Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: TotVL, jaskinie, PQ w LotD  (Read 12110 times)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #15 on: June 26, 2009, 10:51:20 AM »

A właśnie - wczoraj probowaliśmy ( chyba własnie do suna) się dostać (to te pod wc destro?) po locku dla destro. Okazało się (przynajmniej dla naszego party;) ), że jak nie mamy kontroli to do tombów nie wejdziemy. :(

Byliśmy na tyłach wroga (destro pod nasze wc już podchodziło), więc postanowiliśmy zrobic radosny raid na ich wc.
O jakież musiało być zdziwienie tych kilku samotnych destro których spotkaliśmy po drodze ;)
Podeszliśmy pod samo wc, przy czym destraki jak tylko nas zobaczyli to uciekali - tacy straszni byliśmy  ;D
Troche przytrzymaliśmy paru przy ich campie, ale dośc szybko się zmobilizowali i cała szarańcza na nas wyskoczyła. Jak po nas przelecieli to resnałem się runką (RPkiem grałem) i schowałem się za kolumną, obserwując w przerażeniu mrowie wroga wypełzającego z wc.
Jakiś destrak musiał mnie stargetować, bo zaczął węszyć - zacząłem wskrzeszać resztę i rozgorzała ponownie potyczka w której wszyscy padliśmy mężnie ;)

Zabawnie było.

LotD coraz bardziej mi sie podoba.
Chyba kupie więcej kremu z filtrem ;)
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #16 on: June 26, 2009, 11:50:58 AM »

a moje wrazenia to : CO ONI DO CHOLERY ROBILI PRZEZ TYLE CZASU!!

w sumie podsumuje - pelno nijakich , nudnych i prostych PQsow , loot zaden (31lvl sprzet?) ... bieganie po pustyni (doslownie - nie uswiadczylem zadnego destraka) rvrowej , ktora miala niby byc miejscem jakichs potyczek ...

kilka bugow psujacych gre , tombs - albo latwe do exploita , albo niemozliwe do zrobienia , reszty nie skomentuje , bo musze sie zmusic , zeby tam jeszcze ze 2 razy pojsc ...

dodatkowo - otwiera to droge to zajmowania darmowego stref przez strone przeciwna - czyli zamiast wzmocnic strone RVR/PVP zostala przez te "wyspe"(pustynie ;)) oslabiona .....

ogolnie w skali od 1 do 10 oceniam na 3+ ...
Weledarien
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Reply #17 on: June 26, 2009, 12:19:00 PM »

Zgadzam się z Yacachem, dobrze że choć nagrody są w lairach w miarę dobre. W tombie nawet fajnie, ale maksymalnie ciężko. Na pustyni nuda, ciągle te same nagrody w PQ i duża ich ilość(chyba miałem więcej fioletowych worów w 1 dzień niż przez całą grę do tej pory) - bez sensu, zero wyzwania. Moim zdaniem tej kontroli jak by nie było to chociaż można by liczyć na rvr i invadowanie jaskiń, a tak to pusto jak... na pustyni.
ropian
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 181


« Reply #18 on: June 26, 2009, 12:58:53 PM »

Znalazłem linak z opisem jak zrobić bosa z moon
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=293552&page=2sa 2 jpg z ustawieniem poszczególnych osób
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #19 on: June 26, 2009, 11:02:25 PM »

juz wiemy jak zabic bossa z moon.

Zeby widziec aury na adach trzeba stac na dole, tam gdzie sie spawnuja. Wiec kolo hero zostaje MT i healer a reszta schodzi na dol. Po pojawieniu sie addow, zaciaga sie je na gore i osoby ktore widza zasieg aur koordynuja ustawianie sie. Nastepnie to zwykly tank and spank. Jedyny problem jaki sie moze pojawic to po pewnym czasie pojawia sie enrage na bossie i tak niestety stalo sie dzis gdy lord nas wipnal na 3%  ::).
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #20 on: June 27, 2009, 07:55:15 AM »

System dostania się do LotD tak naprawdę wymusza walkę RvR w normalnych krainach - a przynajmniej przejęcie 2 stref, bo tyle wystarczy na zgromadzenie 5000 expedition resource.
Tak naprawdę to do tej pory jaki mieliśmy cel w przejmowaniu stref? Praktycznie wszyscy mają annihilatory, a zdobycie Keepa jest przez lagi i system blokowania obiektów (również własnej strony) mocno utrudniony. Teraz przynajmniej jest dodatkowy cel - dostanie się do LotD. Moim zdaniem ciekawy pomysł na pobudzenie walki RvR w T4. Zauważcie, że od momentu wprowadznia LotD praktycznie codziennie jest zajmowany jakiś fort a i ataki na Stolicę się zdarzają coraz częściej (w pierwszym dniu dwukrotna próba zdobycia Alt).

