Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: WoW za darmo  (Read 24438 times)
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #15 on: May 27, 2012, 12:09:46 PM »

Ech moim zdaniem wotlk był początkiem końca wowa, zwłaszcza 1 pack rajdowy. Ulduar uratował sytuacje ;)
Rajdy w TBC natomiast z łezką w oku wspominam, wszystkie praktycznie poza TK gdzie nie rajdowałem za dużo i klimat mi średnio odpowiadał.
Zabrakło otoczki w postaci attumenów; ogólnodostępność; przez co moim zdaniem trochę sam klimat zabawy stracił na wartości ;)

Pozdrawiam
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #16 on: June 06, 2012, 04:30:16 PM »

buahahaha, ale się uśmiałem......
"wszystko to już było" pobiło wszystko, co już było.
Jeżeli to troll to gratuluję inwencji. A jeżeli nie to gratuluję ignorancji.

Bzzzzt

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #17 on: June 06, 2012, 04:45:53 PM »

No to niewiele słyszałeś kolego.
Owszem lfg funkcjonuje nie tylko juz w stosunku do zwyklych 5 osobowych instacji ale rowniez do rajdow endgameowych. Dla samotnego wilka oczywiście istnieje kupa fajnych zajęc, choćby takich jak nabijanie achievementów (deedów z lotro), choć i tutaj niektórych samotnie i tak się nie da zrobić.
Jeżeli już to się nudzi zawsze można zebrać jakąś zgraną ekipę i zacząc farmić instacje rajdowe (obecnie w modzie są 10 osobówki) najpierw na normal mode (tu wystarczy epika casualowa) a potem na hc. Z HC zaczynają się schody i nolifizm pod postacią szlifowania taktyk na kolejnych bossów z instacji i progress, czyli ZŁO.
A jak już to się znudzi to można porobić sobie PvP na battlegroundach albo znaleźć chętnych do arenek (2v2, 3v3, 5v5).
A jak i to się człowiekowi naprzykrzy to zawsze można sprzedać konto na ebayu za kilkset dolców.
Tak w telegraficznym skrócie

no tak, słyszałem, że endame polega na:
1) log in
2) LFG jakiś expert
3) log out

:) no to jak to jest z tym endgame'm :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #18 on: June 11, 2012, 08:58:38 AM »

buahahaha, ale się uśmiałem......
"wszystko to już było" pobiło wszystko, co już było.
Jeżeli to troll to gratuluję inwencji. A jeżeli nie to gratuluję ignorancji.

Bzzzzt

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?

Ciekawa forma postów Ksrassnahll - ja zawsze myślałem że najpierw wrzuca się cytat, a potem na niego odpowiada. Ale mozna i odwrotnie. Pomijam juz oczojebność koloru.

Co do mojej opinii o WoW - z przykrością stwierdzam, że poczucia humoru to niektórzy nie mają. Człowiek chce napisać coś zabawnego, a posądzany jest o ignorancje :(
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #19 on: June 11, 2012, 11:59:38 PM »

A bo Ty Inkwi noob jestes i tyle ;), bo w WoWa nie grałeś  ;) ;D ;D ;D i się nie znasz i w ogóle :) ;) ;).
Szkoda tylko, że "kolega" Krassnahll nie słyszał o grach, które wyszły na długo przed WoW-em (chyba też niewiele słyszał), bo już w 1998roku (Lineage) i 1999 (Everquest) itd., które były podwalinami WoW-a i z których to ta gra czerpała pełnymi garściami.

Przyznaję Ci rację Inkwizytor - niektórzy nie maja za grosz poczucia humoru i czytają posty "co piąty".

troll mode off
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #20 on: June 12, 2012, 01:27:28 AM »

buahahaha, ale się uśmiałem......
"wszystko to już było" pobiło wszystko, co już było.
Jeżeli to troll to gratuluję inwencji. A jeżeli nie to gratuluję ignorancji.

Bzzzzt

Hejka,
a ja własnie odpaliłem sobie pierwszy raz w życiu WoW - korzystając z okazji darmowego zaproszenia z Diabolo III (trial do 20 lvl zdaje się).

I wiecie co - kicha ten WoW. Nic nowego w nim nie znalazłem. Wszystko to już było w innych MMO (LOTRO, WAR, SWTOR). Nie wiem czym się podniecacie?

Ciekawa forma postów Ksrassnahll - ja zawsze myślałem że najpierw wrzuca się cytat, a potem na niego odpowiada. Ale mozna i odwrotnie. Pomijam juz oczojebność koloru.

Co do mojej opinii o WoW - z przykrością stwierdzam, że poczucia humoru to niektórzy nie mają. Człowiek chce napisać coś zabawnego, a posądzany jest o ignorancje :(

.. mało to zabawne było a poza tym kolega się przypieprza do formy a nie do treści... wniosek pozwalam wyciągnąć samemu... na maturze było...
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #21 on: June 12, 2012, 01:34:12 AM »

Szkoda tylko, że "kolega" Krassnahll nie słyszał o grach, które wyszły na długo przed WoW-em (chyba też niewiele słyszał), bo już w 1998roku (Lineage) i 1999 (Everquest) itd., które były podwalinami WoW-a i z których to ta gra czerpała pełnymi garściami.

