Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Diablo 3  (Read 4495 times)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« on: May 01, 2015, 07:48:21 PM »

Witam. Wszystkich chętnych do wspólnej gry w diabełka zapraszam do klanu "The Dark Pact" <TDP> 
Wolebor
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 113



« Reply #1 on: May 01, 2015, 10:39:58 PM »

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie do klanu :)
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #2 on: January 28, 2016, 10:50:52 AM »

Witam!

Czy istnieje klan Twierdzy lub inny jako tako aktywny klan przyjazny dla średniaków? :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: January 28, 2016, 11:24:27 AM »

Wiem, że Zaan grał, jego pytaj :)
Zaan
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Remember, remember the fifth of November


« Reply #4 on: February 05, 2016, 11:56:40 AM »

Jest oddział Twierdzy w którym jest zapisanych około 7 osób, Twierdza org pl. Osoby które mogą zapraszać nie pojawiają się od ponad 1,5 roku. Przez ten czas regularnymi codziennymi graczami byłem ja, mój kumpel z reala i jeszcze jedne gracz bardzo sporadycznie. W grze polegałem głównie na pokaźnej liście Friends i bez problemu miałem z kim grać. Tuż przed ostatnim patchem przeniosłem się do innego klanu, graczy z minimum 20 latami na karku, z naciskiem na progress i... odbiłem się od nich w ciągu tygodnia. Nie moje klimaty, nie te charaktery, aż zatęskniłem za Twierdzą i LOTRO, naprawdę. To było głównym powodem mojego powrotu do kinu, pomimo paragona 1k i wysokiego miejsca na Leaderboards. Niechęć do gry tak wielka że aż ją odinstalowałem Hehe. Sorry, że się tak rozwinąłem ale musiałem to wyrzucić, bo po prawie 2k godzin w D3 żałuję tego czasu a od miesiąca czuję się po powrocie jak w domu :-D :-) ;-)
Regiss
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 127


« Reply #5 on: June 26, 2017, 06:03:58 PM »

No to od środy popykamy Nekromanatą:)
Pages: [1]
  Print