Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Uniks  (Read 3194 times)
Uniks
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1



« on: June 09, 2014, 09:16:42 PM »

Witam mam na imie Lukasz,w tym roku stuknie mi okragla 30-stka  :( , urodzilem sie i wychowalem w Kielcach a od okolo 10 lat mieszkam na stale w Niemczech.

Doswiadczenie w grach MMOrpg - coz zaczynalem bardzo dawno temu od MU Online,  potem World of Warcraft (7 lat albo i dluzej jako mag frost glownie pvp), Aion do czasu przejscia na f2p, troche w GW 2 ale nie podeszlo mi, probowalem tez TESO ale szybko opuscilo miejsce na dysku :)
Dlaczego Wildstar ? coz obserwowalem ta gre od momentu jej zapowiedzi i pokladalem duze nadzieje ze znajde jakas alternatywe od WoWa i szczerze mowiac nie zawiodlem sie.

Preferuje gre klasami RDPS i w tej chwili nastawiam sie tylko i wylacznie na aspekt PVE. Z PvP dalem sobie spokoj kiedy doszedlem do wniosku ze juz chyba za stary jestem i szkoda moich nerwow, nie ma tego refleksu co kiedys :)

W wildstar gram od headstartu , niestety bylem zmuszony porzucic swoja postac na 40 lvl, poniewaz popelnilem na poczatku fail i wybralem na start serwer Lightspire (RP) gdzie niestety nie ma zadnych polskich gildii.
I tak wlasnie trafilem na Wasze ogloszenie :) ,wiec postanowilem ze sprobuje i napisze do Was.
Nie mam zadnych specjalnych wymagan od gildii,chcialbym tylko pograc w dobrym towarzystwie bez spiny :)

Potwierdzam ze akceptuje kodeks i regulamin gildii.

Pozdrawiam , Lukasz ( Uniks - Spellsinger )


P.S. Sorki za brak polskich znakow,ale pisze z niemieckiej klawiatury.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 09, 2014, 10:05:44 PM »

Witamy na forum i na murami :)
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #2 on: June 09, 2014, 10:38:45 PM »

Witamy ! Czekaj na zaproszenie :D !
Pages: [1]
  Print