Przyznaję Ci rację Inkwizytor - niektórzy nie maja za grosz poczucia humoru i czytają posty "co piąty".

troll mode off
Rudobrody, nie wiesz to nie pierdziel i nie wpierdzielaj swoich domysłów, bo akurat gry, które wymieniłeś znam a w wowa zacząłem grać kiedy ty "na chleb mówiłeś beb a na muchy tapty".
Poczcie humoru to ja mam i niektórzy mogą o tym zaświadczyć a nie czytam wszystkich waszych postów bo tożto czyste grafomaństwo i lewe nabijanie postów.


ps troll
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #22 on: June 12, 2012, 01:40:57 AM »

hmm ja pamiętam, że na księżyc mówiłem kengyż ;D
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #23 on: June 12, 2012, 02:31:27 AM »

A ja pamiętam lądowanie na księżycu, a na kosmonautę mówiłem "poutotaułta"...
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #24 on: June 12, 2012, 10:05:12 AM »

... a na traktor z przyczepką: kuka i ciepka
... na poziomki: pokałomki
... na ciemną szparę: uka!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #25 on: June 12, 2012, 10:09:00 AM »

Helikopter - hihopter :)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #26 on: June 13, 2012, 08:27:04 AM »


.. mało to zabawne było a poza tym kolega się przypieprza do formy a nie do treści... wniosek pozwalam wyciągnąć samemu... na maturze było...

Przypierdzielam się do formy, bo ta masz niefajną, a treści za bardzo komentować mi się nie chce, bo jak nie kumasz postów to co Ci będę tłumaczył.

Swoją drogą zastanawia mnie pobłażliwość modów/adminów - ciekawe ile będę czekał na upomnienie używając takiej czcionki?


Edit: wulgaryzmy.
Poza tym konflikty rozwiązuje się najpierw na pm'ach i tam zapraszam.
Czcionki sobie używaj, ale licz się z edytowaniem postów :)
Mi tam bardziej kolor przeszkadza :)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #27 on: June 13, 2012, 11:40:45 AM »


.. mało to zabawne było a poza tym kolega się przypieprza do formy a nie do treści... wniosek pozwalam wyciągnąć samemu... na maturze było...

Przypierdzielam się do formy, bo ta masz niefajną, a treści za bardzo komentować mi się nie chce, bo jak nie kumasz postów to co Ci będę tłumaczył.

Swoją drogą zastanawia mnie pobłażliwość modów/adminów - ciekawe ile będę czekał na upomnienie używając takiej czcionki?


Edit: wulgaryzmy.
Poza tym konflikty rozwiązuje się najpierw na pm'ach i tam zapraszam.
Czcionki sobie używaj, ale licz się z edytowaniem postów :)
Mi tam bardziej kolor przeszkadza :)


1. nie to jest fajne, co jest fajne, ale to, co się komu podoba. Twoja opinia na temat mojej żółto-oczojeb&^% czcionki jest mało znacząca. Piszę żółtą czcionką, bo inaczej musiałbym częściej odwiedzać tego lekarza od oczu. A poza tym fajnie wygląda na szarym tle. Za to twoja niebieska jest niefajna. Spróbuj jasnozieloną.
2. Wypisujesz bzdety na tematy, na których się nie znasz a potem się obrażasz jak dostaniesz prztyczka w nos. Sieć to nie wysypisko i licz się z tym, że zawsze ktoś ma prawo skrytykować to, co napiszesz.
3. Może rzeczywiście nie mam za grosz poczucia humoru i nie rozumiem wykwintnych i osobliwych niuansów, które wykorzystujesz, żeby zabawić forumową gawiedź. Ty natomiast masz problem. Z tożsamością? Samoakceptacją? Hugo wie jeszcze z czym. To nie pierwszy raz kiedy uprawiasz jakieś osobiste wycieczki pod moim adresem i zazwyczaj kończą się ona dokładnie tak samo. Zero konkretów z twojej strony i przypierdzielanie się do formy a nie treści! Bo czcionka jest za żółta? Bo cytat wklejony poda a nie nad? Co ty? Podstawówkę ledwo skończyłeś? Czy pracujesz jako biurwa-urzędas i kontrolujesz kształt i wymiary "prawidłowo" foremnego banana? A może za często czytasz Proces?
4. tak czy siak proponuję ci terapię uśmierzającą weltshmertz, bo wszystko wskazuje na to, że to Ci dolega. Idź na grzyby, poziomki, maliny, złap łopatę i zacznij kopać tunel do Chin, skocz na ustawkę z Ruskimi albo spal jakąś stodołę a potem przyznaj się publicznie gospodarzowi. Zrób coś konkretnego!


Wracając do tematu. WoW jest passe! Teraz liczy się tylko przedłużenie rodu!

Pozdrawiam was czule.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #28 on: June 13, 2012, 12:04:08 PM »

Idźcie się przerzucać łajnem na pm'y - bo inaczej zamknę temat, więc i tak będziecie musieli tam się przenieść.
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #29 on: June 13, 2012, 12:11:46 PM »

zamknij zamknij bo sęsu ni ma
Pages: 1 [2] 3
  Print