Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Krypty 1.04, tunele 2.04  (Read 9517 times)
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« on: March 30, 2009, 09:54:36 AM »

Witam,

zapraszam chętnych na prima-aprilisowy żart dla umarlaków w kryptach 1.04 oraz deratyzację tuneli (zarówno północnych jak i południowych) 2.04.

Obydwie wycieczki planuję rozpocząć o godz. 20.00

Pozdrawiam,
Bjarni
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: March 30, 2009, 10:00:41 AM »

Na tunele sie piszę healerem (lub - na południowe - dpsem, jeśli zajdzie taka potrzeba).
Na krypty już się w sumie zgłosiłem na dziś, ale jak mnie nie wezmą to też mogę iść (tu tylko healer).

No, czas gdzies nabić renown do tego Annihilatora...
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: March 30, 2009, 12:07:52 PM »

Wezmą Cię, wezmą ;) chyba że z innych przyczyn dzisiejszy wypad nie wypali (na razie tylko my dwaj jesteśmy chetni :( ).

Na tunele bym się wybrał, ale w czwartek mnie nie będzie online. Można na piątek dało by sie przełożyć?
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #3 on: March 30, 2009, 03:01:53 PM »

Wezmą Cię, wezmą ;) chyba że z innych przyczyn dzisiejszy wypad nie wypali (na razie tylko my dwaj jesteśmy chetni :( ).

Na tunele bym się wybrał, ale w czwartek mnie nie będzie online. Można na piątek dało by sie przełożyć?

No ja niestety w piątek nie dam rady, bo nie wiem, o której na zajezdnię zajadę (pewnikiem we wczesnych godzinach porannych w sobotę :D ) a parcie na greater wardy mam też duże, bo miło by było to LV zobaczyć :D ...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: March 30, 2009, 10:37:32 PM »

Krypty dzisiejsze z wiadomych przyczyn się nie odbyły :)
Obyśmy w środę dali radę.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: March 31, 2009, 07:27:15 AM »

Oczywiście zgłaszam się na jutro.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #6 on: March 31, 2009, 12:17:18 PM »

jeśli dziś skończymy LV, to z chęcią wesprę te wyprawy, jeśli BW się przyda.
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #7 on: March 31, 2009, 01:33:55 PM »

chetnie skocze na krypty (jesli dzis skoncze lv) bo mi klaty brakuje jeszcze ;(
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: March 31, 2009, 01:36:12 PM »

Jak sie skupimy tak jak wczoraj i nie bedzie problemow z netem i ventem to lv skonczymy dzisiaj.

 
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #9 on: March 31, 2009, 02:04:47 PM »

Z uwagi na listę chętnych (3 dpsów, 2 WP do heala, zero tanków) chciałem zapytać, czy ktoś robił - z sukcesem - krypty na 3 DPSów?

Valderin, jak padną ciuchy dla WP to najwyżej będziemy rollować (mowa o klacie, na inne, jak rozumiem, będę mógł w spokoju needować :)).

To kto na tanka? Rajnar? Rumcajs? Jagienka? Dirval? Mieszko? Louis? Ktoś inny? :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: March 31, 2009, 02:06:14 PM »

Krypty na 3 dps spokojnie sie robi. . No worries.  Jeden tank styknie spokojnie
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: March 31, 2009, 02:23:55 PM »

Przypominam, że wybiera się tam healer bezwardowy [No co, tunele zrobiłem, teraz czas na wariacką wyprawę do krypt :)]. Jak wygląda np. walka z bliźniakami na 1 tanka? Wali w healerów? Może wystarczy stanąć za jakimś filarem i spamować?
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #12 on: March 31, 2009, 02:25:33 PM »

Jak my ostatnio byliśmy na 1 tanka, to się zbugowali(a może to ma działać, bo chyba Valderin mówił, że coś podobnego mieli, ale głowy nie dam), i obaj naraz fazy zmieniali więc nie było problemu.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #13 on: March 31, 2009, 02:26:24 PM »

Przypominam, że wybiera się tam healer bezwardowy [No co, tunele zrobiłem, teraz czas na wariacką wyprawę do krypt :)]. Jak wygląda np. walka z bliźniakami na 1 tanka? Wali w healerów? Może wystarczy stanąć za jakimś filarem i spamować?
Oczy i uszy szeroko otwarte i bedzie dobrze. Na jednego healera tych pacanow tez da sie zrobic.  Slotujesz taktyke na obnizenie aggro i jedziesz nie za intensywnie.

 Blizniaki lataja, czasem jeden stoji czasem nie. Ale ogolnie tak dlugo jak tank stara trzymac sie obu jest luz. 

 To nie tunnele.  Nie mart sie.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #14 on: March 31, 2009, 02:54:08 PM »

Oki, trochę mnie uspokoiliście. Powinno się udać. Wygląda na to, że mogę założyć wcześniej Sentinele niż Annihilatory... :)

BTW: może ktoś odsprzedać jewelery z LV - cośtam scroll of cośtam (+2x Wounds, +1x Initative i Willpower, +resisty)? Albo Precursor jakiścloak (+20 wounds +30 willpower, +resisty)? Rzadko mi sie zdarza o coś prosić, częściej sam rozdaję, ale te konkretne przedmioty by mi sie przydały, a trudno je upolować.
Pages: [1] 2
  Print