Poll
Question: Uważam, że powinniśmy grać na:  (Voting closed: August 23, 2012, 10:23:41 AM)
Aurora Glade >>> (86% ENG) - 3 (4.3%)
Far Shiverpeaks >>> (23% HOL, 40% ENG, 13% SWE) - 27 (39.1%)
Gandara >>> (69% ENG) - 6 (8.7%)
Gunnar’s Hold >>> (60% ENG, 30% RUS) - 1 (1.4%)
Seafarer’s Rest >>> (37% ENG, 22% CZE) - 5 (7.2%)
Total Voters: 41

Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: SERVER TWIERDZY W GW2  (Read 27592 times)
aseeon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Guardian


« Reply #45 on: August 16, 2012, 08:10:10 PM »

No ja to widzę bardzo prosto:
Desolation należy skreślić ze względu na tłok
Ring of Fire należy skreślić ze względu na małą ilość ludzi
Seafarer's Rest będzie praktycznie pod kontrolą alliancu FUBAR (pvp-iarze), więc też można by skreślić.
Gunnar's Hold będzie praktycznie pod kotnrolą alliancu INT, więc też można by skreślić

Zostaje trójka pięknie pokrywająca się z pierwszą trójką Srebrnej Hordy (przez przypadek, nie patrzyłem na to aż nie skreśliłem).
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #46 on: August 16, 2012, 08:22:22 PM »

Co do Desolation i Ring of Fire to niewątpliwie zgoda, natomiast odrzucanie serwera z powodu alliance na nich, nie przejdzie. Na Far Shiverpeaks masz już 7 różnych (małych co prawda),  ale jest już mnóstwo gildii i ta ilość szybko się powieksza. Tak więc odrzuciłbym na razie Desolation i Ring of Fire.
aseeon
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


Guardian


« Reply #47 on: August 16, 2012, 08:24:42 PM »

Cała sprawa właśnie polega na tym, że 7 różnych alliance jest ok, jeden ogromny jak tu http://www.gw2guilds.org/guilds/eu/gunnars-hold nie jest, moim zdaniem oczywiście. Ale tak czy inaczej, to chociaż 2 serwery mniej.
Eilhart
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #48 on: August 16, 2012, 08:34:05 PM »

Ja jestem za Far shiverpeaks. Powody podałem wcześniej.
Ankieta przydałaby się dla celów poglądowych, żeby w przejrzysty sposób pokazać jakie serwery nam najbardziej odpowiadają. Proponuję wybór trzech (na pierwszym miejscu wybór i dwie alternatywy).
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #49 on: August 16, 2012, 10:04:16 PM »

Jadę teraz na 1-2 tyg do vikingów wiec jeśli zagoszczę z opóźnieniem w GW2 to na tym serwie, który przed"pisarz" wymienił ;)
Ravelm
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10



« Reply #50 on: August 16, 2012, 10:42:05 PM »

W sumie to nie należy zapominać o "randomach" że tak powiem których pewnie też będzie bardzo dużo A skoro będzie mozna na początku zmieniać serwery to przetasowań będzie pewnie bardzo dużo i wszystko się uspokoi to tygodniu, dwóch, a nawet po miesiącu. Co do serwera to byłbym najbardziej chyba za Gandarą, a później za Far Shiverpeaks. Ewentualnie jeszcze może być Aurora Glade. 
Arthua
Gość
« Reply #51 on: August 17, 2012, 09:17:23 AM »

Głównie te dwa -> Far Shiverpeaks>Gandara
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #52 on: August 17, 2012, 10:21:14 AM »

Więc pozostały:

Aurora Glade >>> (86% ENG)
Blacktide >>> (53% POL, 15% RUS)
Desolation >>> (82% ENG)
Far Shiverpeaks >>> (23% HOL, 40% ENG, 13% SWE)
Fissure of Woe >>> (100% ITA)
Gandara >>> (69% ENG)
Gunnar’s Hold >>> (60% ENG, 30% RUS)

Piken Square >>> (90% ENG)
Ring of Fire >>> (25% CZE, 25% RUS, 25% ENG)
Ruins of Surmia >>> (100% SPA)
Seafarer’s Rest >>> (37% ENG, 22% CZE)
Underworld >>> (23% ENG, 23% GRE, 23% POR)
Vabbi >>> (77% RUS)
Whiteside Ridge >>> (50% ITA, 24% ENG)

Zrobiłem ankietę zgodnie z prośbą.
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #53 on: August 17, 2012, 10:35:46 AM »

Ja chciałbym Desolation - właśnie ze względu na to, że idą tam gildie PVP.  A jak już zdecydujemy się pograć PVP to lepiej biegać przy silnych gildiach żeby podpatrzeć trochę taktyki. Nie wierzę, że nie będzie można wejść na serwer, ANet nie po to tyle lat przygotowywała grę i strukturę serwerów żeby była to zabawa dla ledwie garstki osób, a doskonale wiedzą jakie jest zainteresowanie i na co się muszą przygotować. Przypominam też, że jeżeli serwer zwycięża to cały realm otrzymuje bonusy, w tym do PVE.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #54 on: August 17, 2012, 10:59:11 AM »

