Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print  
Autor Topic: Pytanie_O_Specjalizacje  (Read 38701 times)
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #75 on: December 07, 2011, 07:34:03 AM »

nie napisałem nic na temat tego żeby wybierać coś czego nie chcemy ;] chciałem tylko napisać, że wybierając coś na czym można zarobić, dojdzie się do momentu, że ważniejsze będą kredyty niż to, że można jakoś pomóc komuś w gildii ;]
Sam wezmę coś co mi się będzie podobało, ale na 1 miejscu będzie pytanie, czy ktoś czegoś nie potrzebuje, później będę martwił się kredytami.



Oj Deco Deco :)
Z doświadczenia wiem, że współgildiowiczom zazwyczaj najłatwiej pomóc przy pomocy kasiorki. Komuś zawsze brakuje na zbroje czy też broń. Zresztą sam wiesz bo w Rifcie nie miałem problemu żeby dać ci 50 platyny kiedy potrzebowałeś.
Gildia gildią ale ja lubię być samowystarczalny jeśli chodzi o pieniądze, zarówno w grach komputerowych jak i w życiu :)
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #76 on: December 07, 2011, 10:59:24 AM »

Spoko Hastur, ty np, byłeś bardzo miły i mi pożyczyłeś trochę forsy, ale byli też ludzie, którym się poprzewracało ;] i nawet potki za 5platyn nie chcieli pożyczyć"bo i tak nie oddasz"
Tutaj będzie trochę więcej ludzi niż w rifcie ;]
i nie chciał bym widzieć ludzie sobie skaczą do gardeł bo nie oddałeś mi 10k kredytów(a wiem, że takie sytuacje będą)

Także bierzcie ludzie to co chcecie, gra ma sprawiać przyjemność :]
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #77 on: December 07, 2011, 11:07:26 AM »

Spoko Hastur, ty np, byłeś bardzo miły i mi pożyczyłeś trochę forsy, ale byli też ludzie, którym się poprzewracało ;] i nawet potki za 5platyn nie chcieli pożyczyć"bo i tak nie oddasz"
Tutaj będzie trochę więcej ludzi niż w rifcie ;]
i nie chciał bym widzieć ludzie sobie skaczą do gardeł bo nie oddałeś mi 10k kredytów(a wiem, że takie sytuacje będą)

Także bierzcie ludzie to co chcecie, gra ma sprawiać przyjemność :]


W sumie racja :) Zapomniałem o tych co zarabiają na kolegach z gildii :)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #78 on: December 07, 2011, 11:36:05 AM »

Zastanawiam się czy nie wybrać Biochem - Bioanalysis - i nie jestem pewien co dobrać w trzecim slocie. Jak sądzicie?
Wg. obrazka UT ... gdzieś wyczytałem że Diplomacy?
A może zgoła zrezygnować z misji na rzecz np Gathering Skilla?
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #79 on: December 07, 2011, 11:48:46 AM »

w LOTRO jest zasada w Twierdzy że nie zarabia się i nie sprzedaje się w obrebie guilda. I sam bez problemu robiłem uslugę dla kolegów z guild wartą 10 golda, a i też dostałem fanty warte kilka g.
Proponuję tą zasadę zakorzenić.

Co do moich obesrwacji - do pełnego wyposażenia np JEDI potrzebne są trzy crafty :
- Artifice - broń + wspomagaczenie do pancerza
- Cybertech - wspomagacze do pancerza + biżu + speeder
- clothcraft - do produkcji pancerza.

W beciedojechałem do 100 artifice  + 100 archeo + 89 T.Hunt i powiem tak, rare dropy są naprawde rare, i nawet kryształki barwy nei satakie wcale common, np ja mialem 60 błękitnych, 20 czerwonych, i ze 30 zółtych, natomiast na zielone do mojego widzimisie saberka polowałem praktycznie bezskutecznie, w koncu mi sie trafily w ilosci do zrobienia itemu z crita.
Chceta czy nie chceta, trzeba bedzie barterowac itemy, zwlaszca te do critow, bo ich jest malo.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #80 on: December 07, 2011, 12:07:38 PM »

Co do uprzejmości graczy Twierdzy w LOTRO też mogę co nieco powiedzieć, dołączyłem do nich po sporej przerwie i tyle ile dostawałem za free i pomoc jaką obdarzyli jest nie do opisania, bezinteresowność na najwyższym poziomie, ale handelek drobny w gildii był tylko, że na AH i tam sprzedawane były różności po cenie wytworzenia, więc nie było mowy o zarabianiu na graczach z gildii. Sporo graczy jest już od dłuższego czasu w Twierdzy i pewnie podobne zasady mają wpojone, a jeżeli nowi gracze ich nie posiądą... to będę zdziwiony ich postawą.
Im więcej dasz od siebie tym większa czeka cię nagroda za dobro oraz uczciwość którą się wykażesz.
VonskiWan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 28



« Reply #81 on: December 07, 2011, 12:22:08 PM »

Koniec końców też stwierdziłem, że zamiast UT wezmę Slicing. Ponoć daje najwięcej kasy.

