Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 ... 24 25 [26]
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 102175 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #375 on: November 27, 2012, 11:20:24 AM »

Jeśli SWOTR przy levelowaniu Cie nudzi to przy GW2 uśniesz już pierwszego dnia ;)  IMO.

End gamu nie porównuje bo tego z GW2 nie znam, ale levelowanie i questowanie w  SWOTR jest o milion parseków lepsze.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #376 on: November 27, 2012, 12:41:04 PM »

Quote
End gamu nie porównuje bo tego z GW2 nie znam, ale levelowanie i questowanie w  SWOTR jest o milion parseków lepsze.

Myślę, że lepsze to kwestia względna :). Levelowanie jest na pewno jest INNE.
Czy ciekawsze czy też nudne będzie zależało od Medaelcor.
Medaelcor
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #377 on: November 27, 2012, 03:31:02 PM »

Jeśli SWOTR przy levelowaniu Cie nudzi to przy GW2 uśniesz już pierwszego dnia ;)  IMO.

End gamu nie porównuje bo tego z GW2 nie znam, ale levelowanie i questowanie w  SWOTR jest o milion parseków lepsze.

Samo levelowanie nie jest nudne, świat nowy w którym wcześniej nie grałem ale... ale czegoś mi brakuje tak jak pierwsze dwa dni tylko czekałem na wolną chwilę żeby odpalić SW tak teraz troszkę już mi zeszło ciśnienie.

Może trochę dlatego, że jednak sporo opcji jest zamkniętych dla F2P i troche drażni ciągłe przypominanie, że tego itemu nie dostane za quest bo on jest tylko dla subskryberów. Może trochę nie mogę się odnaleźć w tym świecie, nigdy jakoś przesadnie nie lubialem SW. I z tego co czytałem nie był bym pierwszym z opinią że SWTOR jest dla fanów sagi a dla całej reszty nie koniecznie..
Może natłok wszystkiego i przesyt? Wczoraj Crafting wybierałem, to nie dość że kolejne ograniczenia dla F2p to jeszcze jest tego tyle że ho ho :]
A może po prostu brakuje tego czegoś co powoduje, że gra nie pozwala się od monitora oderwać.
A może dlatego że miałem gorączkę i katar i męczyło mnie czytanie :P

Pewnie wszystkiego po trochu ale nie zamierzam przestać :] story line rzeczywiście jest ciekawy a że w pvp też mi całkiem nieźle wczoraj szło także jeszcze trochę pogram i zobaczymy ... :]
Nuzgul
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35


« Reply #378 on: November 28, 2012, 04:43:27 PM »

Takie pytanko: Czy dużą trudnością byłoby organizowanie eventów tak pół godzinki później ? Z chęcią bym brał w nich udział niestety obowiązki rodzinne ( usypianie berbecia) utrudniają mi to.
Wydaje mi się że pół godzinne przesunięcie nie sprawiłoby większości dużej różnicy a może pozwoliłoby większej ilości osób na integrację z guildią.


Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #379 on: November 28, 2012, 05:13:16 PM »

W piątki nie ma problemu z późniejszą godziną, ale nie musisz się nią przejmować - w najbliższy piątek będziemy biegać po różnych krainach, więc możesz dołączyć w każdej chwili.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #380 on: December 04, 2012, 04:30:27 PM »

Czek dys:
http://www.youtube.com/watch?v=Dz9OsIVnZe4&feature=plcp
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #381 on: December 05, 2012, 07:32:57 PM »

Tak czasami oglądałem jego stream jak pykał w PvP
Pages: 1 ... 24 25 [26]
  Print