Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Print  
Autor Topic: Neverwinter Online  (Read 65426 times)
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #105 on: June 13, 2013, 09:08:29 AM »

Serwery mają zostać połaczone w jeden - natomiast najwięcej Polaków chyba na dragonie gra; Ale Lotro jest lepsze nawet po mimo ogromnego plusu Neverwinter jakim są foundry; Oczywiście pograc można i sam tez troszkę z doskoku pogrywam;
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #106 on: June 13, 2013, 09:56:25 PM »

Ja też bywam czasami.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #107 on: June 16, 2013, 10:05:12 AM »

Powraca "Korporacja Zrzęda i Ziomkowie"

Czy tylko ja uważam za eee... eee... nie do końca odpowiednie że na forum nie ma żadnej informacji że zmieniono lidera gildii? Wchodzę dzisiaj patrze do roostera patrze "Dirke rank is Guild Leader now" czy coś w tym stylu. Nie chcę nic mówić ale czy to nie powinno zostać jakoś objaśnione na forum (możliwe że coś było wewnątrz mówione ale chyba każdy głupi wiedział że wiele osób dało se siana z gra do realise'a) dzisiaj się loguje patrze z przyzwyczajenia kto ostatnio nabił lvl a tu najnowsze info to zmiana lidera. tak się przyznam że bladego pojęcia nie mam kim  ten Dirke w ogóle jest? To jakiś nowy chyba? Zna go ktoś na tyle by mnie uspokoić że ten oddział nie zejdzie jeszcze bardziej na psy? Nie twierdzę że to osoba niekompetentna czy co po prostu go nie znam, więc się pytam.

Ogólnie szczerze to zalogowałem się po przejrzeniu notek głównie żeby looknąć czy są training tomy tak to czekam na Stokorotka albo Curuvila bo klerem mi się cięzko lvluje kiedy każdy mój compan jest normalnemu mobowi na hita nawet wiz zanim poszedłem na urlop spowodowany brakiem kompanii trafił na problemy z jednym bossem to odpuściłem na razie.

Kończąc ten offtop czy ktoś może mi powiedzieć co tu się do Dziewięciu Piekieł dzieje?

Kiedy jeszcze Rael był liderem wielokrotnie do niego pisałem w sprawie gildii, raz nawet na forum (odpowiedzi co o tym myśli się ofc nie doczekałem (głównie szło o to czemu przyjmujemy ludzi totalnie konfliktowych po prostu "na krzywy ryj" bo odnosiłem wrażenie że invy szły do ludzi żeby już nie męczyli o inva, ja każdemu kto pisał mówiłem że póki nie powstaną jakieś zasady to invam (choć przynam nie od początku mniej więcej od powstania działu na forum ( o ile mnie pamięć "nie myli" Lider wówczas nawet nie pofatygował się o ten dział poprosić tylko ja musiałem jak doszliśmy zresztą wraz z Raelem że dział jest potrzebny (z racji braku jakichkolwiek reguł w oddziale okazał się zbędny bo to jak robiłem przerwę coraz bardziej Pajęcze Piekła pod koniec milczenia Lolth przypominało)), a jak widzę chyba nie powstaną jednak :( ))

Kończąc ten custom-flame proszę o jakieś wyjaśnienie i o ile nasz lider nowy w ogóle ma konto na forum to neich powie w jakim jego zdaniem kierunku am teraz zmierzać ta gildia w najbliższym czasie spróbuje zerknąć czy Dirke będzie może na TS to spróbuje go zapytać (mam nadzieję że ominie mnie kolejna sprzeczka z trolarnią z OLDów jeśli Dirke będzie jak oni siedzieć na kanale GW2 grając w NWO (dla niewiedzących wśród OLDów jest kilka osób które swego czasu kochały siedzieć na kanale GW2 kiedy robili tam dunga i samemu robić dunga w NWO i weź ty ogarnij kto co mówi, pomijając że każdy każdemu przeszkadza). Czytania ich forum mam osobiście dosyć, a już tym bardziej bezsensownych prób prowadzenia z nimi rzeczowej dyskusji.

