Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: ESO porażka czy sukces?  (Read 15166 times)
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #15 on: March 29, 2014, 01:38:18 PM »

Teraz mnie naszła taka refleksja: Jak ESO ma się okazać porażką, skoro taka rzesza fanów (ponad 50 osób po stronie zaledwie EP w Polsce w nowym, płatnym mmo, to spora liczba) czeka z zapałem na start serwerów?? Ja osobiście nie mogę sobie znaleźć zajęcia i mam następujący algorytm:
Pętla
Odśwież Youtube
Jeżeli jest coś ciekawego to obejrzyj
Odśwież AnimeZone
Jeżeli jest coś ciekawego to obejrzyj
Odśwież forum Twierdzy
Jeżeli jest coś ciekawego to odpowiedz
Odśwież elder-scrolls-online.pl
Jeżeli jest coś ciekawego to odpowiedz
sprawdź facebooka
Jeżeli jest coś ciekawego to odpowiedz
koniec pętli xD
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #16 on: March 29, 2014, 02:54:31 PM »

Hahahha dobry loop :)
Emerald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« Reply #17 on: March 29, 2014, 04:49:41 PM »

jak juz offtopujemy :P - to ja dla zabicia czasu w oczekiwaniu na headstart, gram w morrowinda w hd :D, jakby ktos byl ciekawy jest mod(wlasciwie to jest cos wiecej niz mod ale o tym mozna poczytac gdzie indziej :P) morrowind overhaul - zmienia praktycznie wszystko w morrowindzie (oprocz ilosci poligonow w otoczeniu) do powiedzmy ze dzisiejszych standardow. polecam! ;)

gra odniesie sukces, w zadne mmo(po za wowem) nie gralo tak duzo znajomych - zeby tylko developerzy dali rade udzwignac ciezar oczekiwan graczy - zeby nie bylo takiego flejmu jak w diablo 3
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #18 on: March 29, 2014, 09:57:59 PM »

Ktoś już wcześniej napisał i to kilka razy chyba w różnych językach:
ja stary wyjadacz mmo wpadłem na chwile zobaczyć to "cudo" online w klimacie elder scrolls i kurna, grafa jakaś do d.... w porównaiu do Skyrim modowanego, niby online ale nie wiem czy na pewno, niby coś nie pasi całkiem, ALE , panie, wciąga mocno jak nie wiem co od bardzo dawna.......
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #19 on: March 29, 2014, 11:10:26 PM »

Mi klimatem troche eq2 zachodzi. Podobne zamieszanie wśród wyjadaczy mmo było.  To bedzie dobra gra. Trzeba poświęcić czas żeby coś osiągnąć. Tego brakowało.  Za łatwo blyskotki dzis wypadaja w mmo.
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #20 on: March 30, 2014, 11:06:17 AM »

A mi się grafa niesamowicie podoba! Jest ładniejsza od Skyrim (ładniejsza, znaczy bardziej bajkowa, nie lepsza!) i przypomina mojego kochanego Obliviona. A tak dokładnie to jakby właśnie połączyli te dwie gry :D Już nie raz się przyłapałem, na patrzenie się na tyłeczek mojej bohaterki zamiast na przeciwników xD
Greyish
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33



« Reply #21 on: March 30, 2014, 05:20:11 PM »

Jest miodnie ;D
Adalbert
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19



« Reply #22 on: March 30, 2014, 05:33:16 PM »

 :) Szpila się przednio.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #23 on: March 30, 2014, 05:36:20 PM »

Adalbert, a ty juz grasz ?
Adalbert
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19



« Reply #24 on: March 30, 2014, 05:53:01 PM »

Od 13 00.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #25 on: March 30, 2014, 06:10:03 PM »

To czemu nie doszedl inv ?
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #26 on: April 03, 2014, 09:12:56 PM »

Dobra kolejna przerwa techniczna w europejskim prime time :P

Moje wrażenia z pierwszych kilku dni: Gra daje rade. Do tej pory kilka major bugow z questami... znane od miesiecy.

Mnie osobiście bardzo zirytował zbugowany quest w Banished Cells. Od wczoraj przeleciałem tą instancje kilka a może i kilkanaście razy i za każdym razem była zbugowana. No end boss no quest xp... 2 dni w plecy w levelowaniu bo xp za moba w instancji jest 20 krotnie (SIC!) mniejsze niż za zabitego moba gdziekolwiek indziej. Jedyny uzysk to kilkanaście itemów w tym z 5-6 niebieskich.
Dodatkowo mam wrażenie że od czasu bety instancje zostały istotnie nerfnięte ale może to tylko moje subiektywne odczucia.

Wniosek? w tym MMO trzeba się trzymać z daleka od tego co do tej pory zawsze było kwintesencją MMO - grupowego contentu.

Gra dalej mi się podoba i bynajmniej jej nie skreślam ale zaczyna powoli trącić zakalcem :)

Zobaczymy co będzie na wyższych levelach.

Ide obgryzać palce przed oficjalnym startem i ogladać TV :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #27 on: April 03, 2014, 09:58:22 PM »

W dupę z takim early access.. Człowiek siada do grania a tu majtaniec, majtaniec. Eh.... Zmuszają człowieka do wyspania sie Agrrr... :D

Ale zacytowac warto...

We want all of you to know that everyone who was part of Early Access will be granted an extended grace period until Sunday at 8AM EDT/12PM (noon) GMT before being required to transition your account to live. This will cover those who purchased ESO from an online retailer and won't be getting your box shipped in time and also gives anyone in Early Access who purchased digitally more Early Access time.
XanderGreatmaster
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #28 on: April 03, 2014, 10:30:43 PM »

Cóż... Wbrew pozorom to nie za dobre info ^^ Myślałem, że trochę jutro odpocznę przed dojściem paczki, ale jak widać, będzie trzeba grać :/

Co do moich odczuć: Chwaliłem, chwaliłem, chwaliłem i... Miałem racje :D Nawet pomimo faktu, że miałem zamiar rushnąć moimi pierwszymi trzema altami grę jak najszybciej, aby tylko ogarnąć wszystkie craftingi i mieć jakiś wybór na pvp łapę się na tym, że czytam dialogi albo gram RP, bo gra WCIĄGA! Człowiek chce się w niej utopić cały, świat jest mega i wszystko jest godne poprzednich części w świecie mmo :D Denerwuje mnie tylko fakt, że już wszyscy mają po 25+ lvl a ja się kiszę z tym 18, ale mam nadzieje, że w weekend nadrobię co nieco :P
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #29 on: April 03, 2014, 10:38:21 PM »

Elder Scrolle zawsze wymiatały. A M rating daje możliwości na przyszły content.

 Look here : http://tamrielfoundry.com/2014/01/m-for-mature-an-opportunity/
Pages: 1 [2] 3
  Print