Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: DrPogrzeb-nazewnictwo??  (Read 6810 times)
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« on: June 26, 2014, 03:07:23 PM »

Czesc witam wszystakich.
Gram z wami obecnie w wildstar.Chcac przylaczyc alta/maina do gildi o nazwie DrPogrzeb(w wildstar sarkazm czarny humor to pozadek dzieny ) otrzymalem odpowiedz nie z powodu nazwy.Przeczytalem kodeks twierdzy i regulamin forum na temat nazewnictwa.DrPogrzeb jako healer nie lamie/naduzywa zadnej z nazw w przeciwienstwie do Huriel poniewaz jest to nazwa miatsa we francji.Niesadze aby ten nick ublizal kompromizowal zadne osoby.Czemu poruszam ten temat..chodzi o prosta rzecz nie mozeszHuriel decydowac o tym jak ktos nazywa alta skoro nie lamie on kodeksu(w przciwnienstwie do ciebie nazwa wlasna).Jestem osoba z natury przyjacielska nie raz pomagalem w swtor w gildi jak z wami gralem nie szukam w tym momencie konfliktu tylko chce zwrucic uwage na kaprys jakim mnie obdazylas mowiac nie.
podrzuce ci wypis z kodeksu na temat nazewnicwa aby przypomniec

3.   Nazewnictwo – klimatyczność – szacunek i kultura dotyczą również imion na forum i w grze. Nicki wulgarne w jakimkolwiek języku, chamskie i obrażające innych, rasistowskie, z końcówkami PL, spolszczenia angielskich nazw (np.: Drożdż, Endrju), nazwy własne produktów lub osób (np. Hilaryclinton, Fanta) nie będą tolerowane.
Podobnie z imionami zawierającymi zbyt wiele polskich znaków, ponieważ często gramy z osobami nie mówiącymi po polsku. (Szczepan – piękne imię, jednak każdy nie-Polak polamie sobie na nim język).
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #1 on: June 26, 2014, 03:18:21 PM »

A czy to jest alt typu Chuuuuaaaaaaaa ? Co to na PvP bedzie robic Exiles kill kill kill :) ?

Bo taki nick wrecz do tego obliguje :P
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #2 on: June 26, 2014, 03:41:10 PM »

Mando bloodthirsty??no!no! sience is bloodthirst!! Mando is just Siencesist
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #3 on: June 26, 2014, 03:50:59 PM »

Regulaminu nick nie lamie. Dzisiaj wieczorkiem cie wklepie do listy

ale jeden warunek --> kill kill kill the Exiles !!!!!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 26, 2014, 03:54:58 PM »

Dzam, Huriel to w sindarinie "daughter of storms" i przy wyborze nicka się tym akurat kierowałam, a istnienie miasta we Francji było mi niewiadome - dopiero po dwóch czy trzech latach ktoś w jakiejś zabawie "co znaczy Twój nick w prawdziwym życiu" wynalazł to miasto.

Przykro mi, ale dla mnie taki nick jak Drpogrzeb jest po prostu głupi (gdzie Ci mam pogrzebać?). Jeszcze Enefzet byłby zabawny, ale ten mi nie pasi.
JA go nie przyjmę, jak chcesz - namawiaj Peruna, ale ja swojej ręki nie przyłożę.

I proszę Cię, jak już chcesz się żalić na forum, to redaguj swoje posty - pełno w nich błędów i ciężko się je czyta.

A i jak się przerzucamy cytatami z kodeksu:


Każdy guild Master ma prawo poluzować lub zaostrzyć wymagania związane z imionami.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #5 on: June 26, 2014, 05:31:30 PM »

Quote
Przykro mi, ale dla mnie taki nick jak Drpogrzeb jest po prostu głupi (gdzie Ci mam pogrzebać?)
To skoro już podążamy ową ścieżką to proponuję "drginekolog" - będzie to dla Szefowej jasna informacja, o jakie grzebanie chodzi ;D
W ostateczności może to być "drproktolog" ale to już nieco gówniana sprawa, choć równie precyzyjnie określa tematykę grzebania ;D
Sorki za ten spameczek, ale jak przeczytałem to nie wytrzymałem :)
A poza tem przyłączam się do prośby Huri jako, że zamierzam wątek ów śledzić jeśli się rozrośnie :) - pisz proszę przejrzyściej, bo strasznie ciężko się czyta twoje posty. Spacje, wielkie litery na początku zdania, przecinki i inne formy interpunkcji, polskie znaki i błędy ortograficzne, na które chciałbym Ci "zwrócić" uwagę na pewno pomogą w klarownym odczytaniu Twoich intencji :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #6 on: June 26, 2014, 07:06:55 PM »

Ja myślę, że to Francuzi tak miasto nazwali na cześć naszej Żelaznej Damy. ;)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #7 on: June 26, 2014, 08:05:15 PM »

Jakby co jestem online i moge dac inv
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #8 on: June 26, 2014, 08:09:46 PM »

Dobra wyslij mi pm na forum
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #9 on: June 26, 2014, 08:35:09 PM »

Dzam, Huriel to w sindarinie "daughter of storms" i przy wyborze nicka się tym akurat kierowałam, a istnienie miasta we Francji było mi niewiadome - dopiero po dwóch czy trzech latach ktoś w jakiejś zabawie "co znaczy Twój nick w prawdziwym życiu" wynalazł to miasto.

