Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pad + PC + pytanie + Filavorin = IV Wojna Światowa  (Read 6840 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: August 28, 2015, 10:14:17 AM »

Ok zanim ktoś zasugeruje zadawanie takiego pytania na jakiś związanych z nimi forach to moim zdaniem nie jest to ani rozsądne ani bezpieczne. I jeśli ktoś zapomniał co to znaczy "zbrodnia przeciwko wszelkiej gramatyce" to pozwólcie że przypomnę bo jak widzicie pewne rzeczy są trwałe niczym fundamenty Ardy.

"Pytanie": Mam lapka i szukam nowego pada (mój tracerek nie dogadywał się ostatnio z młodszą częścią mojej rodziny). Rzecz w tym że szukanie na forach związanych choćby minimalnie z tematem wygląda naprawdę jak 3,5 WŚ więc pisze tutaj bo kiedy ostatnio tu zaglądałem towarzystwo było raczej cywilizowane. Najwięcej mał...osób na wszelkich forach powtarza o padzie do xboxa... ale niestety nie jestem pewien czy podczas planowania jego konstrukcji uwzględniono kciuk przeciwstawny (albo to ja tylko walę się w łeb widząc d-pada tam gdzie na PS jest lewy analog). Z początku myślałem czy po prostu nie kupić nowego tracera ale przy wiekszości tytułów (w 99% steamówki na emulatorach ps2/psp działało no ale jednak "wolę" legalne tytuły... mimo faktu że mnożnik błędów klasycznie x3) powtarzał się problem z błędnym odczytem prawego analoga a czasem praktyczny brak tej gałki wkurza (bodaj 3 używane dotąd pady).

Jak coś mój "skill w padzie" niemal nie istnieje jeśli tylko się da to we wszystko od windowsowego pasjansa po dark soulsa gram na klawiaturze / myszce.

P.S. Ale ja tę wojnę rozpętałem zupełnie przypadkiem.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #1 on: September 01, 2015, 09:59:52 AM »

Próbowałem różnych kombinacji z padami ale na PC emulacje trochę słabo działały.
Teraz zastanawiam się nad:
http://store.steampowered.com/universe/controller
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: January 23, 2016, 11:08:40 AM »

Próbowałem różnych kombinacji z padami ale na PC emulacje trochę słabo działały.
Teraz zastanawiam się nad:
http://store.steampowered.com/universe/controller

Jeśli ktoś się nad tym zastanawia uprzedzam do kwoty pada trzeba dodać wysyłkę - czyli RAZEM 65,99 EURO. Czy warto nie wiem moja paczka jest teraz pod Strykowem a ja trzymam kciuki że ruszy jeszcze dalej (ale nie aż do Chin). Jak / jeśli będę coś wiedział więcej to może napiszę słowo albo i tysiąc (z perspektywy kogoś kto niemal pada w łapie nie trzymał).
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: February 01, 2016, 11:12:05 AM »

Ja obecnie korzystam z dużym powodzeniem z pada z PS4 z programem ds4 - wszystkie gry na PC działają idealnie, obecnie męczę Rise of Tomb Raider, który na PC wygląda w ultra bajecznie.
Pages: [1]
  Print