Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zmiany.  (Read 3994 times)
Betrezen
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 917



« on: May 29, 2008, 03:03:54 PM »

Zalogowalem sie dzis do gry zeby sprawdzic co tez madrego wymyslili jej tworcy. Bylem online jedynie przez 5 minut i jedyna zmiana rzucajaca sie w oczy byl tazk zwany Prestiz (Prestidge). Otrzymuje sie go wymieniajac tokeny zdobyte podczas ataku i obrony punktow kontrolnych. Nie sprawdzilem tego, ale wyglada ze nie ma znaczenia gdzie zdobedziemy tokeny, mozna je wymienic w jakimkolwiek CP. Otrzymany prestiz natomiast mozna wymienic na inne przedmioty, tak jak mialo to miejsce wczesniej z tokenami. Dodano jednak sporo tych przedmiotow i doszly trzy nowe rzeczy. Mozna teraz zrobic respec skilli lub atrybutow, a takze zakupic przyspieszenie zdobywania exp.
Zmiania moze niewielka, ale moze byc bardzo przydatna.
Gdyby ktos zauwazyl jakies inne zmiany - pisac.

PS. Niestety nie widzialem nikogo z gildii w grze, ale moze to ze wzgledu na pore.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #1 on: June 09, 2008, 12:45:09 PM »

A zrobili jakiś kolejną akcję że można sobie pograć bez opłaty, czy też wykupiłeś miesiąc?
Z opisu wnioskując to prestiż nawet mi się podoba (o ile dobrze pamiętam to różnych tokenów z ataku i obrony to mam chyba z kilka set w sumie - nigdy nie wymieniałem bo nagrody nie były tego warte). Zmienili coś w gamepalyu? Jakieś dodatkowe misje i zadania?
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #2 on: September 14, 2008, 01:38:47 PM »

Misje pojawiły się w Wilderness, ale nie powiem co dokładnie dodali. Wiem, że jeden instant w tej samej lokacji podobno został zmieniony. Zmieniono tworzenie postaci i inaczej rozpoczyna się rozgrywkę.
Aktualnie zmieniany jest crafting, tworzone są nowe bronie (np: 2pistolety), projektowana jest nowa planeta wzorowana na Ziemi (cokolwiek to znaczy, może wreszcie zniszczone miasta?), trwają też prace nad pojazdami. Do tego wiele mniejszych usprawnień.
Pages: [1]
  Print