Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: ..::Anime::..  (Read 42240 times)
Shinoda
Gość
« Reply #15 on: June 26, 2008, 06:29:33 PM »

Właśnie obejrzałem Bleach, the Movie
świetne  :) , ale łezka się w oku kręci  :'(

Ah pewnie ogladales Bleach - Memories of Noboody poczekaj az wyjdzie subbing do Bleach Diamond Dust Rebelion tam dopiero bedzie sie dziala :)
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #16 on: June 26, 2008, 11:42:51 PM »

Właśnie obejrzałem Bleach, the Movie
świetne  :) , ale łezka się w oku kręci  :'(

Ah pewnie ogladales Bleach - Memories of Noboody poczekaj az wyjdzie subbing do Bleach Diamond Dust Rebelion tam dopiero bedzie sie dziala :)
Właśnie codziennie sprawdzam dattebayo.com czekając na 2 film  ;D
Zapowiada się świetnie (z tego co widziałem w "zmienionym openingu")
Asmodeus
Gość
« Reply #17 on: July 22, 2008, 12:53:29 PM »

Honey and Clover .  Dwie serie  i speciale.   Serial bardzo nietypowy:obyczajowy z elementami komedii romansu melodramatu... Bardzo dobra kreska / animacja i muzyka.   A do ogladania polecam : http://anime-media.com/ 
Shinoda
Gość
« Reply #18 on: July 29, 2008, 12:17:18 AM »

anime tylko i wylacznie HD, nigdy nie odwaze sie obejrzec streama lub w niskiej rozdzielczosci... dlatego wole oplacic sobie konto vipa na animeA i ogladac wszytko w High Def. :)
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #19 on: July 29, 2008, 12:56:39 AM »

ja tylko pobieram w hi-res z dattebayo ^^ Co prawda to nie HD ale na moim 17' ładnie wygląda :P
Shinoda
Gość
« Reply #20 on: July 29, 2008, 08:38:35 AM »

ja tylko pobieram w hi-res z dattebayo ^^ Co prawda to nie HD ale na moim 17' ładnie wygląda :P

dattebayo nie tlumaczy wszystkich anime ;p z tych co tlumaczy to ogladam tylko Bleacha i Naruto ;p
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #21 on: July 29, 2008, 11:13:36 AM »

ja tylko pobieram w hi-res z dattebayo ^^ Co prawda to nie HD ale na moim 17' ładnie wygląda :P

dattebayo nie tlumaczy wszystkich anime ;p z tych co tlumaczy to ogladam tylko Bleacha i Naruto ;p

jak na razie niczego inszego nie oglądam  ;D


EDIT:

omg... X.x

http://www.filmweb.pl/f460812/Dragonball,2009
Shinoda
Gość
« Reply #22 on: September 08, 2008, 12:15:24 AM »

Wreszcie się ukazał bleach the diamond dust rebellion - fanom polecam ściągnąć film po prostu poraża akcja, każdy kapitan, porucznik i większość shinigami bierze udział w walkach..... AKCJA AKCJA AKCJA ;]
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #23 on: October 25, 2008, 07:53:45 PM »

Mam pytanko w sprawie Naruto, a mianowicie w jakiej kolejności powinno się to oglądac, bo jest Naruto i Naruto Shippuuden, a z tego co widze, to zupełnie inne serie.

Natomiast oglądając trailera Dragon balla, załamałem się, to zupełna porażka będzie chyba. Widząc Piccolo (Szatan Serduszko w polskiej wersji) załamałem się zupełnie, nie mówiac już o zupełnie nie pasujących innych aktorach do postaci.
Shinoda
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #24 on: October 25, 2008, 08:07:01 PM »

Mam pytanko w sprawie Naruto, a mianowicie w jakiej kolejności powinno się to oglądac, bo jest Naruto i Naruto Shippuuden, a z tego co widze, to zupełnie inne serie.

Natomiast oglądając trailera Dragon balla, załamałem się, to zupełna porażka będzie chyba. Widząc Piccolo (Szatan Serduszko w polskiej wersji) załamałem się zupełnie, nie mówiac już o zupełnie nie pasujących innych aktorach do postaci.

Naruto --> Naruto Shipp (naruto konczy się na episodzie 160 (+/- tak mi się wydaje) potem już do episodu 225 jest filler taki zapychacz nic nie mający wspólnego z mangą)
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #25 on: November 19, 2008, 08:43:29 AM »

Dowiedziałem się ostatnio o ciekawym nowym anime, głównie dzięki kumplowi, bo przyznam, że inaczej nigdy bym nawet nie wpadł na jego ślad.

Mowa o Bounen no Xamdou czyli po "naszemu" Xamd Lost Memories :)
Bardzo interesujące anime o alternatywnej historii japoni(?), technicznie przecudne i do tego wciągające fabularnie. Dość mało znane ponieważ jego dystrybucja odbywała się pierwotnie poprzez Playstation Network (SONY stoi za produkcją). Seria zaplanowana jest na 26odc., dotychczas ukazało się 14.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #26 on: December 07, 2008, 06:13:09 PM »

Moja małżonka ostatnio jak byliśmy we Francji wypatrzyła i upodobała sobie w tamtejszej TV kolejne anime Inu-Yasha i męczy teraz abym gdzieś jej znalazł. No cóż, nie udało się, ale może ktoś z Twierdzowych maniaków wie skąd dorwać, pls.
Asmodeus
Gość
« Reply #27 on: December 10, 2008, 09:36:07 AM »

http://www.veoh.com/search.html?type=&searchId=5614613781458595840&search=Inu-Yasha+


http://anime-media.com/category/inuyasha-episodes/
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #28 on: December 10, 2008, 11:58:26 AM »

Dzięki Asmo, podarowałeś mi trochę spokoju od małżonki :D
Eirien
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 107



« Reply #29 on: February 04, 2009, 10:23:34 PM »

Elfen Lied - piękne, wzruszające i bardzo krwawe anime  ;D Gorąco polecam ;)
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print