Co do tego że slicing daje kasę to prawda, ale po ostatnim beta weekendzie tak znerfili chyba o około 60 % jak na 50 lvlu otwierałem skrzynkę zazwyczaj było okolo 4 k credytow po nowym patchu niecałe 2k, strasznie to znerfili. Szczerze nie narzekałem na kasę bo slisicng dawał mi naprawde sporo, tylko trzeba teraz wziąć pod uwagę 3 czynniki od tamtej pory jak lvlowałem znerfili ilość kasy w boxach jak i respawn timer. O wiele dłużej się czeka na boxa niż poprzednio, a po 3 ilość ludzi na serwerze, jak ja lvlowałem byłem czasem jedyną osobą na danej planecie to nie musiałem się martwić, że ktoś mi boxa zwinie sprzed nosa. Co do np receptur które wypadają z boxów to jest tak są to random mission questy (purpurowe) oraz receptury jak zrobić speedery. Zrobienie speedera jest cholernie drogie jeżeli nie masz UT, zrobiłem jednego na 25 lvlu ale pochłonęło mi to około 40k kredytów na same materiały z UT, a od vendora speeder kosztuje 8k a szczerze strasznie się nie różnił, lekko wyglądem (kolorem) i tyle.

Patrze dużo ludzi wybiera cybertech to powiem tak jeżeli chcesz być samowystarczalny wybierz UT i scavenging obniżyli ceny za misję troszkę od ostatniego patcha a do robienia niebieskich, purpurowych modów potrzebne są materiały z UT które, są dość drogie zważywszy na ceny wypraw, oraz to że nie zawsze kończą się one powodzeniem.

Wiem że i tak zrobicie jak chcecie, ja już wiem że nie biorę slicing miałem sobie wziąć ale po ostatnim nerfie przechodziłem sobie koło skrzynek nawet nie chciało mi się ich otwierać.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #82 on: December 11, 2011, 06:46:29 PM »

W kwestii działań wewnątrz gildii - oczywistością jest, że na koleżankach i kolegach z gildii się nie zarabia, ale jeśli "wytwórca" musi wyłożyć własna kasę na zrobienie czegoś to wypada mu te wydatki pokryć.

Ja swoim consularem wybiorę pewnie Synthweaving - archeology- underword trading
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #83 on: December 16, 2011, 10:08:36 AM »

Luna - Artificer - kamyczki / hilty/ offhand



Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #84 on: December 16, 2011, 11:34:42 AM »

Sennar - Artifice + Archeology + Treasure Hunting, Skaza - Scavenging + Cybertech + Underworld Trading powinno być ok reszta póki co nietknięta
Kashiliah
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #85 on: December 16, 2011, 12:26:30 PM »

Mała rada dla gildiowiczów ponieważ wczoraj kilka osób się mocno zdziwiło. Żeby craftować nie trzeba mieć materiałów przy sobie. Wystarczy je mieć w banku. Wasi towarzysze są na tyle inteligentni że sami sobie biorą materiały :P
Flooberqs
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Reply #86 on: December 17, 2011, 09:05:22 PM »

widze ze jests bardzo doswadczony playerem i widzisz rzeczy ktorych inni nie widza. twoja cenna rada kompletnie odmienila moj poglad na temat craftingu.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #87 on: December 18, 2011, 02:18:13 PM »

Ironia? ^^

Bardzo dobra rada. Wprawdzie sam wczoraj  po umieszczeniu materiałów w cargo na statku się o tym przekonałem, ale może nie każdy wpaść na taki pomysł.
devolo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #88 on: December 21, 2011, 04:07:50 PM »

a da się crafting robić samemu czy trzeba przez kompanów?
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #89 on: December 21, 2011, 05:20:02 PM »

Zbierać materiały możesz sam, ale wytwarzać już tylko przez companiona. Ale co za różnica?
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Print