Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: DPS  (Read 10116 times)
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



DPS
« on: August 25, 2015, 12:44:49 PM »

Czy ktos moze mi powiedziec jakim cudem facet robi taki nieprawdopodobny dps ?

https://www.youtube.com/watch?v=smwK44qqr6s

Rozumiem ze lata w linii huntsman i ma 75 pkt do rozdania ale ja nie robie polowy tego a mam 52k Physical mastery i wycapowane crit i finesse.

Przy takim dps wiele rzeczy jest latwiejsze.

Pozdrawiam
Yassith


Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: August 25, 2015, 12:59:00 PM »

A jesteś już cały wyesencjonowany? ;-)
Tzn cały set z esencjami dobrze dobranymi, dobra bizuteria + taka z ww. esencjami, traity, odpowiednie relicki/settingi/runy w legendarkach?
viferia
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 106


« Reply #2 on: August 25, 2015, 02:21:22 PM »

Musze zobaczyć jaki ja tam mam dps, bo nie wiem szczerze mówiąc. Niewiele widze na tym filmiku bo mam wiekszość rozmazaną, nie wiem ile ma morale, bufow tez ma sporo nie powiem ci jakich bo sie na kapciowych nie znam,   tyle co widze to ze wykreca dps ok 7k.   Napewno jedzie ile może na burn hocie (pewnie wymaxowanym to już masz +55,6% do dps). Rotacje skilli tez ma dopracowana w miarę. I jest w bowmasterze bo ma upshota, z huntsmana mozesz dorzucic +20 do fokusowych skilli i zmniejszyc indukcja albo wrzucic dodatkowe +5% dmg. Ja na zwyklych mobach, bez zadnych bufow  wykrecam 7-,7,5k srednio,ale w inscie pewnie maja wieksze mitygacje

Edit: w Labiryncie bez bufa solo mam dps 6k - dwa moby po 43-44k ubijam srednio w 13-14s. Przy 65k Physical mastery, wymaxowanym burn hocie z legacji, + 20% do focus dmg i -20% skill induction z niebieskiej sciezki, finnese 8k, cryt 16k, +15% induction skill dmg i po 39% do cryta z legacji, oraz +15% dmg w stancji strenght (bo w niej latam)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: August 25, 2015, 02:34:21 PM »

Koleś z kapitańskimi buffami ma 22k+ morale i na pewno jedzie na anthem of war od miniego - trzy zestackowane. Jeśli mini ma wymaksowany anthem of war physical, to dodatkowe +15% do dmg.
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #4 on: August 25, 2015, 02:42:07 PM »

Niby mam wszystkie lagcje ale PM mam 51 i nie wiem z czego wziąć więcej
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #5 on: August 25, 2015, 02:48:31 PM »

Powiedz tez cos o swojej rotacji bo mam wrazenie ze slabo to mi idzie.
Na dummy dps mam na poziomie 5,2k ale na bossie w RC już 2,1 tylko.
Generalnie wolno to idzie i nie wiem w sumie dlaczego. Niby chanty, oleje, devastate poty używam a i ta powoli.
viferia
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 106


« Reply #6 on: August 25, 2015, 03:20:14 PM »

wiesz co ja tak na wyczucie w sumie uzywam dużo. Generalnie jak jestem w stanie to laduje focusa i zaczynam od upshota, a potem juz tak zeby tego focusa ladowac swift bow i quick shot, oraz penatrating zanim sie upshot nie zaladuje ( uzywam go przy full focusie oczywiscie - albo staram sie:P). Co mniute na 30s burn hota i tyle.

A tu masz wypisane skad punkty zdobywa sie: http://lotro-wiki.com/index.php/Class_Trait_Point
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #7 on: August 25, 2015, 06:18:02 PM »

Powiedz tez cos o swojej rotacji bo mam wrazenie ze slabo to mi idzie.
Na dummy dps mam na poziomie 5,2k ale na bossie w RC już 2,1 tylko.
Generalnie wolno to idzie i nie wiem w sumie dlaczego. Niby chanty, oleje, devastate poty używam a i ta powoli.

Dummy który ma poziom? Gdzie to sprawdzałeś?

2 sprawa buffy Capitana ma + inne, min +5% dmg

I z tego co widzę to na "małych" mobach ma wysoki dps ale to pewnie bardziej zasługa dużego cryta, na bossie tym trollu wyszło mu 3,9 więc jaj nie urywa, ale widać że dużo biegania i chowania więc tu też sporo odpadło...
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #8 on: August 26, 2015, 03:57:08 PM »

Dumny w DA na 100 lvl. Bossa w RC sfarmilem wiele razy i w różnych konfiguracjach. Ciężko srednio powyżej 2,1k zrobić. Nie wiem jak to liczy kiedy w międzyczasie bije się duchy.

