Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - komentarze:)  (Read 26116 times)
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #30 on: August 18, 2010, 07:21:28 PM »

najwyraźniej ciężko Cię złapać nieobstawionego przez rajd co czające się sierściuchy w równym stopniu zdziwiło co ucieszyło :)

Ecik ja słyszałem o tobie dużo legend wiec powiem krótko zabicie ciebie zawsze jest powodem do dumy:)

Dlaczego:
Zawsze biegasz w raidzie
Nigdy nie wystawiasz nosa na szpice
Nigdy nie cofasz sie ostatni
Zawsze komplet Buffów

Panowie, sorry, że w ten sposób piszę ale jesteście nowi na etten, mało jeszcze widzieliście i niestety głupoty piszecie. Można by tak powiedzieć o wielu wysokorankowych hunterach ale akurat w tym przypadku mijacie się z prawdą. Jest to IMO krzywdzące dla osoby, o której piszecie.

Ecik ty uważaj na siebie bo dalej jesteś sztuką most wonted dla mojego ba. Kiedyś będę miał tego kbeka  ;D

Zawsze śmieszyło mnie szczycenie się KBekami. Jest to w 99% przypadków równoważne z chlubieniem się, że udało Ci się kogoś w ogóle trafić. Jak Etheldar jest dla Ciebie most wanted, to dlaczego nie umówisz się z nim 1v1? ;) Wtedy mógłbyś zdobyć "prawdziwego" KBeka, a raczej spróbować zdobyć. :P

obie strony grają tak samo :) narzekacie na wargi - a inne creepy narzekają na burgów którzy robią dokładnie tak samo :)

Z małą różnicą. Większość burgów gra solo, ewentualnie w małych grupach (2-3). Widok 5-6 wargów +/- R8 zergujących pojedynczego freepa jest po prostu żałosny. Oczywiście, co kto lubi - jeżeli komuś sprawia przyjemność zabijanie samotnego wroga w pięć sekund, w dużej grupie i osoba ta uważa, że w takiej sytuacji wykazuje się swoimi umiejętnościami, nie nudzi jej to - to spoko. Nie ma jednak wtedy sensu marnowanie DP na więcej niż 3-4 skille. :) Pomijam fakt, że warg jest "mocniejszy" od burga od SoM.

Wargiem bardzo przyjemnie  gra się solo, atakując pojedyncze cele, a nawet podwójne - zabijając jednego i zwiewając przed drugim ;) - radzę spróbować w ten sposób.
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #31 on: August 18, 2010, 07:26:45 PM »

najwyraźniej ciężko Cię złapać nieobstawionego przez rajd co czające się sierściuchy w równym stopniu zdziwiło co ucieszyło :)

Ecik ja słyszałem o tobie dużo legend wiec powiem krótko zabicie ciebie zawsze jest powodem do dumy:)

Dlaczego:
Zawsze biegasz w raidzie
Nigdy nie wystawiasz nosa na szpice
Nigdy nie cofasz sie ostatni
Zawsze komplet Buffów

Panowie, sorry, że w ten sposób piszę ale jesteście nowi na etten, mało jeszcze widzieliście i niestety głupoty piszecie. Można by tak powiedzieć o wielu wysokorankowych hunterach ale akurat w tym przypadku mijacie się z prawdą. Jest to IMO krzywdzące dla osoby, o której piszecie.

Ecik ty uważaj na siebie bo dalej jesteś sztuką most wonted dla mojego ba. Kiedyś będę miał tego kbeka  ;D

Zawsze śmieszyło mnie szczycenie się KBekami. Jest to w 99% przypadków równoważne z chlubieniem się, że udało Ci się kogoś w ogóle trafić. Jak Etheldar jest dla Ciebie most wanted, to dlaczego nie umówisz się z nim 1v1? ;) Wtedy mógłbyś zdobyć "prawdziwego" KBeka, a raczej spróbować zdobyć. :P

obie strony grają tak samo :) narzekacie na wargi - a inne creepy narzekają na burgów którzy robią dokładnie tak samo :)

Z małą różnicą. Większość burgów gra solo, ewentualnie w małych grupach (2-3). Widok 5-6 wargów +/- R8 zergujących pojedynczego freepa jest po prostu żałosny. Oczywiście, co kto lubi - jeżeli komuś sprawia przyjemność zabijanie samotnego wroga w pięć sekund, w dużej grupie i osoba ta uważa, że w takiej sytuacji wykazuje się swoimi umiejętnościami, nie nudzi jej to - to spoko. Nie ma jednak wtedy sensu marnowanie DP na więcej niż 3-4 skille. :) Pomijam fakt, że warg jest "mocniejszy" od burga od SoM.

Wargiem bardzo przyjemnie  gra się solo, atakując pojedyncze cele, a nawet podwójne - zabijając jednego i zwiewając przed drugim ;) - radzę spróbować w ten sposób.


