Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Minstrel - statsy na heala na 75tce  (Read 2668 times)
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« on: October 21, 2011, 11:44:42 PM »

Tak ja w temacie... Czy któś mógłby mi pomóc w tej kwestii? Nie mam za bardzo punktu odniesienia odnośnie ;) strategicznych cyferek, w które wartałoby inwestować zważywszy, że mam zamiar kiedyś poszwędać się po instancjach jako grajek moralizator (R w kółeczku).
Chodzi mi capy na Morale, Power, Will i Fate na 75tce.

Bendem dźwięczny.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: October 22, 2011, 06:58:33 AM »

Capa nie ma.
Kazda część setu za marki daje Ci 122 willa. Plus traity (np idealism), to co Ci przyrasta z levelem, coś na bizu, np neck z 92 willa i uzbierasz spokojnie i bez wysilku ponad tysiąc. Tzn bez wysiłku za wyjatkiem farmy skirmisz marków na set ;-)
Moim zdaniem trzymanie się w granicach do 35% outgoing healing jest ok. Dzięki temu nie bedziesz łapał aggro po pierwszym healu, a boost już jest znaczny (tym bardziej, że jeszcze na książce będziesz miał legacje zwiększające outgoing heal poszczególnych skilli). I wtedy masz też większą dowolność w doborze pozostałych części gerderoby, możesz inwestować wtedy w vit czy w power/morale.
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #2 on: October 22, 2011, 12:13:46 PM »

Szczególnie, że nowe książki dają masakryczny healing rating. Moja stara książka 1st age na 65 dawała 20. Nowa 2nd age na 75 daje 33...
Pages: [1]
  Print