Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: [Order] Altdorf severs.  (Read 4229 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« on: November 12, 2008, 05:06:44 PM »

Planuje zorganizowac wyprawe do kanalow jesli beda chetni. Gdyby kilka osob wyrazilo chec do wybrania sie tam, zrobie wpis do kalendarza i bedzie mozna sie zapisywac. Zobaczymy wtedy jaka druzyne da sie zebrac.

Przy okazji mam pytanie - jakie poziomi prezentuja moby w kanalach ? Osobiscie wszedlem tylko z jednej strony i zaatakowal mnie scaven na 18 lvl, oczywiscie champion.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: November 12, 2008, 07:12:16 PM »

Ja tam muszę wrócić po jeszcze jednego moba do questa, więc w sumie mogę się kiedyś tam przejść. Wcześniejsze zrobiłem z grupą, która zebrała się spontanicznie na rzucone hasło "Kto chętny do kanałów?" :)

Co do poziomów: w zależności od części kanałów - od 12 do 20, same championy i kilku hero.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #2 on: November 13, 2008, 09:06:26 AM »

Ja już byłem, ale chętnie pomoge.
Przed wejsciem warto porobic wszystkie misje "kurierskie" i zostawić sobie dwie z herosami. Jeden chain startuje w tavernie pod wrzeszczacym kotem od Felixa i Gotreka, drugi chyba w Gildii magów albo kapitana strazy (tu nie pamietam).

Na koncu jest też hero skavenski, ktory temu kto zadal final blowa daje unlock do skavenskich taktyk.

 
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #3 on: November 13, 2008, 01:44:45 PM »

W altdorfie zrobilem jak do tej pory wszystkie dostepne questy. Moj BW ma 18 lvl, wiec nie wiem czy zrobilem wszystkie dostepne, zwiazane z kanalami. Jak podbije troszke to sprawdze jeszcze raz cale miasto. W tej chwili mam 4 questy w kanalach. Zrobilem wpis w kalendarzu gildiowym, wiec jesli ktos chetny to niech sie zapisuje :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: November 13, 2008, 01:52:39 PM »

AFAIR questu od Felixa nie dostaje się przed 20 levelem. To samo z questami od jednej takiej witch-hunterki [zaczyna się od zgarnięcia ogłoszenia z tablicy] i siostrzyczki od Sigmara.

Poprawić, jeśli pochrzaniłem.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #5 on: November 13, 2008, 01:54:07 PM »

Z tablicy ogloszeniowej zrobilem dwa questy (nie wiem czy rowniez ten o ktorym mowisz), od Felixa rowniez robilem questa. Zatem wiec moze nie od 20 poziomu a od 18 wlasnie ? W koncu kanaly zaczynaja sie ponizej 20-go.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #6 on: November 13, 2008, 02:14:16 PM »

Questy, o których pamiętam:

Z tablic:
1. Próbowanie specyficznych potraw - na niskim lvlu;
2. Polowanie na 4 Suspicious Characters (dokładniej: 2 mieszczan i 2 szlachciców, którzy zmieniają się w Suspicious Character), w Slumsach i w Lord's Row - ok. lvl 20, dokładnie nie pamiętam który, bo prawie nie wracałem do Altdorfu pomiędzy 17 a 22 lvlem i nie szukałem tego q.

Od Felixa: zaczyna się od zwiedzania kolegium BW, kończy w kanałach. Do ubicia hero lvl 20.

Inne questy w kanałach:
1. Baby Gustav - do wzięcia w jednej z tawern (szczur porywacz dzieci do ubicia);
2. Treasure under Altdorf - do wzięcia w T2 Dwarfów (krasnolud do pogadania z);
3. Rat Men? - do wzięcia w Slumsach, od żony szczurołapa (clanraty lvl 12-14 do ubicia);
4. nie-pamiętam-nazwy - zaczyna się od Kapitana w War Quarters, wymaga 2 wizyt w kanałach (do ubicia najpierw stormvermins, potem hero lvl 18).

Edit: litrówki i uzupełnienia
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #7 on: November 13, 2008, 03:34:39 PM »

No coz, wbije te 2 poziomy i przejde sie jeszcze raz po Altdorfie. Wszystko to mam, tylko nie jestem pewien co do tych podejrzanych typow. Tymczasem zapraszam do zapisywania sie na wyprawe, bo nawet jak czegos nie mam, to zorganizuje kolejna :)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #8 on: November 13, 2008, 06:18:43 PM »

tu raczej nie tyle chodzilo o 20lvl gracza co o 5lvl Altdorfu.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #9 on: November 14, 2008, 08:07:05 AM »

tu raczej nie tyle chodzilo o 20lvl gracza co o 5lvl Altdorfu.

No jesli tak, to zrobilem wszystko co bylo.. bo robilem to dwa dni temu ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #10 on: November 15, 2008, 05:26:23 PM »

Na chwile obecna zapisane sa 4 osoby, wliczajac w to mnie. Czysty dps niestety, wiec jesli jakis tank i healer chcieliby pomoc, bede bardzo wdzieczny :)
Pages: [1]
  Print