Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Piromaniak  (Read 5819 times)
Piromaniak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: July 18, 2011, 08:14:37 AM »

1 Krzysiek - Piromaniak
2 Bright Wizard 22 lvl 30 RR, na razie się uczę tej gry
3 Knight Online, Rapplez
4 Przeczytany i zaakceptowany
5 Wiek "chrystusowy"
6 Bo kilku ziomków już gra u Was
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: July 18, 2011, 08:18:22 AM »

Bardzo skromne podanie.

Może napisz coś więcej o sobie? Wiem że nie wszystkim się chce, ale takie podejście tez wiele mówi o przyszłym Twierdzowiczu ;)
Piromaniak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #2 on: July 18, 2011, 03:07:58 PM »

To nie jest kwestia tego czy mi się chce, po prostu nie przepadam za ekshibicjonizmem internetowym. Na dalsze wynurzenia na temat moich prywatnych spraw jeszcze przyjdzie czas. No chyba, że mój czas właśnie się skończył.
Thagiren
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #3 on: July 18, 2011, 04:25:56 PM »

Ależ Krzysiek nikt nie wymaga od ciebie jakiegoś ekshibicjonizmu bardziej inkwiemu chodziło chyba o to żebyś przedstawił swoje predyspozycje odnośnie gry (czego oczekujesz od twierdzy- tego że Cię wyekspimy, pomożemy zdobyć niezły sprzęt, nauczymy (ukłon w stronę kolegów grających bwkami)  grania bwkiem czy jakąś inną klasą jeśli se alta założysz ,a potem se pójdziesz na jakieś hardcorowe drogi wystawiając nas do wiatru, czy raczej planujesz swoje losy związać z twierdzą na dłużej ... Kolejna sprawa to czas jakim dysponujesz (w założeniu nikt nie wymaga określonego czasu siedzenia od ciebie) i czy bardziej masz czas grać z rana popołudniu wieczorem czy w nocy ( ma to chociazby służyć faktowi niepotrzebnego marnowania smsów do ciebie jakbyśmy zbierali ekipę na icka , bieganie w wb, czy sc party). No i kolejna rzecz czym według ciebie mógłbyś przysłużyć się twierdzy (nie wiem naprzykład możliwością robienia talików czy tym że lubisz bawić się w cultivating i byś sadził gooldweedy które chociażby ja jako zielarz będe na armor potki dla gildii przerabiał itp).. Bo w sumie bycie w Twierdzy to nie tylko ,,branie" ale także ,,dawanie czegoś w zamian...Myślę że bardziej inkwiemu chodziło o to a nie o uzewnetrznianie swego prywatnego ,,wnętrza". Pozdrawiam.   
Piromaniak
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #4 on: July 18, 2011, 05:48:32 PM »

Ależ Krzysiek nikt nie wymaga od ciebie jakiegoś ekshibicjonizmu bardziej inkwiemu chodziło chyba o to żebyś przedstawił swoje predyspozycje odnośnie gry (czego oczekujesz od twierdzy- tego że Cię wyekspimy, pomożemy zdobyć niezły sprzęt, nauczymy (ukłon w stronę kolegów grających bwkami)  grania bwkiem czy jakąś inną klasą jeśli se alta założysz ,a potem se pójdziesz na jakieś hardcorowe drogi wystawiając nas do wiatru, czy raczej planujesz swoje losy związać z twierdzą na dłużej ... Kolejna sprawa to czas jakim dysponujesz (w założeniu nikt nie wymaga określonego czasu siedzenia od ciebie) i czy bardziej masz czas grać z rana popołudniu wieczorem czy w nocy ( ma to chociazby służyć faktowi niepotrzebnego marnowania smsów do ciebie jakbyśmy zbierali ekipę na icka , bieganie w wb, czy sc party). No i kolejna rzecz czym według ciebie mógłbyś przysłużyć się twierdzy (nie wiem naprzykład możliwością robienia talików czy tym że lubisz bawić się w cultivating i byś sadził gooldweedy które chociażby ja jako zielarz będe na armor potki dla gildii przerabiał itp).. Bo w sumie bycie w Twierdzy to nie tylko ,,branie" ale także ,,dawanie czegoś w zamian...Myślę że bardziej inkwiemu chodziło o to a nie o uzewnetrznianie swego prywatnego ,,wnętrza". Pozdrawiam.   

Podoba mi się Twoje zaangażowanie w temacie mojej rekrutacji, ale jak byś dokładnie przeczytał moje podanie to jest tam napisane, że na razie uczę się tej gry. Większość slangowych skrótów, które użyłeś nic dla mnie nie znaczy. Poza tym nic na siłę :)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: July 18, 2011, 06:29:38 PM »

Właśnie o coś takiego jak napisał Thagiren mi chodziło. Nie chcemy zagłębiać się Piro w Twoje życie w realu. Chodzi raczej o Twoje wcielenie internetowe. Jakie masz plany w stosunku do WARa (testujesz na razie czy już wiesz że zakotwiczysz na dłużej)? Grałeś już wcześniej w MMO (tytuły nic mi nie mówią niestety ;) ) - jakie masz doświadczenia? Jakaś gildia, grałeś jako szeregowy gracz czy pełniłeś w grupie jakieś role? Ile czasu chcesz poświecić na grę (jak często w tygodniu, ile godzin w ciągu "sesji"), preferowane godziny grania.

Nikt oczywiście nie zmusza Cię do pisania tego wszystkiego. Ale forma podania jest jakąś wizytówką samego gracza. Nie oburzaj się też i nie obrażaj - jak nic więcej nie napiszesz też dostaniesz inva (zaproszenie do gildii), ale gdyby podania miały wyglądać jak twoje to równie dobrze moglibyśmy je sobie odpuścić ;)
Pages: [1]
  Print