Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowe podanie -> przenisione z poprzedniego forum  (Read 3175 times)
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« on: May 20, 2008, 02:46:59 PM »

Przenoszę topic z poprzedniego forum, zapznajcie się i dajcie znać co i jak ja jestem ZA :)

Quote
Cześć wszystkim poniżej bardzo fajny PM który dostałem na tym forum:

Cytat:
Czy rekrutujecie jeszcze w lotro do klanu, i czy wogole rekrutujecie low lvlow ;].
Zaczelismy grac przedwczoraj, bo gierka sie nam podoba, mamy wszyscy ~15lvla ( Guard, Hunter i Capitan). Wczesniej gralismy w lineage2 3 lata i w kilka innych MMO po trochu ale znudzil nam sie ciagly wyscig szczurow i grindowanie po kilka h dziennie. Lotro ma klimat i szukamy jakiego fajnego klanu, zeby moznabylo milo spedzic czas.
Widze ze forum dopiero startuje po awarii i niemoglem znalezc zadnych info o rekrutacji , dlatego pisze do Ciebie ;]


Rekrutujemy od 15 lvl. Ponieważ prace trwają nad przywróceniem forum co uda się może jutro ale jak znam życie i projekty IT  to uda się po długim weekendzie dlatego napiszcie krótkie info w tym wątku:

Dodajcie info o:

1) Wieku
2) Klasie, lvl, nicku w grze
3) Doświadczenie w MMO - to już jest 
4) Kilka słów o sobie

Szybko wypowie się kilka osób, i ostatecznie akceptuje GM - Huriel

Zaproszenia "in-game" daje m.in Huriel, Radiel i jego alty (Rad*), Eoreh, Mithrod i kilku innych ofcerów których teraz z palca nie wpiszę 
Jak dasz tella do kogokolwiek z twierdzy to mogą sprawdzić kto jest on-line.

I odpowiedzi:
Quote
1. 28
2. Capitan, 14, Nemko
3. nie chce tu sypac jakims esejem - ogolnie b. duze (miedzy innymi l2)
4. lubie krzywdzic ludzi w grach i doprowadzac ich do placzu - jestem w tym naprawde dobry =p No i wlasnie dlatego lotro bo czasami trzeba odmiany  + nie mam czasu juz na cisnienie jakie panuje w grach czysto pvp.

Druga

Quote
ad.1
Wiek: 23 lata

ad.2
Nick: Motylas( guardian, 12lv - jutro , max pojutrze bedzie 15 )

ad.3
Przygoda z grami MMO rozpoczela sie jakies 5 lat temu.
W LOTRO dopiero pogrywam od 3 dni ale zdazylem juz zalapac klimat tej gierki ;]

ad.4
Dwarfowy chopek z wlocznia i tarcza, jak jestem w stanie to zawsze pomoge
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #1 on: May 20, 2008, 02:59:49 PM »

Spoko za

Lepiej niech nikogo nie krzywdzi :)
Pages: [1]
  Print