011, 04:24:45 PM »

No wygląd mają bardzo ciekawy. Jestem ciekaw jak to ostatecznie już wyjdzie w gotowym filmie w "ruchu".
Szczególnie ciekawy wygląd ma ostatni pan z prawej. Wnioskuje po wieku, że to Kili albo Fili, ale na krasnoluda nie wygląda zbytnio ;].

Ardu myślę, że jakoś zaraz po wyjściu z Mrocznej. Może przed wejściem, ale to chyba mniej prawdopodobne.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #9 on: July 21, 2011, 04:28:51 PM »

spamuje... wiem... ale jescze filmik z planu, gdzie widac troche ich "na żywo" :)

http://www.youtube.com/watch?v=t47TXEi0No0
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #10 on: July 21, 2011, 04:30:44 PM »

Spamuj, spamuj, chetnie poogladam i poczytam :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #11 on: July 21, 2011, 04:30:59 PM »

Szczególnie ciekawy wygląd ma ostatni pan z prawej. Wnioskuje po wieku, że to Kili albo Fili, ale na krasnoluda nie wygląda zbytnio ;].
hmm ale wiesz podpowiem ci szeptem: oni są podpisani :P
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #12 on: July 21, 2011, 04:33:19 PM »

Owned xD.

Nacisnąłem powiększenie obrazka zanim zdążył się cały wczytać i potem samego dołu już nie przewijałem do oglądania ;].
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #13 on: July 21, 2011, 04:46:10 PM »

niektórzy faktycznie wyglądają odrobinę groteskowo ale zobaczymy jak to w filmie wyjdzie

szkoda, że jeden z najmłodszych nie ma prawie brody (mogli mu zrobić jednak trochę większy zarost) ale wiem musi być nowy Legolas dla kobiet ;)
Tarquill
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #14 on: July 21, 2011, 04:51:11 PM »

Najwazniejszy jest i tak Thorin Dębowa Tarcza, a on jest w sumie ok.
Za to Dwalin genialny  ;D
Pages: [1] 2 3 ... 15
  Print