Osobiście jestem za Seafarer’s Rest, nie ma wielkiej ilości gildii, międzynarodowe towarzystwo i spory alliance nastawiony na WWW. Jako, że Twierdza i pozostałe gildie sojuszu preferują tryb "casual", dobrze by było żeby ktoś za nas odwalał czarną robotę w zdobywanie punktów na wojnie światów (to procentuje bonusami dla całego serwera). Poza tym nie obawiam się jak Camil, że nie będzie można wejść na WWW, na gęściej zaludnionym serwerze będzie to jeszcze trudniejsze, a jakoś się tym nie przejmujemy :) Co do uwag, że wszystkie fortyfikacje zdobędzie to ally to raczej gruba przesada, raczej nie ma co na liczyc na to, że inne serwery po prostu pozwolą nam zająć wszystko ;D. A jeśli mam grać z gildiami semi-harcore czy PvP to wole, żeby byli po mojej stronie, a nie przeciwko :)
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #55 on: August 17, 2012, 11:08:34 AM »

Ja chciałbym Desolation - właśnie ze względu na to, że idą tam gildie PVP.  A jak już zdecydujemy się pograć PVP to lepiej biegać przy silnych gildiach żeby podpatrzeć trochę taktyki. Nie wierzę, że nie będzie można wejść na serwer, ANet nie po to tyle lat przygotowywała grę i strukturę serwerów żeby była to zabawa dla ledwie garstki osób, a doskonale wiedzą jakie jest zainteresowanie i na co się muszą przygotować. Przypominam też, że jeżeli serwer zwycięża to cały realm otrzymuje bonusy, w tym do PVE.

Nareszcie jakaś mądra wypowiedz. Ta gra z tego co mi wiadomo będzie głównie grą PvP ( nie wiem czemu tak mi się wydaje może nazwa mi nieco to zasugerowała "Guild Wars"...) a może się mylę? Gracze którzy nastawiają się w tym tytule głównie na PvE zaraz się znudzą, wbiją maxy swoimi charami wyczyszczą end-game i będą narzekać, że nie ma co tu robić i sobie pójdą. I tutaj pojawia się PvP.

Osobiście zagłosowałem na Gunnar’s Hold ale teraz nie wiem czy dobrze bo przeoczyłem tam 2 polskie gildie a to może być straszne, grać z polakami dla niektórych.
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #56 on: August 17, 2012, 12:45:28 PM »

Jako, że Twierdza i pozostałe gildie sojuszu preferują tryb "casual", dobrze by było żeby ktoś za nas odwalał czarną robotę w zdobywanie punktów na wojnie światów (to procentuje bonusami dla całego serwera). Poza tym nie obawiam się jak Camil, że nie będzie można wejść na WWW, na gęściej zaludnionym serwerze będzie to jeszcze trudniejsze, a jakoś się tym nie przejmujemy :) Co do uwag, że wszystkie fortyfikacje zdobędzie to ally to raczej gruba przesada, raczej nie ma co na liczyc na to, że inne serwery po prostu pozwolą nam zająć wszystko ;D. A jeśli mam grać z gildiami semi-harcore czy PvP to wole, żeby byli po mojej stronie, a nie przeciwko :)

Zgadzam się, zawsze lepiej mieć zakapiorów po swojej stronie :) Poza tym co do możliwości zdobywania zamków na silnym serwerze, pamiętajmy, że nikt nie gra 24/7. Bardzo długo grałem w Warhammera Online (dla zainteresowanych - gra miała system Realm vs Realm, na którym po części bazuje GW2, nawet kilku devów pracowało wcześniej w Mythic przy tworzeniu WARa) i tam zamki nonstop przechodziły z rąk do rąk. Nie da się utrzymać fortyfikacji na dłużej, zwłaszcza, że atakują nas 2 inne serwery a nie 1.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #57 on: August 17, 2012, 12:55:23 PM »

Silne serwery będą potem zestawiane z silnymi serwerami. Nawet casualowe nooby będą mieć szanse powalczyć. Taka przynajmniej jest idea WvW wg Anety.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #58 on: August 17, 2012, 02:43:18 PM »

AN zawiadamia , że przez najbliższy czas po premierze , będzie można za darmo zmieniać serwer do ustabilizowania się sytuacji na serwerach:

At launch, players will be able to transfer between worlds freely. However, once server populations have largely settled and stabilized, world transfers will be restricted to once a week and cost a variable amount of gems based on the population of the world being transferred to.

ze strony :
https://www.guildwars2.com/en/news/a-world-of-choice-the-regions-of-guild-wars-2/

dodatkowo polski opis:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70307

więc chyba bedzie spokojnie można wybrać serwer :)
Arthua
Gość
« Reply #59 on: August 17, 2012, 03:36:39 PM »

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy przypadkiem wybrany przez nas serwer nie będzie jedynie propozycją? Natomiast ostateczny wybór serwera na którym będziemy grali nastąpi na posiedzeniu sojuszu i wcale nie musi pokrywać się z naszym wyborem?.
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print