Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: The Elder Scrolls® Online: Tamriel Unlimited - F2P  (Read 16785 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« on: January 21, 2015, 05:19:08 PM »

A jednak, od 17.03 ESO przechodzi na F2P.

http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2015/01/21/your-guide-to-eso-plus-premium-membership
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #1 on: January 22, 2015, 10:36:54 AM »

taa pewnie się pojawię po 17.03 ... :P
Rincegar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 27



« Reply #2 on: January 22, 2015, 10:45:12 AM »

Grałem w open betę do ok 15 lvlu i nie było najgorzej. Może ktoś ze starych wyjadaczy TESO napisałby jak teraz wygląda gra i czy jest co robić?
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: January 23, 2015, 08:54:56 AM »

Wyjadaczem to ja nie jestem - mam najwyższy lvl v7 i dopiero wróciłem pograć po półrocznej przerwie ale mogę powiedzieć, że jeśli nie grałeś do lvl 50 przynajmniej to warto.
Jest duży i pięknie nakreślony świat, dużo questów, różne formy lvlowania, pvp zrobiło się całkiem tłoczne bo zmniejszyli ilość kampanii.
No i community do rzeczy, bardzo mało trolli, chat ok.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #4 on: January 27, 2015, 06:17:34 PM »

Lekki revamp gry przed B2P. Patchnotki z test servera. No, matka wszystkich patchnotek zasadniczo. Aż mnie naszło żeby wrócić do gry :P
http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/148159/pts-patch-notes-v1-6
Gudryt
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 98



« Reply #5 on: February 01, 2015, 08:15:08 PM »

tiaa.... wprowadzają bardzo dużo, w przyszłym tygodniu gracze EU będą mieli możliwość testowania na serwerze testowym. Bardzo dużo zmian w gameplay'u, prawdopodobnie większość obecnych buildów stanie się nieaktualna. Ogólnie dość ciekawie to pozmieniali do tej pory, a zmiany zapowiadają się ciekawie.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #6 on: February 02, 2015, 01:45:54 PM »

Ciekawe ile patchy zejdzie na odbugowanie gry po takim revampie :)
W sumie nie wiem czy nie założę całkiem nowej postaci z tej okazji.
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #7 on: February 22, 2015, 11:36:16 AM »

Mam jedno, bardzo ważne pytanie. Czy jak kupiłem grę w preorderze z abonamentem na 3 miesiące i później przestałem grać, to czy od 17 marca będę mógł się normalnie zalogować i grać? Czy muszę kupić grę ponownie? Słabe to by było i liczę, że nie będę musiał. Ktoś wie?:-)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #8 on: February 22, 2015, 12:28:31 PM »

Quote
Mam jedno, bardzo ważne pytanie. Czy jak kupiłem grę w preorderze z abonamentem na 3 miesiące i później przestałem grać, to czy od 17 marca będę mógł się normalnie zalogować i grać? Czy muszę kupić grę ponownie? Słabe to by było i liczę, że nie będę musiał. Ktoś wie?:-)

Hej ... nie strasz :) Ja też mam kupioną i nie wyobrażam sobie żebym musiał kupować ją ponownie. Konto mam cały czas aktywne, zatem po 17 będę mógł się normalnie zalogować na f2p ... tak sądzę przynajmniej :)
efjot_ep
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11


« Reply #9 on: February 22, 2015, 01:42:49 PM »

Hmmm, też mi się tak wydaję. Jak masz aktywne konto to bankowo, że musi Ci automatycznie przejść, ja się zmartwiłem, bo wiele miesięcy nie gram w ogóle, ale skoro kupiłem grę na samym początku, to mimo tego że teraz nie gram, mam nadzieję móc grać od 17 marca bez żadnych problemów.
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #10 on: April 11, 2015, 12:13:50 PM »

za tydzień jest welcome back weekend. Zastanawiam się czy wejść do gry. Miło byłoby popykać ze znaną sobie załogą.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #11 on: April 21, 2015, 09:56:51 AM »

"Beta Weekend" był i już nie ma. Ktoś się przekonał do gry?

A jak w zasadzie teraz sytuacja w gildii? Kto lideruje? Jak się trzyma ilość ludzi (bardziej ogólnie regularnie logujących niż szczytowa mnie interesuje)? Ktoś z przysłowiowych starych lisów siedzi (widzę w temacie Germiona, Maeta, Eora, Harpiona i Gudryta)
Pytanie leci bo myślę nad zwróceniem uwagi na Pakt (zostawiłem na koniec żeby rozeznać się ciut ale już chyba starczy). Na ten momencik mam dopiero nasty "level" w Daggerach (Redguard Templar planowany na tanka głównie) i ledwo napoczętą postać w Dominium (Breton Dragonknight planowany głównie jako... healer (w Dominium siedziałem na zasadniczej Becie jak coś). W pakcie myślałem nad Bosmerem Nightbladem pod łuki (pewnie żeby było klimatycznie backup na dual-wielda) głównie jako DPS (Nightblade'a z tego co wiem dałoby się przebudować na znośnego healera z tego co wiem w razie czego).