Flame się ździebko przedłużył ale musiałem to z siebie wydusić jak to mawiał pewien Wiedźmin "przepraszam za formę nie za treść"

Pozdrawiam Filavorin i spółka w NWO dawniej znany jako Evanlyn / Valendor
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #108 on: June 16, 2013, 02:08:57 PM »

Dirge jest osobą która znam z GW2 i gra w NWO (pojawia sie w nim codziennie) i został co-liderem. Poza tym kto jak kto ale Ty flamu to robić nie musisz. Jakbyś grał w NWO i wchodził na TS to też byś go znał...
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #109 on: June 17, 2013, 08:39:26 AM »

Proszę nie odbierajcie mojego posta jak atak/flame ale Filavorin ma sporo racji. Przez te kilka lat istnienia Twierdzy widzę jak coraz bardziej forum jest olewane a TS gloryfikowany. Pewnie, że łatwiej się gada niż stuka palcami, ale tak istotne informacje jak ta powinny się pojawiać w formie pisemnej. Nie zapominajcie, że jesteśmy gildią casualową i sporo ludzi zagląda raz na jakiś czas a co za tym idzie ma prawo się dziwić. Część z nas skacze z gry do gry ciągle będąc w Twierdzy i też bynajmniej nie ma szans na przesiadywanie na TS z każdym oddziałem na raz, więc szuka na forum, które od zawsze było naszym podstawowym kanałem informacji i tym co się u nas dzieje.  ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #110 on: June 18, 2013, 11:33:43 AM »

Dirge jest osobą która znam z GW2 i gra w NWO (pojawia sie w nim codziennie) i został co-liderem. Poza tym kto jak kto ale Ty flamu to robić nie musisz. Jakbyś grał w NWO i wchodził na TS to też byś go znał...

Dlatego napisałem że zalogowałem się na chwilę pisałem że z racji problemów z durnym lvlowaniem na razie na training tomy albo Mirka / Curu czekam a obaj zajęci.

Czemu nei przesiaduje na Twierdzowym TSie... wyobraź sobie że przesiaduje, tylko LotROwym xD.

A jak potwierdził Gefaran nie jestem jedyną osobą która w TWierdzy gra w kilka gier i  pewnie są i tacy jak ja co grają jeszcze z doskoku w inne gry, więc keidy jakis oddział podaje info wyłącznie na TSie (którym notabene dzieli się do tego z inną gildią z powodu częściowo tych samych członków gdzie ciężko stwierdzić kto w co gra) to nie sposób być ze wszystkimi tymi informacjami na bieżąco więc w tak dużej casualowej gildii jak Twierdza zachodzi potrzeba pozostawiania informacji dla chwilowo nie sa aktywni na forum (co smutne chyba jedyny oddział gdzie przynajmniej 3/4 graczy czyta forum to LotRO (i głównie dzięki temu ten oddział się mimo chwilowego spadku graczy w samej grze wciąż dobrze trzyma 9bo jest dobrze zorganizowany i zarządzany przez zacną i kompetentną "gromadkę", więc jak do gry wrócą starzy gracze / dojdą nowi (co do czego nie mam wątpliwości bo LotRO choć stara gierka ma w sobie "to coś" (nie pytać co to bo nie wiem, ale 4 lata się od gry odczepić nie mogę a próbowałem, ale nie o tym mowa))))

Forum to nasza podstawowa komórka komunikacji Ty Rael wiem że je czytasz, ale biorąc pod uwagę to jak prowadzona była rekrutacja to zakładam że mało kto z nowych ma w ogóle konto bo jak grałem byłem chyba jedyną osobą zachęcającą do jego założenia (choć możliwe że się mylę nie zmienia to faktu ż efektów nie widać w dziale rekrutacji znajdują się 4 tematy Info- od Germiona ż erekrutacje prowadzimy na starych zasadach (czyli w systemie podań) znajdują się 2 wizytówki (moja i Ardu) oraz jedno podanie jedno leży też w dziale DDO więc liczmy że złożono 2 podania, kiedy robiłem przerwę gildia liczyła chyba przynajmniej 50 realnych osób a podania są 2 i wizytówki też 2... szał nie?)

Ogólnie w jednym z Gefaranem się muszę ponownie zgodzić zjawisko wzrostu znaczenia TSa jest tak przerażająca że chyba niedługo będzie trzeba żeby jakakolwiek sobą poza LOTRO założyła konto na forum zrobić że TS będzie otwierany tylko an ustalane rajdy i eventy (a to byłby skrajny idiotyzm, ale niedługo w takim tempie może to się okazać jedynym lekiem (pytanie tylko po co wtedy by się płaciło za TSa (czyli wnioskując należy zachować zdrowy umiar)))

Ale Rael błagam nie mów że się nei zgodzisz że info o Zmianie Lidera Gildii nie powinno się na forum pojawić (nie wiem czy cię to obchodzi ale jeśli uważasz że nie to chyba stracisz przynajmniej u mnie resztki szacunku).

