Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie? (ale, że ja?!)  (Read 1884 times)
Aerwolf
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« on: April 07, 2014, 07:54:30 PM »

Ok. Dawno mnie nie bylo. Niestety mój styl i czas gry bardzo sie zmienił i nie mam już tyle czasu, co niegdyś.. ale nie wiedziałem, że to niegdys było tak dawno temu...

Grając w Twierdzy zawszy byłem przyzwyczajony do tego, iż jeżeli ktoś potrzebował pomocy czy to w queście czy w czymś innym i napisał na chatcie taką prośbę to zawsze znalazł się ktoś kto pomógł lub się chociaż odezwał. Od premiery gry obserwuję trend, że większość zapytań o pomoc czy innego tego typu zostaje najzwyczajniej w świecie olana i osoba zostaje zostawiona sama sobie.
Mam wrażenie, że w tym momencie jesteśmy zwykłą zbieraniną, a nie zgraną bandą...

Naprawde?! Mimo to chciałbym wrócic do mojej najlepszej gildii, tylko czy spełniam minimum? gram 2h dziennie 2 tygodnie/ mc czasem wiecej ale to zalezy od mojej (allakhazam noobs!!, elders moga pamietac gdzie pracuje... ;D) pracy. w eso mam 15 lvl sorc i nigdy nie bylem w fungal grotto bo nie lubie pugów ;P

so... jesli chcecie w oddziale starego dziada, ktory musi czesciej bawic wnuki niz grac, sie polecam...
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: April 07, 2014, 08:03:12 PM »

Jasne ze chcemy :)
Aerwolf
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #2 on: April 07, 2014, 08:12:13 PM »

ok :) servery leza, ale jak wstana jutro, odezwe sie po inv. Mae govanon mellon :)
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: April 07, 2014, 08:16:10 PM »

:):):)

Spoko, w dziale roster dopisz UserID by mozna bylo wyslac tobie inv
Pages: [1]
  Print