Dla pewności nie poprawiajcie pod kątem dostępności ras dorwałem się do działającego kodu na Explorera (warty czy nie ciężko powiedzieć ale za tę cenę bym dostał 2 paczki laysów najwyżej więc nie narzekam).

P.S. Odnośnie tematu gra nie jest F2P więc tytuł ciut mylny. Dla mnie B2P to chyba nawet lepiej (choć fakt że gra była przed ogłoszeniem na perma-sale'u 50%+ na steamie od początku to ciut cios w jaja).
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #12 on: April 22, 2015, 09:52:09 AM »

Ja ostatnio nie gram w TESO. Tyle gier, tak mało czasu...
Aktualnie gram głównie w Elite:Dangerous, a i to niewiele. Jestem w połowie drogi do http://pl.wikipedia.org/wiki/Sagittarius_A*. Jakieś 13 tys. lat świetlnych od Ziemi :)
Gudryt
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 98



« Reply #13 on: April 29, 2015, 03:18:38 PM »

ja w dalszym ciągu nieprzerwanie gram z Feniem, ale po stronie Dominium (od samego początku). Ludzi online w gildii za bardzo nie ma. Od jakiegoś czasu jednak mniej gram w ramach protestu: po usunięciu wszystkich nieopłacalnych skilli i zbugowanych (1/3 skilli templara) pozostaje mi niewielki wybór. Obecnie rządzą niepodzielnie sorcererowie na serwerze, nie trzeba się nawet starać, żeby być najlepszym ;)
Dopiero co ruszyła beta dla graczy konsolowych i tym się zajmuje cały zespół
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #14 on: April 29, 2015, 10:20:32 PM »

ja w dalszym ciągu nieprzerwanie gram z Feniem, ale po stronie Dominium (od samego początku). Ludzi online w gildii za bardzo nie ma. Od jakiegoś czasu jednak mniej gram w ramach protestu: po usunięciu wszystkich nieopłacalnych skilli i zbugowanych (1/3 skilli templara) pozostaje mi niewielki wybór. Obecnie rządzą niepodzielnie sorcererowie na serwerze, nie trzeba się nawet starać, żeby być najlepszym ;)
Dopiero co ruszyła beta dla graczy konsolowych i tym się zajmuje cały zespół

Miłego walenia w ścianę tekstu / facepalma / odpuszczania sobie czytania tych bzdur. (starałem się wklepać ten tekst mniej widoczny od drugiego słowa ale zarówno spoilery (choć spoilerów chyba nawet nie było) jak i kolor który by się zmył zostały chyba usunięte kiedyś (albo nie one a resztki mojego mózgu, czort wie))


Treść
o.O
Ktoś jednak, ja dałem sobie już siana i uznałem że martwo (nawet pytałem 1,5 polskiej gildii na wasz temat ale nic totalnie) skończyło się że parę dni temu dołączyłem do jakiejś małej gildyjki socjalnej nawet miła kompania na oko odbudowują się po jakimś czasie (niestety mój angielski na mega wysokim poziomie nie stoi więc momentami wychodzą ciut dziwne sytuacje acz niektórzy mają podobny problem (jakiś gość z meksyku (o dziwo zdziwiony jak dowiedział się kto jeszcze z fanów ES to miasto zamieszkuje) któremu się kumple zmyli zostawiając go na EU twierdzi że największe problemy z miernym angielskim i tak ma z amerykańcami (chyba coś w tym info o analfabetyzmie muis być) xD)), akurat tak się składa że 90% składu gra głównie w... Dominium więc wbiłem tam swoim Dragon(magem/)knightem (healerka) i robie tam Sorca (tank na jakimś zabawnym buildzie który wpadł mi w oko powinien działać choć czy dla mnie to nie wiem ale powinien mi spoko wystarczyć (gość o ile słyszałem kombinuje jak wyjdą z tym triale jeszcze)) + Sorc ma w końcu mój od dawna szukany nick Tar-Ancalime (z 2 kropkami nad e ale jakoś mi forum nie chce wpisać. Zawsze był problem z albo myślnikiem albo drugim słowem wymuszonym z małej litery albo że zajęte).

technicznie gra działa fps nie trzymaja się wysoko ale bardzo stabilnie na w zasadzie całkiem grywalnym poziomie 30 w najgorszym tłumie na cyrodill z lekkim latency czasem ale z reguły na ~100 max.

Jak kogoś to interesuje to mój ID to @Andulvar1992

P.S. Mamy nawet jakiegoś litwina to przy okazji podpytałem o to jak druga strona ma w szkołach o Unii Lubelskiej i całej tej hecy (niestety mógł powiedzieć tylko ogólnie bo już trochę wody w rzece i egzaminach szkolnych upłynęło odkąd skończyl). Wpis w post scriptum bo już mi się przerabiać całego posta nie chciało bo w zasadzie z jednym z nich właśnie gadam tylko w overlayu zczaiłem się była odpowiedź bo żem grę pod steama podpiął.
Pages: [1] 2
  Print