Ogólnie aż nie wierze że to mówię ale jeśli Forum wciąż będzie tak sukcesywnie olewane, a czat w grze też oblegany wyłącznie przez ludzi którzy chcą na coś ponarzekać lub się czymś pochwalić (nie mówię że nie można, ale jak grałem to jak coś od kogoś chciałem zapytac o coś albo co to musiałem każdej osobie z kolei poza raelem ( ze względu na wyjątkową pobożność jego konta zmuszającą go do regularnych rlgów xD)) która być może była w stanie udzielić informacji wysyłać Whispy. To po prostu nie były warunki w których przynajmniej mi się przyjemnie gra, więc jeśli coś się nie zmieni (ofc dam nowemu liderowi szanś ejak pojawia się training tomy lub Mirek / Curu (bo bez którejś z tych rzeczy nie ma sensu żebym się za resztki Skyhold zabierał wiza kasuje jeden z ostatnich bosów, kleryczka jest ustawiona głównie pod Heal a kompan jest zwykłemu mobowi jednemu do zjechania w 4 sekundy) to ja chyba poczekam na ten merg serwerów o ile będzie i po prostu poszukam innej gildii (bo znam jedna co gra na Dragonie co kiedyś z nimi w TSW grałem) nie oszukujmy się jednym z powodów dla których odszedłem było to co się gildią działo (za wcale nie cichym przyzwoleniem Raela).

Przykro mi ze muszę urządzać an naszym forum taki flame, ale jednak jak Raelowi w tamtym PM pisałem. Twierdza zawsze wyznaczała jakieś standardy i miała pewne zasady które utrzymywały ją w kupie, które nie oszukujmy się w Twierdzy NWO na moje spojrzenie były zwyczajnie deptane (ktoś inny może uważać inaczej, ale kiedy gra się 2 lata w naszym oddziale LotRO można do pewnych standardów zachowań przywyknąć ( i te standardy to uprzedzam nie są ciągłe kłótnie).

Z podobnych przyczyn nie wchodzę do GW2 nie wiem co Rael wymyślił nazywając OLDów drugą Twierdzą, bo od standardów Twierdzy która ja znam dzielą ich nie oszukujmy się lata świetlne.

Pozdrawiam i żywię nadzieję że Dirke coś z tym faktem zrobi, choć z racji faktu iż z tego co widzę nie posiada nawet konta na forum (chyba że pod innym nickiem) szczerze wątpię by czytał to co tutaj piszemy i nawet by go to cokolwiek obchodziło 9bo gdyby obchodziło to by konto miał (ponownie zaznaczam możliwe że ma inny nick którym posługiwał się w GW2, ale brak wizytówki pozytywnie nie nastraja).

P.S. Coś mi mówi, że to się dobrze nie skończy nie tylko w grze ale i w tej dyskusji

P.P.S. Ponownie do Raela, może skoro Dirke jest teraz liderem to założyłby łaskawie (jeśli nie ma) konto na forum, zajrzał tu i powiedział coś na temat swoich planów na forum ogółu gdzie każdy może to przeczytać, a nie tylko ci co są aktualnie na TSie? Zdaje sobie sprawę ze będę wówczas pierwszym celem do pojechania jeśli moje obawy są słuszne, jednak myślę że to Forum jest odpowiednim miejscem an tak ważną dyskusję a nie TS, czemu? Bo to co powie się na TSie najczęściej pozostaję w oddziale a to co napiszę się na forum, zostanie przeczytane przez osoby logujące się spoza oddziału,a  Twierdza jest nie tylko grupką graczy jest społecznością, która ma prawo się wypowiedzieć i nie mówię tu tylko o władzach gildii jako całości ale również o ogóle graczy, którzy powinni wiedzieć czy warto do was dołączyć w obecnej sytuacji (bo mój flame nie jest ani zachęcająco ani prawidłową reklamą, powinny się wypowiedzieć ludzie po OBU stronach niezależnie od tego czy Dirke jest co-liderem czy nei miejsce an jego wypowiedź jest tutaj i proszę kiedy będziecie się wypowiadać na temat planów gildii niech to nie będą 2 linijki (bo w teorii jedyne co powiedziałeś to to że Dirke znasz z GW2 i gra w NWO regularnie dużo to nie jest, a narzekania na to że ktoś uważa że coś się nie tak dzieje i nie uznaje cię za nieomylnego nie jest przeze mnie wliczane do rzeczowej wypowiedzi więc zostaje niecała linijka informacji zero ustosunkowania do tego co napisałem (Rael nie liczę jak długo grałeś z OLDami w GW2 gdzie ich poziom dyskusji an forum sprowadza się do "nie bo nie" i nawet mało kto potrafił logicznie sprecyzować czemu nie życzyli sobie sojuszu z BROWARem (tak czytałem ich forum nawet próbowałem się z nimi dogadać, ale dałem sobie spokój) my oczekujemy rzeczowej dyskusji nawet gdyby miało się w niej okazać że nie mamy racji (w tym wypadku dla sprecyzowania nawet gdyby miało się okazać że ja nie mam racji żeby było prościej))
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #111 on: June 18, 2013, 12:10:24 PM »