Ja temu Sam poleje bo naprawde dobrze gada.
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #32 on: August 18, 2010, 07:58:56 PM »

solo ftw - Karslak nadal sie mnie boisz? :D
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #33 on: August 18, 2010, 08:04:59 PM »

solo ftw - Karslak nadal sie mnie boisz? :D

Już prawie zapomniałem.. Musiałeś mi przypomnieć? Teraz koszmar wróci..
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #34 on: August 18, 2010, 08:10:11 PM »

solo ftw - Karslak nadal sie mnie boisz? :D

Już prawie zapomniałem.. Musiałeś mi przypomnieć? Teraz koszmar wróci..
Nie zapominaj ze masz teraz kota! :D
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #35 on: August 18, 2010, 08:24:30 PM »

Nie zapominaj ze masz teraz kota! :D

Uff, Boru mnie uratuje. :D
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #36 on: August 18, 2010, 10:21:00 PM »

Panowie, sorry, że w ten sposób piszę ale jesteście nowi na etten, mało jeszcze widzieliście i niestety głupoty piszecie.

Jeśli chcesz to możemy doklejać dopisek 'wyrażane opinie dotyczą ostatniego miesiąca/2/ .... na Etten' :) Możemy chyba komentować to co czego jesteśmy świadkami bez lekceważenia ze strony bogatszym stażem kolegów :)

Nie mamy postaci na ranku +/-8 tylko na 4-5 :) więc z punktu widzenia takich postaci piszemy. Daleko nam do samobieżnej machiny niszczącej zwanej Borubashem :)

i pominę już milczeniem argumenty 'macie mapki' 'warg jest silniejszy od burga' 'liczba creepów na etten' bo to już pachnie freepowym marudzeniem :)
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #37 on: August 18, 2010, 11:20:20 PM »

Tylko co ma rank do gankowania? W tym co robicie nie ma  znaczenia czy macie rank 3 czy 10 no moze poza tym ze zabijacie w 5s a nie w 3s...   Co do freepowego marudzenia to sie moge tylko usmiechnac bo nie wiesz o czym piszesz :)
Pomijam juz teksty "zawsze w rajdzie" ze strony osob dla ktorych zawsze to ostatni miesiac dwa.

EOT. bo mam wrazenie ze i tak nie dociera to co pisze  :)

A w ogole to Cryss nabie wszystkiego najlepszego!
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #38 on: August 18, 2010, 11:51:16 PM »

EOT. bo mam wrazenie ze i tak nie dociera to co pisze  :)

dokładnie mam takie samo wrażenie :P  i pomijam teksty pogardy 'co wy tam wiecie' dla osób które nie grają od kołyski na Etten :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #39 on: August 19, 2010, 12:00:40 AM »

Zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem wrzucając tę fotkę; W założeniu miała to być forma reklamy Tribe... Ale dalsza dyskusja przekonuje mnie, że chyba jednak Ecik nie jest osobą fotogeniczną. Źle wybrałem fotkę... :)

Ech - peace panowie. Każdy gra na Etten jak chce i włazi tam na własne ryzyko. Normalne, że tam gdzie drwa rąbią lecą wióry i można od razu na starcie dostać w oko. Pamiętam, że kiedy zaczynałem grać BA (którego zresztą ciągle uważam za podstawową moja postać na Etten), mój dawny kumpel Czarnulka znany zapewne starszej cześci graczy Twierdzy jako Thorgormur, powiedział tak - Etten to dziwne miejsce. Jak wytrzymasz pierwsze 2 tygodnie ciągłego padania - będziesz grał. I tak to wygląda - czasami są lepsze dni czasami gorsze. Zabiło mnie 10 freepów?? Trudno - retreatuję i szukam możliwości rewanżu.

pozdrawiam
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #40 on: August 19, 2010, 12:05:21 AM »

Takie jest życie na Etten - zabijasz albo zabijają Ciebie i jedno i drugie jest wpisane w PvP. Nie ma więc co narzekać tylko cieszyć się że jednak znajduje się ktoś z drugiej strony dzięki komu jest zabawa :) a na wojnie trzeba korzystać z każdej okazji by dopaść wroga. Byle uczciwej ;) Pozdrawiam freepy :)

i tego się będę trzymał.

Przepraszam Quintu że przyłożyłem łapę do tego spamu :( Masz rację, za daleko odbiegliśmy od tematu.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #41 on: August 19, 2010, 12:31:53 AM »

Tyle pisania i nic z tego nie wynika. Ludzie, alez Wy lubicie marnowac czas :D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #42 on: August 19, 2010, 12:52:57 AM »

Betrezen wracaj misiu ;*. ;]
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #43 on: August 19, 2010, 08:42:27 AM »

Zastanawiam sie nad tym, ale na razie nie mam czasu na granie. Moze zaczne zagladac jednak zeby pocreepowac ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #44 on: August 19, 2010, 02:31:13 PM »

Zastanawiam sie nad tym, ale na razie nie mam czasu na granie. Moze zaczne zagladac jednak zeby pocreepowac ;)

Ale żeby pograć trollem trzeba trochę destiny points pofarmić:) Ale może dla Ciebie zrobia wyjatek :-D
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Print