Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ratharim - podanie  (Read 6557 times)
Ratharin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30



WWW
« on: January 21, 2014, 09:22:37 AM »

1. Ratharel@ratharim, poziom 15, drow, Trickster Rogue

2. Rafał, 32 lata,
Wiele, wiele lat gry w single-player cRPG. Z MMORPG najczęściej grałem w LotRO (w zasadzie od 2009 roku, aczkolwiek z przerwami), członek Kinshipu Twierdzy - moim zarejestrowanym mainem był początkowo Ratharim (utracony podczas migracji z serwerów Codemasters do Turbine), a potem Ratharin (obaj championi). Poza tym mniejsze lub większe epizody z Ultima Online, WoW, SWtOR. Jeżeli chodzi o styl gry to większość czasu spędzam raczej solo plus zawsze moje postaci intensywnie rozwijają crafting. Z Twierdzą w LotRO nie udzielałem się za dużo w rajdach, choć w krótsze instancje 3 i 6 osobowych odwiedzałem dość regularnie, zwłaszcza w ostatnich miesiącach. W MMORPGach gram praktycznie zawsze jako mainami postaciami nastawionymi na melee dps/heavy armor. Troszeczkę dla odmiany w Neverwinter zdecydowałem się na łotrzyka zamiast GWF, najbardziej zbliżonego do lotrowego champa. Póki co postać mi się podoba, dynamicznie się rozwija i dozbraja. spróbowałem już też PvP, poszło całkiem zgrabnie ;-)

3. Potwierdzam przeczytanie Kodeksu Twierdzy i Zasad Rekrutacji, treść zrozumiałem i akceptuję.

4. Proszę o przyjęcie do Oddziału Twierdzy (Neverwinter).
Ratharin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30



WWW
« Reply #1 on: January 27, 2014, 11:01:27 AM »

Widzę że oddział Neverwinter Twierdzy jest martwym tworem, szkoda - trzeba będzie poszukać innej gildii dla tej gry :-(
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #2 on: January 27, 2014, 11:04:46 AM »

Olej Neverwinter, wracaj do Lotro ;)
Ratharin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30



WWW
« Reply #3 on: February 05, 2014, 09:27:41 AM »

Olej Neverwinter, wracaj do Lotro ;)

Pewnie wrócę za kilka patchy jak naprawią bałagan bo HD ;-)
Pages: [1]
  Print