Przykro mi, ale dla mnie taki nick jak Drpogrzeb jest po prostu głupi (gdzie Ci mam pogrzebać?). Jeszcze Enefzet byłby zabawny, ale ten mi nie pasi.
JA go nie przyjmę, jak chcesz - namawiaj Peruna, ale ja swojej ręki nie przyłożę.

I proszę Cię, jak już chcesz się żalić na forum, to redaguj swoje posty - pełno w nich błędów i ciężko się je czyta.

A i jak się przerzucamy cytatami z kodeksu:


Każdy guild Master ma prawo poluzować lub zaostrzyć wymagania związane z imionami.


Czesc Huriel odpowiem troche na twoje zale po pierwsze moze to cie zaskoczy ale ten nick nie tobie ma pasowac ale mi to moj char i nie lamie zadnych regol nazywajac sie DrPogrzeb.Po 2 zgodzmy sie na 1 za francja jest o wilele bardziej znana niz  sindarinie "daughter of storms" wiec nie przyjmuje tlumaczen...
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #10 on: June 26, 2014, 08:36:17 PM »

Chcesz tego inv, to wejdz do gry i whisp.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: June 26, 2014, 08:45:05 PM »

Czesc Huriel odpowiem troche na twoje zale po pierwsze moze to cie zaskoczy ale ten nick nie tobie ma pasowac ale mi to moj char i nie lamie zadnych regol nazywajac sie DrPogrzeb.Po 2 zgodzmy sie na 1 za francja jest o wilele bardziej znana niz  sindarinie "daughter of storms" wiec nie przyjmuje tlumaczen...

Nick jest głupi. Tyle. Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedź i ostatnie zdanie - bo chyba nie dotarło.
I nie, nie zgodzimy się. Wyobraź sobie, że nie znam każdej pipidówy we Francji czy inszej Kambodży.

A i Twój alt (Morrigu) to szwedzki zespół metalowy - nazwa własna ;-)

Kurczę, nie przyjmujesz moich tłumaczeń - chyba się pójdę pochlastać suchą bułką i pociąć szarym mydłem.


Edit:
Zainstaluj mozillę, ona ma autokorektę, na brak interpunkcji nic nie poradzi, ale przynajmniej te koszmarne ortografy wyłapie.

Wikary
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #12 on: June 27, 2014, 04:05:31 PM »

Się narobiło.  :) Jeden Pogrzeb i tyle kwasu. Zarówno jedna jak i druga strona ma swoje racje.

Rozumiem dzana. Jego nick rzeczywiście nie łamie regulaminu, nikogo nie obraża (może niektórych odraża) ale w ten sposób chce wyrazić siebie, swoją osobowość, poczucie humoru itp, itd.

To, że nick DrPogrzeb według niektórych osób brzmi głupio (należę do tej grupy) nie znaczy, że gracza trzeba od razu dyskryminować. Poza tym to tylko alt.

Rozumiem Huriel będącą naszą przywódczynią. Każdy z nas nosi pod swoim nickiem napis "Twierdza" i reprezentuje naszą gildię. Nick, zachowanie, wpisy na czacie, sposób gry osób należących do gildii, świadczy o jej "dojrzałości". Twierdza to gildia z tradycjami, posiadająca w wielu grach swój oddział i rozpoznawalna. Nie ma się co dziwić, że nasza liderka chce utrzymać wysoki poziom wśród graczy.

Ja sam zrezygnowałem z Wikarego. Może dojrzałem, uznałem że jednak nie pasuje, że nie ten klimat. Z obecnym nickiem też mi dobrze i Wikary pozostanire już tylko na forum.

Koniec końców sytuacja jakoś się rozwiązała. Huriel nie zablokowała przyjęcia DrPogrzeba/Pogrzebu (nie wiem w którą stronę odmieniać), wyraziła swoje stanowisko a Perun zrobił swoje :)

Koniec końców, Ci na górze powinni czasami przymknąć oko, a ci na dole czasami wykazać się rozwagą.
Pages: [1]
  Print