Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Radiance set w 3 dni.  (Read 6350 times)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« on: January 13, 2009, 10:26:17 AM »

W piątek jest łoczer dlatego wzywam do pomocy. Powołajmy do życia stałą ekipę (na te 3 dni) do wyfarmienia seta. Codziennie wchodzimy i farmimy jedną- dwie instancje - dla wszystkich. I tak przez 3 dni. Czas rozpoczęcia dzisiaj 20:30- 21:00. Zakończenia 12:00 (lub ile damy rade. Koniec akcji w czwartek :D Mam nadzieję, że pójdzie to szybko i bezboleśnie. Są chętni?

Co gdzie i jak w pigułce:

1. Skumfil – spodnie – 25 min,
2. Grand Stairs – buty – 25 min,
3. Fil Gashan – rekawice – 30-40 min,
4. Dark Delivings – helm – 25 min,
5. 16th hall – naramienniki - ok. 60min,
6. Forges – chest – 35 min.
7. Łoczer - naramienniki, hełm - ??
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #1 on: January 13, 2009, 10:31:19 AM »

Nie zapisuje sie ale jak co to wolajcie (jak bede online)

Jestem dobrym towarzszem bo nie rolluje :)
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #2 on: January 13, 2009, 11:45:52 AM »

Jasiu już zapoczątkował, i dobrze by osoby wpisujące się podały co potrzebują.

Ja: Fil Gashen i 16 hale.

Huri gdzieś napisała to już, ale ja tu powtórzę ile wg  mnie robi się mniej więcej daną instancję: 

Skumfil, DD, GS  - 25 minut.
Forges - ok 35 minut   (25 minut na HM a do 1 bosa też trza dojść).
16 hale i Fil Gashen  ok 1 godziny (FG chyba ciut szybciej nie patrzyłem nigdy dokładnie na zegarek).

Jeśli dodamy do tego że ludzie robią: co jakiś czas bio, afk lub lecą do 21 by się wyprzedać i spojrzeć na AH to średnio 1 h trzeba doliczyć na przerwy w grze.

Dodam też iż Fil Gashen nie zawsze dało się nam za pierwszym razem zrobić nawet w dobrym teamie.

Reasumując jak dla mnie najchętniej do 16 hali bym szedł. Ale w tym wypadku tylko ok 3 osób na jeden dzień da się wyposażyć

Niestety nie wiem czy dziś dam radę przez cały czas bo być może mój ministrel będzie potrzebny w v1b15c12.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #3 on: January 13, 2009, 12:03:43 PM »

Myślę, że na początek trzeba robić "szybsze" instancje. Chodzi przecież o jak największą liczbę itemów (radiance) i wyposażenie jak największej ilości ludzików :D.

P.S. Może ktoś, kto się orientuje, wrzuci link albo ładnie opisze skąd i co wypada  8), bo za chol.. się w tym nie orientuję.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: January 13, 2009, 12:15:30 PM »

Skumfil - spodnie, Grand Stairs - buty, Fil Gashan - rekawice, Dark Delivings - helm, 16th hall - naramienniki, Forges - chest.

FG da sie zrobic w okolo30-40min.

Też moge pomoc - nie rolluje, wszystko mam, a instancje znam :o) czuję, ze rymuję:)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #5 on: January 13, 2009, 12:27:56 PM »

 :-* :-* :-* :-* Jak zwykle niezastąpiona  ;) Dzięki.
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #6 on: January 13, 2009, 12:51:43 PM »

Ta, szybkie można robić ale ile ?. Jeśli będziemy w kółko robili Skumfil, Forges, GS, DD to przybędzie nam oczywiście osób, ale z 4 rzeczami. W ten sposób ilość osób gotowych na piątkowy run raczej nie przybędzie. Bo dużej ilości osób brakuje właśnie rękawic i naramienników.

Oczywiście jeśli będę w grze i nie będę w jakiejś instancji to mogę iść po raz nn-ty do Skumfil, DD i Forges, czy GS.

