Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print  
Autor Topic: [ORDER] Mount Gunbad  (Read 25994 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #60 on: January 08, 2009, 11:43:42 AM »

Jeśli potrzebujecie wsparcia to mogę się przelecieć WH 40 rank. Jeśli wsparcia nie potrzebujecie, przeszedłbym się 22 (a w piątek może już 23) lvl SW. A nuż coś ciekawego wypadnie.
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #61 on: January 08, 2009, 10:05:33 PM »

Spontan wyszedł nie z mojej winy ;-) , a z nieudanego wypadu do Tuneli.
Dwie 40. zostały, parę osób szukało wsparcia w MG i jakoś tak się 2 party zebrały.
Z braku leku poszedłem altem AM i jakoś przeszło.

Napisałem posta, poszedłem do AH, a na MG się skończyło. Po zakończeniu na szybko ustalony wstępny termin następnego wypadu, z opcja kolejnego jeszcze tego weekendu, także zamiast 1 będziesz miał szansę 2 wypady.

Spontan poszedł całkiem fajnie, ludzie są chyba zadowoleni i chętni na kolejne, a chyba głównie o to chodziło po tak długiej przerwie ?

Nie wiem czy nie jest za późno, bo sporo graczy jest zapisanych , ale start przesunięty o godzinę, na 21.30, z odpowiednia adnotacja w kalendarzu, żeby łatwiej zauważyli zainteresowani.

Iago, wszystko okaże się na miejscu ilu i jakich graczy będzie.
W oczekiwaniu na posiłki do wypadu pewnie będzie się skład ustalał, więc i czas na zmianę klasy będzie. 22lvl to trochę mało, ale jak będzie heal nie powinno być problemów.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #62 on: January 09, 2009, 12:26:02 PM »

Czy ja wiem czy 22 rank to mało? Wszystkie moje postacie wchodziły do Gunbadu na 20+ lvlu - z całkiem niezłą skutecznością, questy też mozna dostać wcześniej niż na 23 rank.
A poza tym to łucznik (znaczy, ten, tego, łuczniczka) jest, będzie stać z tyłu i DOTować. A i w walce wręcz ma +100% armora w stosunku np. do WH na tym samym ranku. Powinno się udać. Ale zobaczymy ilu będzie ostatecznie o tej 21.30 chętnych. Jak naprawdę mało i niskolevelowych - wezmę Iago.
spar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #63 on: January 09, 2009, 01:08:12 PM »

ja jako newbe w MG mam pytanie co do questów.

Czy mozna się nimi dzielić z innymi w grupie, czy kazdy samemu musi je wziąść od questgivera ?
Ja mam tylko jeden quest na mapie zaznaczony w GM, pobrany w High Pass.

Jesli nie można "share'ować" to gdzie pobrać resztę ?

BTW - ja już stoję przy samym wejściu do MG i 21:30 jestem przy kompie
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #64 on: January 09, 2009, 01:15:46 PM »

Dzielić się można, pod warunkiem, że nie jest to kolejny etap tzw. chainquest'a, a osoba, z którą chcemy się questem podzielić nie ma zrobionych poprzednich etapów (dostaje się wówczas komunikat, że cel jest 'not eligible'). Nie można się też, OIDP, podzielić niektórymi innymi questami, ale to już zależy od konkretnego q.

Część q jest do pobrania w różnych obozach T3 - m.in. w obozie ch12 Dwarfów (ten nad rzeką, na południowy wschód od MG), część w samym Gunbadzie. W idealnym świecie na 'dzieńdobry' uczestnicy wypadu powinni się podzielić wszystkimi posiadanymi q. Zobaczymy jak będzie.
spar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #65 on: January 09, 2009, 01:41:55 PM »

W idealnym świecie na 'dzieńdobry' uczestnicy wypadu powinni się podzielić wszystkimi posiadanymi q.

i na to właśnie licze :D
spar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #66 on: January 10, 2009, 10:31:21 AM »

Dzięki za wczorajszy wypad do MG. Było fajnie, choć nie udało nam się zrobić środka.

