Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Soban - podanie  (Read 1854 times)
Soban
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: November 07, 2018, 02:53:03 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Soban, 1lvl, chciałbym champion ale jak będzie brakować na Anorze innej klasy to się dostosuję

2. Wiek
32

3. Doswiadczenie w mmo
LOTRO - 10 lat z przerwami
poza tym około roku SWTOR, ESO, WoW
ogólnie próbuję każdego nowego MMO, ale w porównaniu do LOTRO każe przegrywa..

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

Moje główne konto na tym forum to Maurycy, ale nie wiem dlaczego nie mogę z niego dodawać nowych tematów, a co za tym idzie napisać podania. Chyba się zepsuło albo ktoś je zepsuł..  ::)

Nie jest to też moje pierwsze podanie do Twierdzy. Kilka lat temu grałem z Wami na Snowbournie po rozpadzie sekcji LOTRO IX Kohorty. Byłem nawet na zlocie w Poznaniu! ;)
Na Anorze chcę grać z Rodakami, a z tego co wiem, Twierdza będzie tam budować garnizon, więc chętnie odnowię znajomość z Tymi których z Was już znam, a także miło mi będzie poznać nowe osoby.
Za 2 tygodnie urodzi mi sie córka, więc moje granie będzie bardzo cassualowe, jednak mam nadzieję nadążać za updatami :)

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.
Po mergu serwerów zdecydowałem przejść na Evernight więc siłą rzeczy moja przygoda z Twierdzą się zakończyła. Tam jestem statystą w Szarej Przystani. Statystą, bo nie gram aktywnie od wyjścia Mordoru. Nie spodobał mi się ten dodatek i ogólnie odechciało mi się grać na nowym contencie.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje
Potwierdzam.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
VIP - lifetime
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: November 09, 2018, 01:05:25 AM »

Wiesz, możemy Cię przyjąć, niestety nasza gra na serwerze legendarnym stoi pod dużym znakiem zapytania, bowiem ktoś nam zaiwanił nazwę :D (o nickach nie wspomnę).
Soban
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: November 13, 2018, 07:39:55 AM »

W związku z Waszą decyzją o zmianie serwera, podanie nieaktualne 😔
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: November 13, 2018, 08:50:37 AM »

W związku z Waszą decyzją o zmianie serwera, podanie nieaktualne 😔

Spoko, powodzenia na Anorze!
Pages: [1]
  Print