Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: no i PvP zostaje na Etten tylko (na razie)  (Read 3996 times)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« on: June 13, 2012, 08:18:43 PM »

http://forums.lotro.com/showthread.php?463248-PvMP-map-not-on-the-road-map

m.in.
Quote from: Sapience
I had a quick chat this AM to get an answer to the how long is the road map question. The road map is actually very long, but we break it down into 6-9 month blocks for review. At this time, within that window, there are no plans to add a new PvMP map.
i inne niebieskie posty z tematu
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #1 on: June 13, 2012, 10:02:44 PM »

I wyszło szydło z worka. Obiecali nową kraine PvMP przed każdym dodatkiem, a z jednego z postów Sapience wynika, że "tworzenie" jej kończyło się na planach.

Ta wiadomość skutecznie zdniechęciła mnie do gry, na tę chwilę.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #2 on: June 13, 2012, 10:13:04 PM »

możesz robić PVe zawsze :) a niedługo przezaj.. mounted combat i kupa nowych instów :D

hmm zaraz zaraz, z tym ostatnim to chyba nie tak
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: June 13, 2012, 11:13:04 PM »

I wyszło szydło z worka. Obiecali nową kraine PvMP przed każdym dodatkiem, a z jednego z postów Sapience wynika, że "tworzenie" jej kończyło się na planach.

Ta wiadomość skutecznie zdniechęciła mnie do gry, na tę chwilę.

To bardzo dobra wiadomość. Patrząc na obecną politykę Łornerków byłaby to płatna mapa :)

A poważnie to jaki jest sens robienia nowej mapy kiedy PvMP to obecnie kpina. Nieśmiertelny warden, mini jako sprintujący tankohealer, hunty z zasięgiem większym od oneshooterów, 1000dmg z autoataku ... O zawartości PvP w PvP już nie wspomnę :) Zamiast mapki niech zrobią kilka prostych i szybkich zmian:
- 0 infamy/renown na PvE
- rozdzielenie commsów zdobywanych na freepie od tych na creepie
- przywrócenie cd na logowanie się drugą stroną
- obniżenie kosztów skilli/traitów na początkowych rankach creepowych.

Nie wymaga to grzebania w bebechach a załatwiłoby kilka bezsensów jakie mamy na Etten.
Riten
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 176


« Reply #4 on: June 13, 2012, 11:30:45 PM »

I wyszło szydło z worka. Obiecali nową kraine PvMP przed każdym dodatkiem, a z jednego z postów Sapience wynika, że "tworzenie" jej kończyło się na planach.

Ta wiadomość skutecznie zdniechęciła mnie do gry, na tę chwilę.

To bardzo dobra wiadomość. Patrząc na obecną politykę Łornerków byłaby to płatna mapa :)

A poważnie to jaki jest sens robienia nowej mapy kiedy PvMP to obecnie kpina. Nieśmiertelny warden, mini jako sprintujący tankohealer, hunty z zasięgiem większym od oneshooterów, 1000dmg z autoataku ... O zawartości PvP w PvP już nie wspomnę :) Zamiast mapki niech zrobią kilka prostych i szybkich zmian:
- 0 infamy/renown na PvE
- rozdzielenie commsów zdobywanych na freepie od tych na creepie
- przywrócenie cd na logowanie się drugą stroną
- obniżenie kosztów skilli/traitów na początkowych rankach creepowych.

Nie wymaga to grzebania w bebechach a załatwiłoby kilka bezsensów jakie mamy na Etten.


Zgadzam się. Najlepiej jak jeszcze usuną wszystkie Keepy/OP i NPC, coby dać ludziom namiastke "truly PvMP".

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze, by wargi nie mogły użyć sprinta w combacie. Tak by utrudnić życie tym wargom-fajtłapom co polują w Grothum.

Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #5 on: June 13, 2012, 11:37:15 PM »

Zgadzam się. Najlepiej jak jeszcze usuną wszystkie Keepy/OP i NPC, coby dać ludziom namiastke "truly PvMP".
to ironia? :) bo szczerze mówiąc nie jestem pewien
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #6 on: June 14, 2012, 12:03:58 AM »

Raczej coś w stylu "nie wiem o co chodzi ale lepiej będę przeciw bo pewnie to ukryty nerf freepów" :)

Ciekawe skąd taki wniosek - głośno odezwały się nożyce ;P
Gudryt
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 98



« Reply #7 on: June 18, 2012, 11:17:45 AM »

- 0 infamy/renown na PvE
- rozdzielenie commsów zdobywanych na freepie od tych na creepie
- przywrócenie cd na logowanie się drugą stroną
- obniżenie kosztów skilli/traitów na początkowych rankach creepowych.

-nie, wyobraź sobie, że jako gracz, który wiecznie chodzi sam nie potrafię znaleźć 'akcji' w innych miejscach niż Grothum, tam też często nie potrafię znaleźć nikogo, więc niech choć dostanę coś  z questów - na razie jeszcze nie potrafię solować raidów, a ostatnio większość populacji creepów po prostu w nich siedzi (i tak, wiem jak to wygląda od obu stron, bo grywam i tu i tu)

-nie, czemu miałyby być rozdzielone? jak są ludzie farmiący z którejś strony, to niech sobie są i tyle...

-nie, nic nie zmieni to, a zablokuje takiemu mi logowanie się na stronę po której jest aktualnie mniej graczy, i kto wtedy będzie prowadził szarże creepów z głębokiego ta? ;)

-jak najbardziej, ceny są zdecydowanie za wysokie, także na odpowiednik virtue (nie wiem jak to się nazywa)

Poza tym zapomniałeś o rk, który w kilka sekund zabija zdrowego WLa ;), obecnie tylko warg odpowiada standardom freepowym, a BA jest tuż za nim
Pages: [1]
  Print