Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print  
Autor Topic: Neverwinter Online  (Read 65424 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #15 on: April 04, 2013, 04:12:13 PM »

To nie bug lunchera :) Po prostu grę wciąż testują alpha-testerzy. A reszta musi grzecznie czekać ...

Możliwe ale ogłosili dzisiaj 4 Beta Weekend i termin Open Bety jak ktoś znajdzie pewne źródło kluczy na 4 Betę niech da znać (ja na 3 dałem xD). oto link do informacji oficjalnej - http://nw.perfectworld.com/news/?p=849741
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #16 on: April 04, 2013, 10:00:28 PM »

Dziś nafrafiłem na newsa, że będzie otwarta beta i mnie to trochę zaciekawiło. Tym bardziej, że ma to być F2P, może więc spróbuję tej gry. I mam takie małe, orientacyjne pytanie. Ilu Twierdzowiczów jest zainteresowanych tym tytułem i czy rozważane jest w ogóle utworzenie oddziału Twierdzy?
Rincegar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27



« Reply #17 on: April 04, 2013, 10:32:41 PM »

Możliwe ale ogłosili dzisiaj 4 Beta Weekend i termin Open Bety jak ktoś znajdzie pewne źródło kluczy na 4 Betę niech da znać (ja na 3 dałem xD). oto link do informacji oficjalnej - http://nw.perfectworld.com/news/?p=849741

Witam, czyli jak miałem dostęp do 3 BW to nie oznacza, że z automatu będę miał dostęp do 4 ? :/
Po tym jednym weekendzie jestem mocno zainteresowany tytułem i na granie się piszę :]
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #18 on: April 05, 2013, 06:18:33 AM »

Jak widze, będzie pare osób w to grało. Ja na pewno :)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #19 on: April 05, 2013, 09:38:06 AM »

Nowy poll wyżej.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #20 on: April 05, 2013, 11:34:09 AM »

Możliwe ale ogłosili dzisiaj 4 Beta Weekend i termin Open Bety jak ktoś znajdzie pewne źródło kluczy na 4 Betę niech da znać (ja na 3 dałem xD). oto link do informacji oficjalnej - http://nw.perfectworld.com/news/?p=849741

Witam, czyli jak miałem dostęp do 3 BW to nie oznacza, że z automatu będę miał dostęp do 4 ? :/
Po tym jednym weekendzie jestem mocno zainteresowany tytułem i na granie się piszę :]

Z tego co się orientuje to nie (dostęp z rozpędu do każdej mają ci co kupili Foundera lub to 2 coś (founder za chorą kwotę 200$ kiedy gra f2p xD)), ja co dzień wpisuje frazę w google żeby znaleźć jakieś klucze jeśli coś znajdę dam znać, ale mam nadzieję że ktoś poza mną też się rozgląda zapraszam do głosowania w ankiecie Germiona zróbmy dobre wrażenie xD.

Ogólnie miło by było jakby komuś się udało jakiś filmik machnąć, ja próbowałem ostatnio ale zwaliłem kodeki i 6 min filmu 4 gb zajęło co jest niemal nie do wysłania na YT xD


P.S. Ponadto jakby ktoś dobił 30 lvl niech opisze coś na temat wyboru (jak przebiega) i efektywności wybranej przez siebie klasy paragon

Dla co niektórych (w tym mnie) przypominam że pod koniec tego beta weekendu będzie konieczna przerwa ze względu na urodziny oddziału lotro odbywające się zapewne po kinhousem żeby ktoś mi tu nie zaspał (szczególnie ja)

Dziś nafrafiłem na newsa, że będzie otwarta beta i mnie to trochę zaciekawiło. Tym bardziej, że ma to być F2P, może więc spróbuję tej gry. I mam takie małe, orientacyjne pytanie. Ilu Twierdzowiczów jest zainteresowanych tym tytułem i czy rozważane jest w ogóle utworzenie oddziału Twierdzy?

No cóż jeśli idzie o zainteresowanie być może będzie jeszcze częściowo Mirackle z którym teraz w Rifta gram, parę rzeczy mu się nie spodobało jak pisałem ale mówił ze da jeszcze szansę finalnemu produktowi (ale ja za niego nie będę nic obiecywał obaczy się pewnie jak wyjdzie gra).