Może juz teraz zaplanujemy kolejny wypad ?

Może kolejny piątek, tak żeby zrobić całość, albo jakiś dzień tygodnia, na sam środek ?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #67 on: January 10, 2009, 11:27:51 PM »

Ja też dziękuję za wczorajszy wypad. :)

Z tego co wiem, choć oczywiście mogę się mylić, by iść na środkowego bossa trzeba mieć nabite wszystkie 3 kropki influance. Sporo osób było tam wczoraj pierwszy raz, więc fajnie by jednak było jeszcze raz spróbować całość przy okazji nabijając inf (ja mam trochę ponad 2 kropki).
Piątek lub Sobota to najlepsza pora na tego typu wypady, więc optowałbym za terminem weekendowym.
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #68 on: January 11, 2009, 11:21:35 AM »

Ja też dziękuję za wczorajszy wypad. :)

Z tego co wiem, choć oczywiście mogę się mylić, by iść na środkowego bossa trzeba mieć nabite wszystkie 3 kropki influance. Sporo osób było tam wczoraj pierwszy raz, więc fajnie by jednak było jeszcze raz spróbować całość przy okazji nabijając inf (ja mam trochę ponad 2 kropki).
Piątek lub Sobota to najlepsza pora na tego typu wypady, więc optowałbym za terminem weekendowym.

Na środku są dwaj bossowie. Jeden z nich to Solitex (koniec środkowej ścieżki, portal po lewej stronie), aby do niego wejść musicie mieć 3 kropeczki influenca.

Po zabiciu Solitexa należy powrócić do początku i wziąć questa na ard da feeda (koniec ścieżki, górny portal) i wtedy można wejść zabić wielkiego squiga :).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #69 on: January 15, 2009, 01:01:05 AM »

Pozwoliłem sobie dodać wpis w kalendarzu na piątek 21:30, czyli tak jak w zeszłym tygodniu. Mam nadzieję, że frekwencja i tym razem dopisze. :)

Mount Gunbad - optymistycznie całość
16.01.09 godz. 21:30
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #70 on: January 16, 2009, 08:36:10 AM »

Bede dzisiaj online do wczesnych godzin porannych wiec bardzo chętnie pomogę ;)

 Nie ukrywam ze idę tam po itemy do rozbijania na fragmenty :) W grupie raźniej i zawsze ktoś możne wyłapać coś co potrzebuje dla swojej klasy.  Podejrzewam ze mam nie skończone wszystkie q tam jeszcze, tak wiec na końcowe etapy ścieżek tez możecie na mnie liczyć.

 Imba healer.
spar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



WWW
« Reply #71 on: January 16, 2009, 10:03:45 AM »

moja obecność dziś niestety wisi na włosku...

po kilkudniowej delegacji muszę się zając małżonką ;)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #72 on: January 17, 2009, 03:37:30 AM »

Całości niestety znowu nie udało się zrobić, ale nabity influance przyda się na przyszłość. :) Troszkę szyki pokrzyżowały nam dziś crashe klientów i przy drugim bossie z mojego party zostały 2 osoby. Mimo wszystko dobrze się bawiłem i serdecznie wszystkim za to dziękuję.


PS: Słuchawki z mikrofonem nie są takie drogie. Może warto zainwestować? ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #73 on: January 17, 2009, 07:20:16 AM »

mikrofon nie jest obowiazkowy.
Sluchawki sa - to jest przeciez wymog przy przyjmowaniu do Gildii...
Redskin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3



« Reply #74 on: January 17, 2009, 09:55:49 AM »

Ja rowniez tam wczoraj bylem i dobrze sie bawilem, choc myslalem ze zdobede jakies lepsze przedmioty,bo dostalem sam zlom, ale pewnie takie moje zakichane szczescie.
Wszystkim chcialem podziekowac, a glownie "prezesowi" za to ze pomogl mi z Wentem.
Pozdrawiam i do zobaczenia na wojnie!!!
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Print