Pages: [1] 2 3 ... 7
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - komentarze:)  (Read 26078 times)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« on: August 18, 2010, 12:00:42 AM »

Ostatniego wieczoru zebrał się w ramach Dark Stronghold mały wargpaczek który patrolował okolice gy TR i okolice TA. Węszyliśmy sobie wzdłuż muru TA (Mosir kiedyś zakopał tam jakąś giczkę ludzką ale zapomniał, w którym miejscu) aż tu nagle spotkała nas taka niespodzianka. Pod TA biegał bezładnie pewien hunter. Biedak najzwyczajniej w świecie zgubił swój rajd i czuł ogromny dyskomfort, z powodu doskwierającej mu samotności. Jako, że zasadą naszego (jak i każdego) warg-packa jest dobijanie słabszych sztuk freepowskiego rajdu - poucztowaliśmy nieco a mnie przyszło do głowy żeby uwiecznić to zdarzenie bo samotny Ecik to rzadkość ogromna na Etten...



Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #1 on: August 18, 2010, 12:08:41 AM »

Uroczo ;]. Gz zdobyczy.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: August 18, 2010, 12:29:46 AM »

piękny kąsek :) ależ musiał mieć minę :)

ehhhh ale zatęskniłem za smakiem świeżego mięcha :)
Senethiel
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 340


Wiewióreczka


« Reply #3 on: August 18, 2010, 12:49:24 AM »

To była bodajże druga uczta na nim, na pierwszej ostatni kęs odgryzłam ja.. sasasa  ;D
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #4 on: August 18, 2010, 02:42:53 AM »

Ano, mialem mine troche zaskoczona... ze zerg 6v1 moze sprawic tyle radosci...  :D, ale nie przejalem sie tym znacznie, przeca wiemy ze rankowanie warga jest banalniejsze od robienia questow shire w dzisiejszych czasach  :P, niemniej gratuluje.


P.S. Nastepnym razem uwazajcie na 1shooterow, bo...zwykle bija i to mocno  :P.
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #5 on: August 18, 2010, 09:21:27 AM »

Ecik ty uważaj na siebie bo dalej jesteś sztuką most wonted dla mojego ba. Kiedyś będę miał tego kbeka  ;D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #6 on: August 18, 2010, 11:34:35 AM »

Ano, mialem mine troche zaskoczona... ze zerg 6v1 moze sprawic tyle radosci...  :D, ale nie przejalem sie tym znacznie, przeca wiemy ze rankowanie warga jest banalniejsze od robienia questow shire w dzisiejszych czasach  :P, niemniej gratuluje.
P.S. Nastepnym razem uwazajcie na 1shooterow, bo...zwykle bija i to mocno  :P.

każdy orze jak może :) wargi biegają w wargpackach, burgi ninjują biedne greendoty koło pijawek a hunterzy czają się w rajdzie i nosa poza palisadę bez 10 buffów nie wystawiają :)))  - nie wspominam już nawet o nowej reklamie szybkości wbijania renowna przez hunta - 'z siłą wodospadu  :)

cel jest jeden i wszystkim znany - z tego mamy infamy co ugryziemy sami :)

gratki Sen - czyżby nowy warg pojawił się w rodzinie Bardwańskich? :)
Senethiel
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 340


Wiewióreczka


« Reply #7 on: August 18, 2010, 12:02:42 PM »

Warg stary, tylko rzadko używany, ale chyba złapałam bakcyla  :P
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #8 on: August 18, 2010, 12:28:14 PM »

Ostatniego wieczoru zebrał się w ramach Dark Stronghold mały wargpaczek który patrolował okolice gy TR i okolice TA. Węszyliśmy sobie wzdłuż muru TA (Mosir kiedyś zakopał tam jakąś giczkę ludzką ale zapomniał, w którym miejscu) aż tu nagle spotkała nas taka niespodzianka. Pod TA biegał bezładnie pewien hunter. Biedak najzwyczajniej w świecie zgubił swój rajd i czuł ogromny dyskomfort, z powodu doskwierającej mu samotności. Jako, że zasadą naszego (jak i każdego) warg-packa jest dobijanie słabszych sztuk freepowskiego rajdu - poucztowaliśmy nieco a mnie przyszło do głowy żeby uwiecznić to zdarzenie bo samotny Ecik to rzadkość ogromna na Etten...



A potem przyszła Fiefurka i zabila caly warg pack na lug gy;p
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #9 on: August 18, 2010, 12:30:53 PM »

...a to tylko dlatego ze ktos za blisko podczlapal :-p.

A i to nie chodzi o ren/inf, sa jakies standardy. 6v1 daje male szanse tej jednej osobie na przezycie, lol a bycie dumnym z tego nie jest chyba dobra droga.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #10 on: August 18, 2010, 12:39:15 PM »

czyli będąc w rajdzie nie dobijasz tych co są na RATcie? :P wszak to 24vs1
Telhar
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 350



« Reply #11 on: August 18, 2010, 01:07:12 PM »

Ecik chciał po prostu wyzwać was na 1v1  :P
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #12 on: August 18, 2010, 01:16:27 PM »

Szczerze, nie czulbym tego samego gdybym byl zzergowany przez raid (poprostu bym sie znalazl w niewlasciwym miejscu i czasie i nie oczekiwalbym od nich niczego innego bo sam bym zrobil tak samo generalnie) w przeciwienstwie przez grupe znajomych ze starego kinu scisle nakierowana na mnie ktora potrzebuje 6-cio krotnej przewagi i cja na 1k morale zeby mnie dobic xD, ale szczerze przeraza mnie fakt ze jest to jakis powod do dumy...:p.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #13 on: August 18, 2010, 01:36:29 PM »

najwyraźniej ciężko Cię złapać nieobstawionego przez rajd co czające się sierściuchy w równym stopniu zdziwiło co ucieszyło :)

Ecik -  sam czaisz się i dobijasz znajomych więc argument co najmniej chybiony :)

no i nie zapominaj że my jesteśmy 'ci ŹLI' :)

ps. Jerzu jest 'ten DOBRY' :)
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #14 on: August 18, 2010, 01:40:04 PM »

Bondur mow za siebie ja jestem akurat baaaardzo dobry i nie zapomianaj o tym bo nastepnego heala dostaniesz za 100 lat :)
a tak a propos to dlaczego mnie tam nie bylo :)
Pages: [1] 2 3 ... 7
  Print