Ogólnie zastanawia mnie odkąd termin około Maja / Czerwca (tak przypuszczam) liczy się jako "early in 2013"...

EDIT: Znalazłem krótki filmik z mid-lvlowym Great Weapon Fighterem - http://www.youtube.com/watch?v=QAM9_HV6tH4 - pozwolę sobie na krótki komentarz... MORDOR!

EDIT2: Coś o kompanach - http://www.youtube.com/watch?v=kjfeRn1WznY - komentarz... w większości gadanie z przykładami szykować więc słowniki jak kto angielskiego nie zna "w ogóle" xD

EDIT3: Zgodnie z tym co twierdzą ludzie po rozpoczęciu Open Bety wipe'a postaci nie będzie jedynie jak będzie startować (Open Beta nie sama gra) wydaje mi się to nieco dziwne, ale można wnosić z tego że sama gra wychodzi bezpośrednio po Open Becie chyba (teoretyzuje ponownie)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #21 on: April 08, 2013, 10:02:31 AM »

Albo będzie permamentna open beta.
Bo np w ostatnim beta weekendzie można było na postać już przerzucać diamenty z konta głównego (te za wykupienie np konta VIP).
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #22 on: April 08, 2013, 01:43:33 PM »

Po obejrzeniu filmików ciśnie mi się jeden komentarz na usta. Ta żółta linia zawsze pokazująca gdzie jest objective i jak do niego dotrzeć to lekka przesada...naprawdę, traktowanie odbiorców jak ludzi upośledzonych nabiera rozpędu...
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #23 on: April 08, 2013, 05:03:50 PM »

Po obejrzeniu filmików ciśnie mi się jeden komentarz na usta. Ta żółta linia zawsze pokazująca gdzie jest objective i jak do niego dotrzeć to lekka przesada...naprawdę, traktowanie odbiorców jak ludzi upośledzonych nabiera rozpędu...

Może i traktują trochę, ale uwierz mi przy takich mapach nawet to gówno daje i w takiej świątyni mystry błądziłem z 30 minut zanim znalazłem przjeście i sekunde potem władowałem się na pułapkę (czyli logicznie jak na drodze są pułapki to najczęściej dobra droga)

Ogólnie tę linię można wyłączyć a do tego naprawdę rzadko pokazuje jak należy i jak idziesz nią to obchodzisz naokoło często zamiast normalnie więc sądzę że to jest jedynie wskazówka w którą orientacyjnie stronę należy iść, a nie wyrocznia gdzie należy iść
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #24 on: April 08, 2013, 06:12:42 PM »

Nie zmienia to faktu że jest i że prowadzi do celu :) Ja pamiętam jeszcze czasy starszych MMO (żeby daleko nie szukać vanilla WoW czy stare Lotro) czy singleplayer rpgów gdzie był jedynie opis tego gdzie należałoby iść, a nie dokładne oznaczenie na mapie czy jakiś quest compass bo przecież tak prościej zrobić a nie silić się na dokładne opisy...
I spróbuj teraz w WoW'ie czy Lotro to wyłączyć i dojść gdzieś bazując na opisie - po prostu się nie da bo developerzy są leniwi i już porządne opisy olewają kompletnie bo przecież jest marker.

Chodzi o traktowanie gracza jak idioty co zresztą jest widoczne w większości współczesnych gier...Po prostu taka konstatacja że to smutne nieco :)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #25 on: April 09, 2013, 12:05:54 PM »

Nie zmienia to faktu że jest i że prowadzi do celu :) Ja pamiętam jeszcze czasy starszych MMO (żeby daleko nie szukać vanilla WoW czy stare Lotro) czy singleplayer rpgów gdzie był jedynie opis tego gdzie należałoby iść, a nie dokładne oznaczenie na mapie czy jakiś quest compass bo przecież tak prościej zrobić a nie silić się na dokładne opisy...
I spróbuj teraz w WoW'ie czy Lotro to wyłączyć i dojść gdzieś bazując na opisie - po prostu się nie da bo developerzy są leniwi i już porządne opisy olewają kompletnie bo przecież jest marker.

