Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27
  Print  
Autor Topic: WildStar  (Read 88609 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #180 on: December 04, 2013, 06:27:26 PM »

A tak! Bo po co mam grać teraz, i później znów robić to samo od początku? :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #181 on: December 04, 2013, 09:04:33 PM »

No właśnie, dostałem zaproszenie do stess testu, ale czy mi się chce...
ktoś cos pisał przy okazji życzeń urodzinowych, że już tyle nie marudzi ;-)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #182 on: December 04, 2013, 09:47:21 PM »

No właśnie, dostałem zaproszenie do stess testu, ale czy mi się chce...
ktoś cos pisał przy okazji życzeń urodzinowych, że już tyle nie marudzi ;-)
No przecież nie marudzę, tylko się głośno zastanawiam :P
Poza tym system logowania i tak im się sypie, więc nie wiem nawet, czy będę miał możliwość wklepania tego kodu tam gdzie trzeba ;)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #183 on: December 04, 2013, 09:47:48 PM »

Niektórzy to maja farta i marudzą. Ja tak tylko spam na kłopoty z erekcją dostaje. :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #184 on: December 04, 2013, 10:28:26 PM »

Niektórzy to maja farta i marudzą. Ja tak tylko spam na kłopoty z erekcją dostaje. :P
SPISEG ???
Catra
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 84



« Reply #185 on: December 05, 2013, 12:54:42 AM »

Dobiłem do 10 lvl po stronie Dominion. Wnioski ?

In plus :
+ grafika - schludna, lekka, acz można poprawić to i owo.
+ walka - jak dla mnie rewelacja a nie ciągłe klikanie ikonek :D muszę tylko ogarnąć koordynacje ręce - oczy :P
+ system questów i fabuła - może nie jest to Fallout ale jak na MMOG poziom bardzo dobry. Pełno jest eventów, smaczków i ukrytych zadań.

In minus
- największy dla mnie to interfejs. Dialogi są niewidoczne, panuje chaos w okienkach, ciężko cokolwiek znaleźć. Tutoriale są szczątkowe. Oczywiście to jest beta i pojawiają się item placeholdery, ale i tak mam niedosyt. 
- Path-y - nie jako pomysł tylko wykonanie - jestem explorerem, w strefie treningowej było okej, ale potem zostałem zasypany wielorakimi zadaniami i nie wiem z czym to się je, po co to i do czego. Brakuje mi bardziej płynnego wprowadzenia.  No i co będzie jak już wszystko odkryję ?


Crafting dopiero zacząłem a housingu jeszcze nie liznąłem wiec się nie wypowiadam.

Gra ma potencjał. Old Republic też, więc podchodzę z rezerwą ;)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #186 on: December 06, 2013, 12:14:15 AM »

- Path-y - nie jako pomysł tylko wykonanie - jestem explorerem, w strefie treningowej było okej, ale potem zostałem zasypany wielorakimi zadaniami i nie wiem z czym to się je, po co to i do czego. Brakuje mi bardziej płynnego wprowadzenia.  No i co będzie jak już wszystko odkryję ?
Też odniosłem takie wrażenie. Niby fajnie, ale jakoś strasznie chaotycznie, nigdy nie wiadomo czy i gdzie coś minąłeś.
Super chaos jest też z challenge. Pojawiają się często w najmniej dogodnych momentach i od razu leci timer. Czasem w ogóle nie wiadomo o co w nich chodzi. Niby, można je powtórzyć, niby jest opis wyzwania, ale czasem i tak nic to nie daje.

Ja dużo nie grałem bo straszny mam zajob w firmach na koniec roku, ale jak już się zaloguję to się gra bardzo fajnie. Trochę optymalizacja kuleje - przy takim poziomie grafiki to wręcz jest wstyd!  ::) Dużo też jest crashy  :-\ Jest to jednak beta i mam wrażenie, że taka z prawdziwego zdarzenia, a nie na zasadzie free triala ;) Cały czas dodają nowe rzeczy - ostatnio za socialowe sprawy się wzięli i nawet kilka fajnych pomysłów mieli :D Do premiery jeszcze sporo, myślę, że będzie nieźle, ale daleki jestem od "hurra" optymizmu ;)
Tanto
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #187 on: December 06, 2013, 12:03:34 PM »

Mam podobne odczucia do Waszych.

Trochę to wsztystko mało intuicyjne, zwłaszcza challenge, które w większości wypadków były po prostu przeze mnie ignorowane.

Questy ścieżek są już lepiej opisane. Nietrudno je znaleźć za pomocą mapy i strzałek.

Nie zgodzę się natomiast z przedmówcą odnośnie tipów i opisów, gra mnie wręcz nimi zarzuca na każdym kroku, są w miarę jasne i klarowne (dużo obrazków ;))

Po SWTOR i GW2 nie popadam przedwcześnie w zachwyt, ale na razie jak dla mnie plus za powiew świeżości. Zwłaszcza po latach spędzonych w WoW (nadal jestem aktywnym graczem w jednej z najbardziej hardcorowych polskich gildii).
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #188 on: December 07, 2013, 10:00:45 AM »

No i gdzie ten stres test? Ja tu wstaję skoro świt o 9 żeby się postresować, a tu gra mi najspokojniej w świecie pisze, że nie ma dostępnych światów. Tak się zestresowali, że zapomnieli włączyć serwery? Czy serwery już padły? ;)
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #189 on: December 07, 2013, 12:14:30 PM »

Stress Testers, please join us again tomorrow, 12/7 at 11:00am PST / 7:00pm UTC. - tak na forum piszą.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #190 on: December 07, 2013, 01:15:45 PM »

Czyli już na starcie mają obsuwę? Dobrze im idzie :D
Tanto
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #191 on: December 07, 2013, 08:29:16 PM »

Czy macie swoje toony? Mojego wcięło...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #192 on: December 07, 2013, 08:30:44 PM »

Czy macie swoje toony? Mojego wcięło...
A nie skopiowałeś sobie tego linka postaci, co zalecali zrobić właśnie na wypadek takiej sytuacji?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #193 on: December 07, 2013, 09:01:43 PM »

Betrezen, przecież stress test jest w określonych okienkach czasowych. Oczywiście amerykańskich (u nas dziś od 2:00-5:00, no i ten który teraz trwa 20:00-0:00). Z tym, że mi się udało może z 30 minut pograć w pierwszym okienku, a teraz zabawa polega na login, dc, login, dc... ;P Jedyna beta, do której mi klucz dali i akurat zestresowana. :(


UI mi się nie podoba. Mam nadzieję, że jeszcze ewolucję przejdzie. Na inny temat ciężko mi się wypowiedzieć. ;P


Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #194 on: December 08, 2013, 11:35:28 AM »

UI to bym się akurat nie przejmował bo gra jest mocno modowalna (jak WoW), i już (w closed beta) zrobili ludzie addony typu damage meter czy do pokazywania buffów czy cooldownów. Także o mody zmieniające UI byłbym akurat spokojny.
Pages: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27
  Print