Szczerze mówiąc nie chce mi się odpisywać na floodowe posty, dla mnie gra w MMO polega na graniu w gre i komunikacje z ludźmi, a nie pisanie setki postów na forum. Nie grasz w NWO, bo czekasz na coś ? To co za różnica kto jest liderem ? Tym którzy grają, ta osoba pasuje. Masz racje że info o zmianie lidera powinno sie pojawić na stronie, ale jak możesz zauważyć lider sie nie zmienił -  jest tylko kolejny. Jak na razie dalej jestem liderem. Może chcesz awans ? Po tej ilości tekstu jaki dałeś na forum na pewno masz wiele przemyśleń i wielkie plany odnośnie gildii.
A na poważnie: Jeśli ktoś z Twierdzy - zarejestrowany, aktywny, lubiący pisać teksty na forum chce zostać liderem oddziału w NWO proszę o kontakt na PM.

P.S.  Poza tym skąd wytrzasąłeś ten tekst że OLD-y są drugą Twierdzą ? Z cała pewnością nie od mnie.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #112 on: June 18, 2013, 04:47:03 PM »

To zapraszam Fila jak wejdzie Live do mojej gildii (jak na razie Dragon) ;)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #113 on: June 18, 2013, 05:07:09 PM »

Komuś chyba się lekko poprzestawiało, bo takich idiotyzmów dawno nie słyszałem.

Co to znaczy, że Twierdza ma jakieś standardy i jakieś zasad ?? huh ??
Te zasady są jasne i oczywiste, ale nie są "jakieś".
Sam grywam w NWO tak sobie jak mi się zachce, albo hellground leży.
Nawet nie jestem w szeregach gildii NWO fizycznie. Jednak każda gra ma określone zasady gry, pod które tworzy się regulamin jeśli jakiemuś urzędnikowi nie starcza ogólny regulamin twierdzy, a nie szanuje słowa mówionego i musi mieć wszystko na piśmie.

I ostatnia myśl..
Nie ma przecież żadnych wymagań odgórnie wymaganych przez Karola czy kogokolwiek ze "starszych" poza regulaminem. Więc w najbardziej zdrowy sposób lider oddziału wyłania się sam spośród ludzików skoro sami zainteresowani gracze są z tego faktu zadowoleni to bardzo dobrze. Nie każdy ma czas, by pisać elaboraty jak mu źle, jak mu niedobrze, niektórzy wolą coś naprawić w tym czasie zamiast narzekać.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #114 on: June 18, 2013, 08:15:37 PM »

Jak czytam takie posty, jak Raela, to zawsze się zastanawiam, na cholerę kolejne oddziały Twierdzy w każdym nowym mmo, skoro ludzie, którzy nimi zarządzają tak głęboko w poważaniu mają idee, które przyświecały tej gildii od samego początku (np. komunikowanie się ze sobą i szukanie porozumienia w razie konfliktów).
Filavorin - w swój bardzo rozwlekły sposób - pokazuje, że gdzieś zabrakło zwykłej przyzwoitości i informacji, że zmieniają się władze oddziału (abstrahując już od tego, że nowy "co-lider" nie raczył się przedstawić czy chociażby przywitać). Zwrócił uwagę i zamiast rzeczowej odpowiedzi od razu był atak. Tak się nie robi po prostu drogi Raelu i tyle, zwłaszcza jeśli piastuje się stanowisko funkcyjne - bowiem jako lider (czy też co-lider) wyznaczasz standardy.
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #115 on: June 27, 2013, 07:10:57 AM »

I przyszedł goniec, i bajki koniec... a od dzisiaj NWO po polskiemu ma być...
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #116 on: June 27, 2013, 07:45:47 AM »

I przyszedł goniec, i bajki koniec... a od dzisiaj NWO po polskiemu ma być...

dopiero teraz zacznie się prawdziwa inwazja :)
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #117 on: June 27, 2013, 10:41:06 AM »

Właśnie ściągam patcha :P
"niezalogowany zmień opcje na język polski, zaloguj się, wejdź do gry, wyjdź z gry i zacznie się patchować"
Napisałem, bo miałem problem ze zrozumieniem :P
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #118 on: June 27, 2013, 11:45:24 AM »

A ja z takim pytaniem czy to połączenie serwerów faktycznie miało miejsce po wejściu Live?
Na razie siedzę w Lotro aż nie wbije ranku na etten, ale potem wrócę do NV i nie wiem czy mogę już szukać Twierdzowiczów czy nadal nie ma takiej opcji (na becie postacie założyłem na Dragonie).
Urendir
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 278



« Reply #119 on: June 27, 2013, 12:04:27 PM »

Stety lub niestety serwery nie są jeszcze połączone. Nie ma nawet przybliżonej daty tego wydarzenia.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Print