Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: RoI a Creepy  (Read 13959 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #30 on: January 19, 2012, 12:59:28 AM »

A niech się pocałują w zadek ... było źle, jest dużo gorzej.  I nie wierzę,  że to wypadek przy pracy bo sprawdzenie czy działa zajmuje 1minutę ...

I co? 4 miesiące czekania na kolejny patch? Aż się chce coś dosadnego powiedzieć, coś a'la Pazura do Figury w Ajlawiu ...
elrama
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 287



« Reply #31 on: January 19, 2012, 09:45:34 AM »

E tam, Panowie. Jest lepiej niż było. A to już postęp. W roku 2025 po następnych poprawkach na etten nie uwidzimy już świeżego mięsa ludzkiego/elfiego/krasnoludzkiego (ulubione podkreślić)  ;D. WL przestał być już taką wielką "pipką" (żeby nie było - nie mam nic do "pipek:  ;) ). Jeszcze tylko niech wyłączą coś takiego jak RAT - i jak dla mnie może być. Gra creepem zawsze wiązała się z częstymi padami i braniem w d..psko (hmm, czy w związku z tym mam skłonności S/M  ?). A wczoraj, a właściwie dzisiaj było miło. Inf ładnie leciało, co zaświadczyć może krwiożerczy Chihuahua czatujący na LM-a Twardym zwany. Bondziu, dziękuje za kompaniję w nocy. Tak więc, nie ma co narzekać. Trzeba się cieszyć że progres jest ...  ;D
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #32 on: February 06, 2012, 06:25:30 AM »

info z Feb 03 2012, specjalnie dla Bondzia :P

Quote from: Orion
Quote
Now if only Orion would re-design Wargs....
On the Warg thing...hmmm...

On the third eve from now look to my Blog.

http://forums.lotro.com/showthread.php?443573-Orion-making-classes-overpowered.&p=5969013#post5969013

ogólnie ciekawy temat
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #33 on: February 06, 2012, 09:36:57 AM »

O dziwo jest trochę rozsądnych postów wartych przeczytania. Cała reszta to Rejtany, którzy nie dadzą sobie wmówić, że 'białe jest białe a czarne jest czarne' :) (w stylu zabawnego tematu Dorothira udowadniającego że dps champa na Etten jest idealnie zbalansowany) albo wyścig kogo teraz Orion przytuli ;) I to w zasadzie jest najlepsze podsumowanie tematu :) Skoro wszyscy chcą żeby popracował nad ich klasą to raczej nie robi im krzywdy ;)

dodam coś z innego tematu :)

Quote
    If you cant beat them join them

    Rolling a Champion on Riddermark
   
Quote
You gota stay one step ahead of them, make a ward they are the next class orion is buffing to silly levels.


Dobrze, że Orion przynajmniej nie ma awersji do komunikowania się z graczami.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #34 on: February 06, 2012, 10:46:00 AM »

Quote
    If you cant beat them join them

    Rolling a Champion on Riddermark

A to nie Purebloodworg czasem napisał? Coś mi się obiło o oczy. Gość jest przezabawny.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #35 on: February 06, 2012, 11:43:05 AM »

Chyba tak :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #36 on: February 07, 2012, 04:57:23 AM »

here you go Bondziu

On Wargs in Update 6:
http://forums.lotro.com/showthread.php?&postid=5972660#post5972660
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #37 on: February 07, 2012, 07:16:03 AM »

Też chciałem wkleić, ale Ardu był szybszy. I kto dostanie bąbelka? No kto? Dobry piesek:)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #38 on: March 12, 2012, 11:43:04 PM »

Też chciałem wkleić, ale Ardu był szybszy. I kto dostanie bąbelka? No kto? Dobry piesek:)

Stwierdziłem, że poczekam z odpowiedzią aż zobaczę ostateczną wersję. Niepotrzebnie :)

Bąbelkiem można było nazwać SH - 1000 morale to jeden średni cios od freepa ale zawsze coś i czasem ratowało tyłek.

Teraz warg dostał w zamian 300morale co 7sec (teoretycznie bo nie każdy tick się nalicza - brawo testerzy!) - szał ciał i uprzęży :) Jeden cios byle npca i bąbel out - rzeczywiście niesamowity boost, niemalże tak dobry sill jak 3k+ morale co 30sec pewnej freepowej klasy :)



Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #39 on: March 13, 2012, 07:42:38 AM »

Dla pocieszenia. Minstrelowi zmniejszyli bąbla z 1800 na 1100  ::)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #40 on: March 13, 2012, 08:48:58 AM »

Dla pocieszenia. Minstrelowi zmniejszyli bąbla z 1800 na 1100  ::)

W przypadku mini bąbel to najmniejszy problem :) Co lepsi nawet go nie używają - walka z nimi wygląda tak (z perspektywy mini)

łup łup łup (heal) łup łup łup (heal) :D
Pages: 1 2 [3]
  Print