Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: To już koniec gry??  (Read 3927 times)
hatsumoto1982
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« on: June 30, 2014, 03:29:03 PM »

Mam pytanie, czy należąc do Ebonheart mogę zwiedzać tereny np. ziemie Przymierza Daggerfall?? Właśnie skończyły mi się questy na naszej ziemi i mam wrażenie że nie ma możliwości zwiedzenia tych obszarów bez zaczynania gry od nowa inna frakcją czy dobrze rozumiem??
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #1 on: June 30, 2014, 04:20:28 PM »

Można oczywiście zwiedzić pozostałe ally. Zrób po prostu main questa, a i po Coldharbor questujesz dalej w DC
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #2 on: June 30, 2014, 04:32:40 PM »

Jeżeli zrobisz wszystko w EP to automatycznie dostaniesz quest który przeniesie Cię na tereny innej frakcji gdzie rozpoczniesz levelowanie VR (veteran rank).  Później dostaniesz zadania w kolejnej frakcji. Tak że masz możliwość zwiedzenia całej mapy.
hatsumoto1982
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #3 on: July 01, 2014, 01:50:06 AM »

Wielkie dzięki, już myślałem że będe ograniczony tylko do terenów EP:) miałem quest gdzie zapytano mnie co chcę robić dalej, wybrałem eksplorację świata ale nic się nie wydarzyło, jak to działa, muszę wyszukać dosłownie wszystkie questy żeby zwiedxić resztę? 
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #4 on: July 01, 2014, 10:09:47 AM »

jak to działa, muszę wyszukać dosłownie wszystkie questy żeby zwiedxić resztę? 
Nie, tylko tzw. main quest związany z główną linią fabularną, ostatni to God of Schemes dostepny na lvl 50. Nagrodą jest podróż na teren innej frakcji.

Na terenach innych frakcji, robisz questy innych frakcji tak jakbyś był członkiem tych frakcji przy czym nigdy nie spotkasz rzeczywistych członków innych frakcji.

Co jest według wielu graczy w tym moim jedną z największych wad tej gry.

Questy te pozwalają zwiedzić dostępny świat i uzyskać veteran rank 10. Wymaga to w przybliżeniu dwa razy więcej czasu niż uzyskanie lvl 50.

Powodzenia.
Pages: [1]
  Print