Na Glinghancie wczoraj na thrashu szlo mi nawet 7,5k. Sam nie wiem co o tym sądzić.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #9 on: August 26, 2015, 05:24:23 PM »

Nowe insty, a stare w szczególności T1 jak GB czy Annuminas to dwie różne bajki, jeśli nie światy :P Takiego Sambroga przecież OP klasy solują.
Natomiast coś tam chyba można poprawić bo 2k faktycznie średnio wygląda przy takim 7k naszego wardena mutanta jaki robił wczoraj na bossach w RC i SL. :)
viferia
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 106


« Reply #10 on: August 26, 2015, 05:53:00 PM »

Engril.. nasz warden mutant to zawsze będzie miał dps conajmniej dwa razy wiekszy niż przeciętny hunter, champ czy nawet rk, więc tego nie ma co porównywać:P
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #11 on: August 27, 2015, 11:07:07 AM »

Nie wiem jak ten plugin liczy kiedy w miedzyczasie na RC zabija sie z 5 duchow nie bijac bossa.

Wczoraj robiac Dome oof Stars czesto mialem dps na poziomi 6,5k na wszelakiego rodzaju mobach. Generalnie czulem ze jest niezle choc jeszcze 6 class trait punktow mam do zrobienia a one zrobia roznice.

Dziekuje Huriel za esencje, ktorych nagle zupelnie na serwie zabraklo i jakos musze farmic dalsze i wkladac w P. Mastery. Jak bede mial jeszcze jedna esencje to dojdzie do 54k bez buffow.

Pomalutku moze cos ze mnie bedzie :)
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #12 on: August 31, 2015, 10:09:38 AM »

Viferia jako mlody padawan potrzebuje dalszego coachingu :)

Jak wiadomo do wysokiego dps potrzebne jest utrzymywanie wlasciwych buffow

1.  Fast Draw Tier 3 - uruchamiany przez QS, latwy w utrzymaniu
2. Needful Haste - teraz to trait, ktory uruchamia sie randomowo i nie wiem jakie skille moga go podtrzymac a pasowaloby aby byl caly czas. Na szczescie dosc czesto sie pojawia wiec nie jest az tak zle
3. Swift and True - tu wyglada, ze tylko QS go uruchamia i to randomowo, nie wiem tez jak go podtrzymac bo czasem mimo QS zanika.
4. Tenacious Hunter - to juz w ogole nie wiem skad sie bierze i jak to podtrzymac

Ale jest jeszcze

- Rapid Fire  (https://lotro-wiki.com/index.php/Rapid_Fire), ktory niby mam ale go nie widze w dzialaniu


Zasadniczo trzeba trzymac je jak najwiecej na sobie ale przy ich randomowej naturze nie jest to takie latwe.

Czy nie pominalem jakiegos istotnego elementu np. CD reset bo nie ukrywam, ze przydalby sie do upshota na przyklad.

Jest Rain of Arrows ale on resetuje CD tylko dla siebie a w instach jest malo skuteczny i stwarza niebezpieczenstwo zlapania niechcianego agrro.

Pozdrawiam
Wojtek
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #13 on: August 31, 2015, 11:10:05 AM »

Dodatkowe pytania po analizie forum lotro.com

Koles pisze tak

Even if I still have a view problems with an useful T2 CM - setup (getting close to the stats is quite hard with just 2 Essence pieces), i like the setbonus with the heartseeker very much. ~52k physical mastery should be enough in a raid, considering there are some buffs waiting for you. For pure damage i still have 2 mastery pieces and so about ~60k mastery.
Now to the heartseekerbonus:

With the 31,2% bonus from my arrow and the skilled bleed, i think, it's just awesome. Without loosing any focus there are up to 50k shots possible and all instand...

o jakim bonusie z arrow i skilled bleed on pisze ?


DPS in DA is about 11-12k all the time i tested it.
6 Pieces DA Essences with mastery generated just about 10k....(less defensive stats..)

By fixing some mainstat problems with mitigation and morale, such a setup could be a nice opportunity for us Hunter!
viferia
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 106


« Reply #14 on: August 31, 2015, 03:53:45 PM »

Co do bufów, to gdyż sa randomowe nie zwracałam na nie szczególnej uwagi :P
Co do Rain of arrow mam go straitowane tylko w sciezce z aoe, normalnie wolę na cos innego punkty wsadzić.
Co do bonusu to zupełnie nie wiem o czym on mowi.
Pages: [1] 2
  Print