Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nerwusik podanie  (Read 1815 times)
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« on: March 24, 2014, 08:39:03 PM »

1. Nerwusik, Breton Templar, x2 resto Staff, nastawiony stricte na leczenie + lekki suport ( o tyle, o ile mi się na pasku drugiej broni zmieści ). Jako, że mój build nie przewiduje zbyt dużej ilość punktów umiejętności, tak więc dość mocno nastawię się na craffting. Przewiduję maksymalny rozwój clothing, alchemy i provisioning ( ewentualnie enchanting ).

2. 29 lat

3. Większe, lub mniejsze w następujących grach:
WoW, Runes of Magic, Age of Conan, Guild Wars 2, Neverwinter Online, Silkroad, Knights Online. Było ich jeszcze trochę ale jako, że trzymam się jednego mmorpga na raz tak więc najwięcej czasu spędziłem nad WoWem, RoM, Neverwinter, GW2.

4. Pracuję i mieszkam w Białymstoku. W wolnej chwili poświęcam czas właśnie na mmorpegi. Mam zamiar spędzić dużo czasu w świecie tamriel, tak więc pomyślałem, że przyjemniej byłoby pograć w większej grupie :) Interesuje mnie głównie PvE, choć i PvP mnie nie odstrasza. Jestem towarzyską osobą więc TS to nie problem, chociaż nie zawsze będąc w grze będę mógł być na tsie ( chociaż zawsze podczas wspólnych wypadów ).

5. Zapoznałem się z kodeksem i regulaminem i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Q-ho
Gość
« Reply #1 on: March 24, 2014, 08:41:57 PM »

Witamy  ;D

W dziale Rooster napisz swoj UserID :)
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #2 on: March 24, 2014, 08:48:51 PM »

do zobaczenia niebawem zatem :) póki co będę od jutra cieszył się dodatkiem do d3 do niedzieli do 13 ;)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: March 24, 2014, 08:49:32 PM »

Tak jest :)
Pages: [1]
  Print