Chodzi o traktowanie gracza jak idioty co zresztą jest widoczne w większości współczesnych gier...Po prostu taka konstatacja że to smutne nieco :)

heh sam pamiętam w lotro ale zdziwię cię niektóre q mają tam tak poryte markery (maleńka kropeczka na wielkiej mapie) że ja i tak do nich po opisie dochodzę.

Ale ogólnie zastanawiam się czy głównym celem tej opcji nie jest foundry bo analizując:
- zwykły gracz niepewna znajomość angielskiego / lenistwo jak mówisz także i to większe czasem
- zamiłowanie do labiryntów już jest widoczne
- często nikt nie pomyśli nawet o jakiejś pierdzielonej pochodni żeby coś było widać w podziemiach, a swojej a ten moment nie mamy, więc nie dość ze wiemy gdzie iść to widzimy gdzie znajduje się cokolwiek poza ciemnością xD

Dodam jeszcze o sporej liczbie graczy w krajach typu Polska (o dziwo także takie jak Portugalia / Hiszpania / Niemcy) gdzie wciąż znajdują się gracze MMO władający językiem angielskim  na jeszcze gorszym poziomie ode mnie (czyli gracze zupełnie niekomunikatywni gadający w każdym party w języku ojczystym, którego nikt nie rozumie i nie potrafiący sobie przetłumaczyć polecenia w zadaniu (nawet tego skróconego follow npc dla przykładu)). Tacy idioci wciąż istnieją jest to co prawda całkowicie bezwartościowa część community bo chęci do nauki języka tez zero (w lotro mam już kilku portugalców bodaj na ignore i kilku niemców w rifcie (w rifcie siedzę tydzień)) ALE... to są klienci których rodzice płacą, więc jest zysk... :( . Możliwe że dlatego gry zaczynają z góry zakładać że mają do czynienia z imbecylem bo sięgają po nie chyba powoli 4-latki sądząc po znajomości języka (moja 8-letnia kuzynka już się w miarę dogaduje stąd szacowanie takie bo oni jak pisze "pls english" to "[niezrozumiały dla mnie potok liter]?!")

Kończąc ten wywód zadam zupełnie inne pytania:

Widział ktoś już klucz? Zostały 3 dni a ja nie widziałem nikogo kto by rozdawał (choćby już rozdane). Myślicie że będą korzystać z kluczy z 3 bety jednak? Czy też będzie to po prostu jakaś Mega Elitarna Beta? Brak mi już pomysłów grzebie codziennie i żadnych śladów kluczy a czas się kończy...

EDIT: Kończąc nadzieję na 4 betę zamieszczam info z forum niedawno zedytowali i teraz zauważyłem (jakby nie mogli od razu poprawić tematu)

konkrety tutaj - http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?30761-Neverwinter-Beta-Weekend-details-Read-this-first!

a tu Open Becie - http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?117801-Neverwinter-Open-Beta-begins-April-30-2013!&p=1681041#post1681041   (tu wszystko jest ok)

EDIT2 (ISTOTNE): Sorry za kolorki, ale cały niemal system zdolności który widzieliśmy na 3 becie będzie przebudowany (i tu w**** że 4 beta tylko dla founderów chyba). Nie będziemy mieć wszystkich zdolności naszej klasy i to na maksa, będziemy co lvl dostawać pkt które pójdę na kupowanie i ulepszanie zdolności (nie mam pojęcia czy będą respeci bo nie piszą ale myślę że jakieś będą (pewnie za Astral Diamondy)). D0 30 max 2 ranga skilla itp itp

Więcej szczegółów tutaj macie - http://nw.perfectworld.com/news/?p=859521
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #26 on: April 12, 2013, 08:36:33 AM »

Nieźle, patch 2 GB.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #27 on: April 12, 2013, 08:47:17 PM »

Beta servers up
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #28 on: April 13, 2013, 10:56:11 AM »

Gwoli informacji - dostęp do bety mam za pakiet Guardian.
Aic
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76



« Reply #29 on: April 13, 2013, 03:27:47 PM »

o matko 60 dolców doużo trochę Newerwinter stareter kit daje dostęp do bety też. Może ktoś wie?
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
  Print