Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Marioosh -> przeniesione z twierdzammo.phorum.pl  (Read 4406 times)
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« on: May 21, 2008, 09:57:40 AM »

Quote
Witam,
1. 35lat
2 Marioosh 41lvl Bard
3. Lotro od pre-order z przerwą roczną? Doświadczenia: TR, WOW, GW, EVE
4. Byłem już tu ale perturbacje dziejowe spowodowały u mnie dośc długą przerwę  a tym samym wykluczenie z szacownego grona.

Kolejny zaczęty na poprzednim "tymczasowym" forum :)

Marioosh jeżeli juz byłes w Twierdzy to wystarczy się przypomnieć do któregoś z oficerów i będziesz z powrotem. Lista oficerów na górze w tym dziale.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #1 on: May 21, 2008, 11:04:51 AM »

Ja jestem jak najbardziej za. W sumie to mój stary kumpel z którym dłuugo graliśmy w WoWa, poza tym w twierdzy był na początku.
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #2 on: May 21, 2008, 11:47:23 AM »

Hej hej Mariuszku :)

W sumie to chyba ja namowilem Cie na Lotro jeszcze grajac w GW w OLD'ach

Wez wroc a nie te krowy bedziesz pasl w Wowie :)

Pozdrawiam
Yassith
Marioosh
Gość
« Reply #3 on: May 21, 2008, 01:47:40 PM »

U mnie to było WOW, LOTRO a potem GW :). Miło że o mnie pamiętaliście. Już wczoraj jeszcze dobrze sie nie rozgościłem a przywitał mnie StormClaw z Karelą ( to  nicki z WoWa). Próbowałem pograć jeszcze w WoWa jakiś tydzień temu le cierpliwości mi starczyło tylko na jakieś 2 godziny. Tak więc zostało LoTRO, TR oraz czasami GW. Walczę z sobą aby spróbować Conana, ale jak na razie koncentruję się na wyszukiwaniu negatywnych opinii o tym dziele, bo ile gier równocześnie można pociągnąć.  BTW są jakieś przecieki kiedy wyjdzie dodatek do LoTRO i czy w międzyczasie wyjdzie jakiś BOOK? Ale to w nowym wątku proszę i koniec z tym OT.

Pozdrawiam,

M

Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: May 21, 2008, 02:35:11 PM »

juz kiedys pisalismy, ze jesli ktos juz kiedys u nas byl, to nie musi pisac podania, tylko /tell w grze, nie da sie ukryc najlepiej do mnie, bo ja wszystkich pamietam:P
Pages: [1]
  Print