Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: nowe sety z RoI, update 5  (Read 4224 times)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« on: November 17, 2011, 12:57:18 AM »

nowe sety (przydział do grup w oparciu o bonusy 3- i 5-):

przyznam szczerze, że wyglądają interesująco (nie mam w tej chwili możliwości porównania z obecnym setem)

LtC set (Armour of the Dagor) - całkiem fajne bonusy 3 i 5 zwiększające DPS i pomagające jeszcze z powerem (Renewed Voice robi się coraz mniej użyteczny z tak częstym Battle-Ready State):



LoM set (Armour of Tognir) - +25% to IMHO mało jak na problemy z powerem w LoM, nadal mi brak capt crit defence ale chyba jakoś z tym trzeba będzie żyć.. ;) :



HoH set (Armour of the Menestaid) - VS robi się naprawdę solidnym healem w HoH, ciekawy bonus z MC (jak rozumiem dla całego fellow):



przyznam, że najchętniej miałbym wszystkie 3 i zmieniał w zależności od sytuacji (i nie brak mi już 6 sek RC ;) )
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #1 on: November 17, 2011, 08:47:34 AM »

Ten bonus do  IHR jest z WoC nie MC.
Akurat najmniej mnie pociąga set pod LoM. Źle się czuję tankując kapitanem ;).
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #2 on: November 17, 2011, 09:59:06 AM »

Ten bonus do  IHR jest z WoC nie MC.
Akurat najmniej mnie pociąga set pod LoM. Źle się czuję tankując kapitanem ;).

ja niestety nie miałem za dużo okazji i nie mam skompletowanych LI

mój błąd z MC

fakt jakbym miał wybierać 1 to pewnie bym wybrał LtC ;D
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: November 17, 2011, 10:58:37 AM »

Ja pewnie będę celował w 3xLtC (gauntlets, boots, leggins) i 3xHoH (helm, pauldrons, chest), razem utrata might nie będzie tak duża w stosunku do obecnego setu (+666 z 6 częsci setu +68 z bonusa wobec ok. 800 z obecnego setu), bonus do fate będzie naprawde solidny (+67+67+67+54+34 =+289 do tego +68 za 2x bonus z 2 częsci setu), a oba bonusy za 3 części wyglądają przyzwoicie (szczególnie dodatkowe skrócenie cd dla SL :>).
Gorzej pewnie będzie z vitality (81+34+54 = +169 do tego trochę gołego morale).
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #4 on: November 17, 2011, 12:08:48 PM »

Oj, ale się śpieszycie z tymi setami:P
Pamiętajcie że aby ten set dostać nie wystarczy samo posiadanie Seali i Medalionów, trzeba wpierw ukończyć raid aby móc go kupić.
Tyle co zdążyłem dziś zobaczyć to poszczególne skrzydła rajdu są o wiele trudniejsze niż OD na 65 lev.  A każfy set wymaga ukończenia któregoś że skrzydeł.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: November 17, 2011, 12:44:36 PM »

Smoka się ubiło, to i Sarumanowi się dokopie. Sooner or later. Do tego czasu trzeba będzie ufarmić tony tokenów anyway. Pewnie to będzie trudniejsze (bo żmudniejsze i nudniejsze) niż sam rajd.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #6 on: November 17, 2011, 09:08:43 PM »

Nie przesadzaj Edek :) Tendencja jest raczej w drugą stronę - rajdy są coraz łatwiejsze :) a podobnieństwo (wygląd, skrzydła ...) rodzi brzydkie podejrzenie, że dostaniemy kolejny polski serial - ci sami bohaterowie (Karolak, Szyc, Papież) tylko inaczej się nazywają :)

Bardzo chciałbym żeby było inaczej. Serio. Zniosę kalkę OD i fakt, że nowe rajdy nie podobają mi się tak jak Fornost, Rift, DN (brak spójnego pomysłu przykryty skrzydłami, coś a'ala pocięcie spójnego GA na kilka kadłubków). Ale niech to chociaż będzie wyzwaniem.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #7 on: November 17, 2011, 10:51:36 PM »

Niestety, akurat tu nie masz racji jeśli chodzi o trudność. Jest dużo bardziej wymagający choć i preferuje klasy dps. Fakt, jest to kalka OD. Ale praktycznie bez dobrze dobranego zespołu po względem klas nie masz na powodzenie. Tym bardziej T2 na głównym bosie kiedy to nikt nie może umrzeć a jednocześnie jest limit czasu ( 10 i 5 min).
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #8 on: November 28, 2011, 10:02:31 AM »

porównanie statsów

Pages: [1]
  Print