Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Odejście.... (Saberr)  (Read 2624 times)
Ammy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« on: January 07, 2010, 12:56:12 AM »

Jak zapewne część z was już zauważyła dzisiaj opuściłem Twierdzę.
Powodów było kilka, lecz głównym jest brak (lub bardzo ograniczone) PvP. Od czasu do czasu były wypady na skrzynki, ew. insty i tyle(+ kilka razy na artefakty). Co do ilości graczy nie mogę się już przyczepić, bo ewidentnie zaczęliście rekrutację jednak dla mnie to dalej za mało - po prostu ciężko znaleźć party na cokolwiek....

Odejście było przemyślane - na 37lvl postanowiłem, że poczekam do 40lvl. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie - odejdę.

Cóż, mam nadzieję, że kiedyś ta sytuacja ulegnie zmianie - nie wykluczam powrotu.

Rain(uś ^^), blue, blii - te słowa kieruję głównie do was, bo to z wami najwięcej grałem - mam nadzieję, że moje odejście tego nie zmieni i nasze relacje(jakiekolwiek by one nie były) nie ulegną zmianie - ciągle jestem do waszej dyspozycji :)

Mam nadzieję, że uszanujecie moją decyzję.

Pa.
Blii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #1 on: January 13, 2010, 05:28:01 PM »

Liga Bardzo fajnie było ale muszę się z wami pożegnać chce spróbować czegoś innego, mam nadzieje ze nie będziecie mieli o to do mnie żalu.
Aczkolwiek jestem zawsze dostępny i gotowy na wypady z wami jeżeli oczywiście jeszcze będziecie chcieli.
Zostaje na farom i będę zaglądać.

Powodzenia, ogromnych dropów, i dyzo zabitych brudasów ;P !!

Blii
Pages: [1]
  Print