Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: Lost Vale, zaawansowane mysli na proste problemy.  (Read 15958 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #45 on: March 18, 2009, 02:30:23 PM »

Naj. On się odbugowal. Namiot nigdy nie miał być sposobem na pokonanie tego bossa ;)

 Lewa ścieżka jest okey
 Prawa od Gorak the Acient jest zbugowana z powodu los problemów.

 No i tak jak mówicie Środek zbugowany totalnie.

 Ale Tarell, bez pospiechu ;) nie słyszałem ze wszyscy macie już po 4x części z setu jaki tam można wydobyć, nie licząc środka.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #46 on: March 18, 2009, 03:33:08 PM »

Oczywiście że nie mamy po 4 czesci...mamy 3  ;D znaczy ja mam  ;)

I nie wiem czy starczy Ci cierpliwosci jak wejdziesz na srodkową ścieżkę...jak juz Thoern wymiekł to jest naprawdę źle  ;D

Przez to LV moje pvp podupadło  ;) no i mój eksterminator czopków ma tyły w levelowaniu  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #47 on: March 25, 2009, 01:49:39 PM »

Przywitanie z wielka We ktora dostanie baty od Twierdzy z pozdrowieniami od Tarel (ktora nie lubi we)

 http://www.youtube.com/watch?v=h5CADlQR4Wo

 czeka nas wesoly run w czwartek.  Przygotowac sie. Ubrac talizmany, potki rozdziele. Psy wyprowadzic i punkualnie stawic sie na invite o 21..

 W AVELORN
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #48 on: March 27, 2009, 01:36:39 AM »

Taktyka na ostatniego bossa LV:

Wchodzimy do komnaty, w komnacie znajduje się 3 darkpromise summonerów. Zabijamy ich. Po ich zabiciu, pod ich zwłokami pojawiają się channeling stones, które należy podnieść aby przerwać skilla bossa (zadającego 500 dmg / 0.5 sec każdej osobie w party). Po użyciu channeling stone'a aoe bossa zostaje przerwane, a kamien upuszczony.

Dalej

Boss spawnuje aury, z których trzeba jak najszybciej wychodzić. Jedna obniża regen ap i run speed o 75% - druga, prawdę mówiąc, nie pamiętam, ale należy z niej jak najszybciej wychodzić.

Kolejna rzecz - boss przechodzi co jakiś czas, do fazy gdy spawnuje "chmurki". "Chmurki", przemieszczają się po komnacie.

Fioletowa chmurka - zwiększa hp o 10,000
Czerwona chmurka - zwiększa dps zadawany o 100%
Niebieska chmurka - zwiększa healing o 300%.

I teraz tak. Sposób który dla nas działał najlepiej to: 2 tanków w party. Jeden tankuje bossa (Tank X), oczywiście cross-guard między tankami drugi czeka(Tank Y) na chmurkę. Po zespawnowaniu się chmurki, boss przez chwilę nie zadaje dmg, a gdy wyjdzie z tego "nic nierobienia", zadaje hity po 7.5k. Po podniesieniu fioletowej chmurki, osoba która ją podniosła (Tank Y), łapie aggro. Tank X, w tym momencie biegnie do wejścia do komnaty i tauntuje addy wbiegające do sali. Po zabiciu addów, wraca na miejsce tankowania (u nas to były schodki po prawej stronie w srodku komnaty). Teraz musicie uwaznie patrzeć kiedy się kończy faza (zniknie fioletowy kolor z drugiego tanka), i od razu tauntować. I tak do końca.

PS Bossa tankujcie tyłem do party ze względu na cleave (najlepiej na tych schodkach)
PS2 Sorry za "burdel" w poście, przeczytam go jutro na spokojnie i poprawię:) Chwilowo mogły na niego wpłynąć emocje ;)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #49 on: March 27, 2009, 09:37:03 AM »

Panowie wielkie gratulacje!
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #50 on: March 27, 2009, 09:41:07 AM »

Ja ze swojej strony dodam, że w czasie fazy chmurek, pojawiają się jeszcze wielokolorowe "więzy" które zadają obrażenia całemu party. Dla pewności rzucałem wtedy 3 morale i healowanie było prostsze.

Xabbu na pewno fachowo nazwie owe więzy i fazę z nimi związaną ;) Jak tylko wyjdzie ze swojej fazy, oczywiście.

Aha. Warto się ustawiać spory kawałek od wejścia, chmurki mają zwyczaj niekontrolowanego wpadania na graczy. Można w ten sposób łyknąć niewłaściwą i wtedy przychodzi pani z sześcioma tegesami.....
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #51 on: March 27, 2009, 09:47:15 AM »

Faza o której mowi Klink to channeling spell który nawet jeśli nie mamy kamienia można przeleczyc, ale morale jest wskazane bo przerywanie czarów tez ma miejsce w tej fazie.

 W ogolę to bardzo skomplikowany i wymagający od wszystkich dobrej uwagi event ;)

 Ale udało sie.

 Z tego co wiem, film jest w produkcji ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #52 on: March 27, 2009, 04:11:29 PM »

wielkie gratki dla calej ekipy!!
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #53 on: March 30, 2009, 10:01:23 AM »

Xabbu>> wczoraj osobiście pozdrowiłam tą WE, gdyby nie to ze była późna pora i dc Kerrotha na 2 próbie, to byłaby nasza  ;) ale dziś ją sobie upolujemy  ;D
Całe szczeście że odbugowano troche cały inst i teraz przeszlismy sobie prawą i środkową bez zgrzytania zębami.
Na rzeźniku zamieniliśmy namiot na pochodnie i było szybko i sprawnie. Wiecej czasu zajęło nam wskakiwanie na nią niz sama walka. Thoern do dziś tam siedzi i nadal próbuje wskoczyć  ;D jedyną udana próbę zaliczył wówczas , kiedy go reznełam tam po walce.  ;D w trakcie walki siedział w ognisku poniżej i zaglądał mi pod kiecke. ;D

Tym razem nie obyło sie równiez bez hitu wieczoru :

Miejsce akcji prawa scieżka, pierwszy boss:

Thoern : " monitor mnie bije !"
Kerroth po chwili " monitor? hmm...no nie wiem Thoern jak w takiej sytuacji możemy ci pomóc "
Thoern : " no może bys go zabił "
Kerroth : "aaa..już biegne..myslalem że sobie jaja robisz z tym monitorem "

 ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #54 on: March 30, 2009, 10:11:55 AM »

No i pieknie ;D Wiedzialem ze wam sie uda ;) Gratulacje.

 Mam nadzieje ze nam tez pojdzie jak po masle dzisiaj ;)  Ale wszystko od poczatku robimy ;)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #55 on: March 30, 2009, 12:24:45 PM »

Miejsce akcji:

Marketing - początek

Wykład się jeszcze na dobre nie zaczął, więc Kerroth czyta forum. Po chwili trafia na post Tarell. Zaczyna się śmiać, gryzie się w język ale spazmy śmiechu go ogarniają, pani zaczyna dziwnie patrzeć, wstrzymuje oddech i uff... udało się. Nie dostane linijką po głowie ;-).
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #56 on: April 01, 2009, 01:09:19 AM »

Drugi raz wyczyszczone. Wicher 4 części DP na chwilę obecną.
Pages: 1 2 3 [4]
  Print