Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: witam  (Read 3664 times)
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« on: December 30, 2009, 08:05:27 AM »

witam wszystkich ponownie nie wiem czy mnie ktoś jeszcze tu pamięta na wszelki wypadek się przypomnę :).Grałem w twierdzy jakiś rok temu swoim hunterem wbiłem nim 57lvl potem zaczołm grać w wowa i nie wchodziłem do lotro kiedy chciałem wrócić jakieś pól roku temu to okazało się że moje konto zostało zbanowane :(. Poradzono mi bym napisał do satine (jest to chyba GM) żeby mi przywrócono konto niestety nic takiego się nie stało. Teraz znowu chce wrócić do lotro i nie wiem czy ktoś zna jakiś sposób na od banowanie mojego konta:P.

Na wszelki wypadek zrobiłem 2 konto bo zapomniałem hasła do starego niestety kiedy wpisuje swój meil i odpowiadam na pytanie to meil z hasłem nie przychodzi sprawdzałem też czy na to 2 konto przyjdzie noi przyszło to chyba dowód na to że tamto konto ma cały czas bana:(
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #1 on: December 30, 2009, 09:47:27 AM »

A sprawdziles folder ze spamem ? I jesli posiadasz konta pocztowe typu onet, wp, interia itp to nie ma sie co dziwic ze email nie dociera:)
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #2 on: December 30, 2009, 09:54:05 AM »

mam wp ale jak by tak było to na oba konta by nie doszedł meil  a nie doszedl na zbanowane
marokgd
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #3 on: December 30, 2009, 10:16:14 AM »

WYgląda na to ,że sobie ktoś zrobił wakacje . Mi także nie chce dojść mail z linkiem do aktywacji konta  :o Ani na wp.pl ani na gmail.com 
Także to nie Twoja wina a coś nie tak jest z systemem rozsyłającym maile.
Co do zbanowanego konta - kiedys byla taka akcja ,że sprawdzali wiarygodnosc kont i wystarczy ,ze ktos mial wpisane w jednej rubryce np IMIE: ASDSDSDS   i dostawał bana. Sporo osób na tym poległo i nie dało się tego odkręcić
Thragrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 257



« Reply #4 on: December 30, 2009, 10:39:31 AM »

Hm... jeśli chodzi o pocztę to emaile nie dochodzą na polskie serwisy. Wiem bo sam się na to naciąłem. Także wp, onet, interia itp. odpada. Ja mam maila na mail.com i wszystko działa. Co do bana to niestety nie potrafię Ci pomóc. Sytuacja trochę dziwna. Mówisz, że pisałeś do GM? No cóż, może coś się uda poradzić  :P
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #5 on: December 30, 2009, 10:59:24 AM »

na swoim koncie mam same wiaygodne informacje tzn imie nazwisko adres a jeśli chodzi o ten meil to 2 raz pisze ze na to nowe konto doszlo a na to nie;)

mam nadzieje że ktoś potrawi pomóc w tej sprawie bo mnie mocno kusi ponowne zagranie w lotro

A tak wogule orientuje sie ktoś czy fortgard i markusaxe jeszcze grają?:)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #6 on: December 30, 2009, 11:13:15 AM »

Musisz opisać swój problem tutaj.
Tam pracują ludzie, którzy mają wgląd w to, co się stało z Twoim kontem oraz władzę, by to zmienić.
Pisanie do Satine jest trochę bez sensu, ona jest tylko łącznikiem developerów i społeczności graczy. Najwyżej mogłaby pomóc przyspieszyć sprawę, bo Billing Support pracuje dość powolnie i mogą Ci odpisać po kilku dniach albo nawet po 2-3 tygodniach.

P.S. Wymienieni koledzy grają, ale w innej gildii.
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #7 on: December 30, 2009, 06:35:57 PM »

a i kiedy sie loguje na to zbanowane konto to mam napis "you cannot login to this account as it has not been actived . to resend the account actiwation meil click here"

oczywiście klikam w to co mi tam karzą a meil i tak nie przychodzi a noi też napisałem tą prośbe na odbanowanie tego konta zobaczymy czy coś poradzą
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #8 on: December 30, 2009, 11:53:58 PM »

ale lipa przysłali jakiś syf z możliwymi przyczynami usterki a zalogowac dalej sie nie moge  ???
Pages: [1]
  Print