Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Rune-Keeper vs Lore-Master  (Read 6560 times)
Nicorod
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« on: March 09, 2009, 11:45:34 AM »

Chciałbym prosić o porównanie tych dwóch klas, ich skontrastowanie na każdej możliwej płaszczyźnie. Wszelkie za i przeciw.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #1 on: March 09, 2009, 11:48:00 AM »

rune-keeper - przeciw
lore-master - za

 :P :P :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: October 24, 2010, 01:23:37 PM »

Hmmm... wiem że topic stary ale tera zauważyłem mógłby ktoś to rozwinąć ja mam rnk na 63 ale LM-em w ogóle grac nie daję rady prawie na low-lvlu ( ale jak widzę Amarande w akcji to zbieram szczękę z podłogi, więc próbuje powili rozwijać swoje horyzonty). Więc jako początkujący Blady Mistrz (z ddo) podejmuje próbę znekromancenia tematu i proszę o rozwinięcie xD
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #3 on: October 24, 2010, 02:19:16 PM »

nie mam ani lm'a ani rk'a (tzn mam ale na lvlach mieszczących się w granicy błędu statystycznego :P) ale wtrącę swoje 3 grosze :)

każdą klasą można super ale i kaszanić i wydaje mi się, że nie chodzi o zaawansowane taktyki tylko o to czy gra erką, lmem, .... Ci odpowiada. Jeśli tak to w miarę rozwoju postaci nauczysz się tyle że też będziesz wymiatał :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #4 on: October 24, 2010, 02:21:06 PM »

A jakiego w ogole porownania oczekujesz ?
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #5 on: October 24, 2010, 02:43:35 PM »

Żadną klasą nie nauczysz się w miesiąc grać. Aby opanować dobrze grę daną klasą potrzeba trochę czasu aby opanować wszelkie tajniki związane z używaniem umiejętności klasowych, zachowaniem się w czasie gry solo i w fellow. "Dopieszczeniem" postaci i wyposażeniem jej.
DPS nie jest jedynym wyznacznikiem wartości postaci, a przynajmniej nie najważniejszym. W grze w drużynie rola tych klas jest praktycznie całkowicie inna. RK to range dps ( głownie na pojedynczy cel) lub heal. LM - tak przynajmniej widzę z kontaktów z nimi w fellow- to cc, debuffer, dekoruptor i czasami dps ( oczywiście też może troszkę poleczyć ale healerem bym go nie nazwał)
Bardwan
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 229

Mizantrop


« Reply #6 on: October 25, 2010, 11:03:47 AM »

Hmmm... wiem że topic stary ale tera zauważyłem mógłby ktoś to rozwinąć ja mam rnk na 63 ale LM-em w ogóle grac nie daję rady prawie na low-lvlu

Bo masz pewnie nawyki RK ;) Zupełnie inna gra i trzeba się przestawić - imo cały sekret.
Pages: [1]
  Print