Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Wszystko co powinieneś wiedzieć o hunterze.  (Read 19587 times)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #30 on: July 09, 2012, 01:30:03 PM »

"Kolegium" zdecydowało, że tekst będzie wykorzystany, jak skończysz prześlij do Ardu na maila twierdza.portal@gmail.com
Maurycy
Przybysz.
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #31 on: July 09, 2012, 02:15:59 PM »

Rising Ire (skill to spijania threta z druzyny) 15m
Rising Ire zabiera 15% threata nie z całej drużyny, a tylko ze ztargetowanego członka drużyny.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #32 on: November 03, 2014, 01:11:16 PM »

https://www.youtube.com/watch?v=dZTEOTOMGOY&list=UUXFCTfuCC6PTMH4MxVDQo0g

Fajny filmik pokazujący co potrafi hunter, niezły dps zarówno st jak i aoe zwłaszcza biorąc pod uwagę że to filmik z 95 lvl bez 1st age, nie widziałem jeszcze żeby nasze hunty używały steltha i upshota a jak widać potrafi takie combo zrobić kuku.
viferia
Gość
« Reply #33 on: November 03, 2014, 09:45:19 PM »

Problem w tym ze camuflazu mozesz uzyc bez combatu i stojac w miejscu, daje ci +50% do szany na cryta z pierwszego strzalu... w obecnych warunkach ciezko to wykonac szczegolnie na instach ( nie musze chyba tłumaczyc czemu). Na etten przy campieniu gv hunci czesto to stosuja.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #34 on: November 03, 2014, 10:51:30 PM »

Ja nie twierdzę że to ma zastosowanie w 100% przypadków ale ani razu nie widziałem tego u nas na instach a są takie na których by się to sprawdziło moim zdaniem, poza tym nie tylko to tam pokazuje, fajny tutorial po prostu, tłumaczy wszystko gościu, prezentuje swoje ustawienia drzewka traitów, itemów, może się komuś przyda skoro mamy ambicje porajdować, warto się zainteresować nie tylko jednym drzewkiem w którym grało się od zawsze bo może np na BG t2 hunter na pułapki dobrze by się sprawdził na te moby które nie mogą złapać grupy, może na flight t2 taki hunter nie był by głupi, efektywne CC żółtego hunta wydaje mi się lepsze niż LMa, przynajmniej jeśli chodzi o moby melee. Po ostatnim skalowaniu stare taktyki mogą nie działać w 100%, pewnie na niektóre walki trzeba będzie pomyśleć o nowych rozwiązaniach. Każdy gra klasą którą sobie upodobał ale nie znaczy to że jego rola w drużynie musi się ograniczać do spamu np: pen shota, mamy w Twierdzy ostatnio kilku minstreli, może być tak że nie będzie kapitana ale będzie 3 minstreli, fajnie by było jakby jeden z nich był zapoznany z żółtym drzewkiem, świetnie mi się grało na etten z żółtym mini w teamie, bufy które daje drużynie na prawdę pomagają. Nie jest tak że mówię komu jak ma grać i które traity nosić, ot, wkleiłem filmik, może ktoś poczuje chęć eksploracji dodatkowych aspektów swojego hunta bo a nuż widelec będą potrzebne.
viferia
Gość
« Reply #35 on: November 04, 2014, 07:16:47 AM »

Tak sobie patrzę na tą żóltą ścieżke i nawet specjalnie chyba sprzętu nie trzeba by zmieniac bo w legacjach nic pod nią ciekawgo nie widze. Muszę się jej bliżej przyjrzeć. Muszę pogadać z kimś kto w żółtej biega jak to wygląda.
Przezdziad
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


WWW
« Reply #36 on: June 06, 2015, 09:37:22 AM »

Jakie obecnie legendary i Virtues powinien mieć Hunter?
Gram Hunstmanem (niebieska ścieżka)
viferia
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 106


« Reply #37 on: June 06, 2015, 09:43:16 AM »

Nigdy nie gralam w niebieskiej (nie jestem w stanie ogarnac strzelania i biegania na raz:P ) wiec nie jestem w stanie ci pomoc. Ja generalnie tylko w czerwonej gram, bo na moje potrzeby nic innego nie jest konieczne.
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #38 on: June 06, 2015, 10:50:49 AM »

Częściej biegam w czerwonej, ale cały east Gondor przeleciałem w niebieskiej i powiem, że bardzo przyjemnie mi się zabijało mobyi robiło questy.
Pages: 1 2 [3]
  Print