Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: [ORDER] Sigmars Crypts  (Read 3001 times)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« on: December 15, 2008, 11:31:09 AM »

Witam,

Chciałbym zorganizować grupę uderzeniową do Sigmars Crypts. Wymogi (MINIMALNE/NIEZBĘDNE) są następujące:

1. 40 poziom;
2. Przynajmniej 3 części ekwipunku założone na siebie posiadające Lesser Ward.
Im więcej tym lepiej.

Wypad planuje na wtorek wieczór (dokładna godzina jest w kalendarzu). Skład, jaki powinniśmy zabrać do 2 tanków, 2 healerów, 2-óch innych. Przy czym jeden healer, to musi być klasyczny healer, drugi zaś może być np. Warior Priestem.

Lista jak na razie:

1. Ja - DPS.

Proszę dopisywać się tu, ale przede wszystkim w kalendarzu w grze. Decyduje kolejność zgłoszeń w poszczególnych klasach i obecność w grze o odpowiedniej godzinie :).

Zapraszam - czas zacząć zgarniać Sentinele.

Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« Reply #1 on: December 15, 2008, 03:38:27 PM »

Har harr.

Ja - healer :-)
ropian
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 181


« Reply #2 on: December 16, 2008, 09:22:25 AM »

ropian  dps
4 części seta
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #3 on: December 16, 2008, 11:30:36 AM »

Proszę pamiętać o zapisywaniu się  także w kalendarzu w grze! Kolejność zgłoszeń w kalendarzu decyduje o doborze do party! :)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #4 on: December 16, 2008, 11:11:10 PM »

Dziękuję za obecność, mamy już pierwsze sentinele :).
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #5 on: December 17, 2008, 07:22:41 AM »

No to gratulacje. Moze i ja kiedys sie wybiore, najpierw jednak musze uzbierac wardy, co jak sie okazuje nie jest wcale takie proste. Generalnie zauwazylem ze Twierdza robi instancje w godzinach ktore mi nie pasuja (6 rano sobota, sigh, to juz pachnie nolifem) i nie jestem w stanie uzbierac gold bagow z itemami setowymi. Jako ze nie chce rezygnowac calkowicie z pve content w tej grze to nachodza mnie ostatnio mysli o znalezieniu gildi ktorej godziny grania bardziej by mi pasowaly. Na razie chce zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie na nowym serwerze. 
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #6 on: December 17, 2008, 08:06:50 AM »

6 rano w sobote wynika z checi unikniecia obroncow aby zdobyc keepa jak najmniejsza ekipa. Natomiast instancje sa robione w godzinach wieczornych. Nie bardzo wiec rozumiem o co chodzi?
A jak termin Ci nie pasuje to ustal wlasny - podejrzewam ze kilka osob na pewno sie zglosi (od nas i z gwardii)
Pages: [1]
  Print