A co do samego LotD, no cóż można by oczekiwać więcej-lepiej, ale i tak jak sami widzimy główna piramida jest baaardzo wymagająca, oby tylko nagrody były adekwatne do stopnia trudności tej instancji.


thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #21 on: June 27, 2009, 09:01:00 AM »

hmmm a ja powiem ze jest zupelnie odwrotnie, RvR wyglada gorzej niz przed patchem
Gdy jedna strona siedzi w LoTD to druga robi RVE i zajmuje strefy. Na sc sie czeka conajmniej godzine jezeli probujesz wejsc calym party jako premade.
Pewnie za ok 2 tygodnie podniecienie nowym dungeonem troche opadnie i wszystko wroci do normy ale narazie jest srednio
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #22 on: June 27, 2009, 11:56:12 AM »

dokladnie - co z tego , ze zajmujemy strefy , skoro wystarczy zajac 2 , zeby isc do LOTD .... a pozniej co - pustka .... w dodatku , kiedy destro siedzi w instancji - to na rvr panuje pustynia , czego skutkiem jest przymus lockniecia zon poprzez domination pointy .. srednia zabawa ....

a co do fortow i stolic - w sumie wczoraj poszlismy na LotD , gdy w miedzyczasie wyskoczyl fort dla nas (chyba the maw) ... skusil sie tylko Raju , ale po pierwszym wipe (pug nie dal rady) wrocil do nas ... i wrocilismy do robienia instancji wolnej od destro ....

pusty smiech ogarnia na mysl , ze to jest kraina orvr , co przypomina na kazdym kroku znaczek ...

z ostatniej chwili - wczoraj widzialem destraka !!! :) a nawet kilkunastu - grupa enklavy jezdzila i gankowala ludzi robiacych PQ .... tez byl fun :P
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #23 on: June 28, 2009, 11:08:57 AM »

Wyglad i bonusy wszystkich setow Tyranta.

http://gaarawarrgabs.wordpress.com/2009/06/27/land-of-the-dead-tyrant-armor/

W koncu jakis pancerz SM ktory nie wyglada jak kopia zbroi z T2/T3, mam ochote go skompletowac dla samego wygladu:)

EDIT
Iago juz poprawilem, piszac myslalem o tym ze Tyrant daje takie same wardy jak Warlord i jakos tak wyszlo:)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #24 on: June 28, 2009, 11:26:11 AM »

Earlion: Tyranta :)

Tradycyjnie zbroje destro wyglądają lepiej. Z wyjątkiem WP. Ale za to WP ma tak badziewne bonusy za 4 i 5 set piece, że mało który WP będzie chciał w tym latać. Hybrydowy set? Ileż k... można?

Acha - papuga KotBSa wygląda jeszcze zabawniej niż dotychczas :P
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #25 on: June 29, 2009, 03:13:28 PM »

No co Ty. WPek wygląda jak pacan skończony. Jeszcze kilka czaszek, krzyży i płomieni na klacie na pewno daliby radę gdzieś upchnąć. A i oznaczenie celu na plecach można było powiększyć teraz jest za małe i niewystarcająco oczojebne (sarkazm to był)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #26 on: June 30, 2009, 01:29:28 PM »

Ja tam się cieszę, że jeszcze mi tyle zostało czasu, zanim będę miała takie szatki...

Kołnierz jest tragiczny (chociaż cieszę się że nie przypomina klatki dla kanarków... po tym co zrobili kobzie, nigdy im nie zaufam w sprawie czapek)
A reszta stroju też jakaś tego, no, mam nadzieję, że na babce będzie wyglądać lepiej. W sumie faceci BW zawsze wyglądali jakoś dziwnie w tunikach i kieckach. Bleee, to jest pozłacane...

DoK wygląda super...  :o
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #27 on: June 30, 2009, 01:46:05 PM »

Kiedy idziemy do LotD ?
bo potrzebuję jakieś pierdułki z tamtąd
tzn do instancji głównej idziemy kiedy no :)
Luna
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #28 on: June 30, 2009, 05:53:03 PM »

Ja też bym tam pobuszował.

Oprócz jakiegoś fajnie_wyglądającego_i_nic_poza_tym mieczyka nic stamtąd nie mam.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #29 on: July 05, 2009, 06:40:39 PM »

Napiszę sobie tutaj, bo nie będę zakładał nowego tematu.
Osoby zainteresowane robieniem tombów proszonę są o zdobywanie glyphów we własnym zakresie. Niech to będzie taka niepisana zasada, jedno PQ można zrobić, ale nie 3 albo 4... Dziękuję.
Pozdrawiam.
Pages: 1 [2] 3
  Print