Ale może skoro zostały 3 dni to zobaczyć kogo brakuje do teamu na piątkowe wyjście do watchera i dla tych osób uzbierać choć minimum części setowych ? (czyli 5/6)



Asmodeus
Gość
« Reply #7 on: January 13, 2009, 01:02:40 PM »

no jak pisałem w innym watku to masie brak rekawic i naramiennikow, wiec musicie sie przemoc i robic po 2-3 runy do 16 halli kazdego dnia.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #8 on: January 13, 2009, 01:04:59 PM »

Do 16 hali bede jak najbardziej chetny (brak naramiennikow). W miare mozliwosci i czasu, ktorego jednak do piatku moge miec nie duzo, postaram sie pomoc w innych instach, jesli grupa bedzie potrzebowac tanka.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: January 13, 2009, 01:07:33 PM »

no ale w takim razie co za problem popatrzec, komu brakuje tylko naramiennikow, umowic sie na runy do 16th dzisiaj, jutro i pojutrze (to dosyc dluga, chociaz fajna instancja, wiec jeden run/dzien moze dla niektorych byc az nadto), zebrac trzy osoby, ktore juz maja i tym samym sprawic, by przybylo kolejnych "szóstek".

Taka sama sytuacja - sprawdzic, komu brakuje helmu, rękawic (Dd sie robi w 25min maks, Fil dłuzej, ale jest zabawnie), taka sama sytuacja i jedziecie:)

Krótsze instancje mozna robic 2-3 runy pod rzad, bez zbytniego obciazenia,a  przeciez deedy leca:) jesli chodzi zwlaszcza o 16th, to podejscie jest dlugie, takze 2-3 razy/wieczor to juz chyba tylko dla kompletnych no-lifow:)
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #10 on: January 13, 2009, 01:28:39 PM »

ech.. A hełmu to komuś jeszcze brakuje ? Kurna w ostatnią niedzielę siedzieliśmy z m.in Kecajem non-stop w DD od 11.00 do 16.30 i zrobiliśmy n- tych runów.  (a nie mówiąc o tym iż pamiętam że bodaj w sobotę wieczorem też robiliśmy nie raz). Oj obrzydło mi te DD ale tam akurat można się kopsać po brackę, która wówczas 3 razy padła. (niestety nie dla mnie).

Huri niby nie problem, ale trza złożyć 2 teamów "farmiącę", czyli najczęście to min. 2 x minstrel , 2 x tank, i najlepiej 2 x kapt .  (on-line) i wówczas jakoś będzie to wyglądało.





 
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: January 13, 2009, 01:46:55 PM »

nie do wszystkich instancji potrzebny jest kapitan, tak samo, jak czesc sie da zrobic bez lm'a, chociaz jest trudniej. Trzeba dac szansę pograć takze innym klasom:)

Wazne, by miec w instancjach przede wszystkim potki infused na poison i wound .
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #12 on: January 13, 2009, 02:02:57 PM »

Ja chetnie DD zrobie bo dawno nie robile lubie tez 16th ale inne tez pojde

No i przestanmy cudowac z randomami tez mozna isc - prawie caly swoj set tak zrobilem.

Po prostu trzeba chciec

Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #13 on: January 13, 2009, 02:15:36 PM »

Ja nie mam żadnego elementu z seta ale jeżeli potrzebowalibyście pomocy jeszcze jednego kapitana - chętnie pójdę pozwiedzać.

pozdrawiam
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #14 on: January 13, 2009, 05:07:43 PM »

No to mały off top bo coś ruch wątku jednak mały:
[Start off top]

nie do wszystkich instancji potrzebny jest kapitan, tak samo, jak czesc sie da zrobic bez lm'a, chociaz jest trudniej. Trzeba dac szansę pograć takze innym klasom:)

Wazne, by miec w instancjach przede wszystkim potki infused na poison i wound .

Nie jest potrzebny kapitan do wszystkich, ale sorry z LMem (jak już to był to  Twardy) to gram ostatnio tak rzadko, że zastanawiam się czy w ogóle jest potrzebny w party :). (a swoim to 99% solowałem w Morii).
Zastanawiam się do której instancji HM potrzebujesz LMa.  Bo ja jakoś szczególnie nie odczuwałem jego braku ?
Jedynie co mi przychodzi do głowy to być może jakiś myk w FG. Ale tam nawet wound trzeba ściągać w sekundzie a przecież LM castuje leecrafta nie miłosiernie długo.

Albo inaczej - powiem szczerze. W każdej instancji HM wole w grupie kapitana niż LMa (oczywiście jeśli miałbym wybierać).  Kapitan znacznie ułatwia życie przez dodatkowy heal no i buffy, nie zapominając również o rezie w kombacie.

Dodam jeszcze że obiecałem sobie że więcej do Fil Gashen bez kapitana nie pójdę.


Wiadomo jednak że jeśli będzie w grupie i kapitan i LMem to będzie idealnie ....... dla ministrela  ;D.

[Stop off top]
Pages: [1] 2
  Print