Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pytanie o pewien addon  (Read 3001 times)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« on: March 30, 2009, 10:13:59 AM »

Witam
Czy istnieje addon ktory zapisuje konfiguracje ciuchow , setow ktore ma sie w danej chwili na sobie ? Konkretnie chodzi mi o addon ktory za jednym kliknieciem zamienia konfiguracje setow. Mam obecnie dwa "sety" ciuchow ktorych uzywam, jeden do leczenia drugi do bicia questow, czesto kiedy dostana popa na scenario  zanim wejde musze je pozamieniac, nie trwa to dlugo, ale po pewnym czasie robienie tego wkolko moze zaczac wkurzac:) (juz mnie to wkurza^^)

Pozdrawiam
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: March 30, 2009, 10:19:25 AM »

Jest coś takiego. W zasadzie to kombinacja 2, współpracujących ze sobą, addonów: jeden do zapamiętywania zestawów (można skojarzyć z zestawem taktyk), drugi do ich szybkiego zmieniania. Jak wrócę do domu to przypomnę sobie nazwy i Ci podam.
Uprzedzając: Closet Goblin nie jest już kontynuowany i niekoniecznie musi działać. Te znalezione przeze mnie działają i mają całkiem proste w obsłudze UI.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #2 on: March 30, 2009, 10:33:23 AM »

No i o to mi chodzi, dzieki serdeczne :)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #3 on: March 30, 2009, 12:05:44 PM »

Ja mam jeden addon, który załatwia wszystko, no i da się go pod jeden skrót podpiąć do szybkiej zmiany.

Ale też muszę w domu sprawdzić nazwę :)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #4 on: March 30, 2009, 06:10:10 PM »

To jaka nazwa tego addona ?:)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #5 on: March 30, 2009, 06:10:29 PM »

Equipment Sets -Ja używam tego. Sprawdza mi się nie tylko na medyku (zmiana armoru i lasek), ale także na SW ponieważ podpiąłem mu stance jako trigger do zmiany taktyk i morale. :) Jeżeli taktyki nie może zmienić w danej chwili (+Combat), robi to później kiedy już może (-Combat). Addon wciąż działa tak samo jak przed 1.2
^- Jak to działa: ustawiasz na 1 i ekwipujesz sprzęt, taktyki, morale, ustawiasz na 2 i ekwipujesz inny sprzęt, takyki i morale, ustawiasz na 3... Przałączanie między 1,2,3 będzie wczytywać to co ostatnio ustawiłeś przy danym numerku.

Closet Goblin - nie używałem, ale wbrew temu co pisze Iago, addon był ostatnio aktualizowany 3h temu. :)

A ten podwójny zestaw to ItemRack + ItemRackSelector.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #6 on: March 30, 2009, 07:11:45 PM »

ItemRack + ItemRackSelector, jak pisze Gwyndeith. Używam i sobie chwalę. Equipment Sets było dla mnie cholernie nieintuicyjne i niewygodne do ustawienia. W przeciwieństwie.

Closet Goblin, na etapie na którym ja szukałem takiego zmieniacza setów, miał opis, że twórca go sobie odpuścił (a nieaktualizowany był od ponad miesiąca). Najwidoczniej się komuś odwidziało :)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #7 on: March 30, 2009, 07:43:54 PM »

Ok, mam closet goblin, i teraz mam pytanie.
Dany set aktywuje sie komenda np:

/cg activate <nazwa seta>

Jak podpiac ta komende pod macro ?

Ok chyba znalazlem /script ClosetGoblin.ActivateSet("Set Name")  - mam nadzieje ze zadziala :D


Wszystko fajnie dziala. Dzieki Panowie.
Pages: [1]
  Print