Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Autor Topic: open beta dla wszystkich  (Read 18830 times)
Asmodeus
Gość
« Reply #45 on: September 05, 2008, 05:41:17 PM »

nie wiem wbilem 5 lev ,ale w dalszych skilach nie widzialem. Jest lepiej jesli chodzi o dps, ale sorc robi wiekszy.   Jest czar cos ala  zadaje 89 dmg tym co sa przed toba trwa iles sec, ale to chyba nie to.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #46 on: September 05, 2008, 05:44:58 PM »

Specjalnie dla Songa śpiewam songa :P

lalalalala na wardb wejdz, zaktualizowali wszyyyyystkieeeee skiiiiileeeeee lalalalal

 :P

a demonic armor magus nie ma K#$@#$@#$@#$WA

demonic armor to taki buff +500 armora na 10-20sekund, miał zwiększyć przeżywalność w close combat.... i obiecali go no  >:(
Ingo
Gość
« Reply #47 on: September 05, 2008, 06:06:19 PM »

asmo nie gra w us open
na fileplanet trwa właśnie odliczanie 1 dzień 18 godzin i 50 pare minut
Asmodeus
Gość
« Reply #48 on: September 05, 2008, 06:12:03 PM »

napisze jeszcze raz to nie jest open beta  nikogo nie wprowadzilem w blad , doradzajac: nie kupuj klucza do ob us za 5 $ !!!  ba wrecz ta osoba powinna byc mi wdzieczna ze nie wywalila w bloto 5$ :D

to jest preview weekend plus  dla beciarzy i pre orderowcow edycji kolekcjonerskiej plus ci ktorzy dostali zaproszenie 2 tyg temu na pierwszy preview weekend. Ob zacznie sie w niedziele  w eu i us  w tym samym czasie , a teraz testuja czy 4.1 nie ma ukrytych niespodzianek. Pozatym z opisu wynika ze bedzie lev cap w ob do 20 lev(tier2)

Poprawek jest sporo na +, ale bugow tez sie pojawilo calkiem  spora ilosc, wiec do ob spora szansa ,ze wiekszosc wyłapią i poprawią  .Widać ,ze mythicowi zalezy na wydaniu dokonczonej i dopieszczonej gry ,zdaja sobie sprawe z tego ,ze masa graczy czeka tylko na jakas wpadka i staraja sie temu zapobiec.
To ,ze robia 2 dniowy test przed ob to tylko + dla nich.
Co prawda rozwinac sie nie da ,renow zablokowany na 5 randze i chyba max 20 lev(co niektorzy niedlugo wbija  ,17 i 18 juz lataja)
Ustawien graficznych nie dodali, ale  postacie wygladaja teraz tak bardziej conajmniej mroczniej ;D, wyglad postaci  tez zmienili dopieszczone ,wyrazistsze . Cosik chyba nie ta k z animacjami pociskow, czarow maja  dziwna trajektorie lotu , pewnie to poprawia.  Jak narazie wiecej + niz -  zreszta  w niedziele sie sami przekonacie.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #49 on: September 05, 2008, 07:57:15 PM »

Eheh spokojnie ludziska spokojnie, sa dwie mozliwosci: albo gra bedzie fajna (wreszcie jakas odmiana!) i wtedy nagramy sie do woli albo znow bedzie klapa a wtedy nie ma sie do czego spieszyc.
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #50 on: September 05, 2008, 10:46:21 PM »

Dostałem klucz na fileplay, ale nie mogę się zarejestrować na stronie warhammera. :/ Czy ma ktoś jeszcze taki problem czy robię coś nie tak?
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #51 on: September 05, 2008, 10:50:40 PM »

Już wszystko wiem, właśnie doczytałem taką informację na stronie:

"Many of you may be wondering what to do with your open beta key also. Before the servers open on Sunday we will open the validation page and you will be able to complete your preparations for the start of the open beta. We will of course post an update to let you know the moment the page is available. "
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #52 on: September 06, 2008, 10:42:26 AM »

napisze jeszcze raz to nie jest open beta  nikogo nie wprowadzilem w blad , doradzajac: nie kupuj klucza do ob us za 5 $ !!!  ba wrecz ta osoba powinna byc mi wdzieczna ze nie wywalila w bloto 5$ :D


Suchaj Asmo, nie chodzi o grę na us sewerach już dzisiaj, rozumiem że te klucze po 5$ działać będą od niedzieli, ok. Chodzi mi o to, ze wg ciebie us serwery są niegrywalne a tu nagle stają się grywalne. I nie chodzi tutaj nawet o mnie, bo ja mam akurat pre-order box, tylko o tych, którzy być może nie chcą wywalić całych 130 PLN zanim nie popykają troszkę w grę, znam sporo takich osób. I to o nich myślałem zamieszczając mój post na temat us serwerów, który jako wszechwiedzący obciąłeś swoim komentarzem. Tyle w temacie. Zestawiając to z twoimi relacjami z gry na us serwie wygląda to jak wygląda, jeżeli poczułeś się urażony moim poprzednim komentarzem to przepraszam. Cieszę się, że nie laguje.
Raelh
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 32


« Reply #53 on: September 06, 2008, 12:34:02 PM »

Jeżeli jest ktoś chętny to mam dwa klucze do rozdania...  :)

Asmodeus
Gość
« Reply #54 on: September 06, 2008, 01:16:44 PM »

Bonhart nadal cie nie kumam , chodzi ci o to ,ze za 5$ mozna sobie pograc w us bete od niedzieli, a w europie za friko i o to masz do mnie pretensje ? Wolisz zaplacic  niz testowac ze free ?  A co do grywalnosci na us servach  wszystko jest ok dopoki nie zwala sie tlumy, po polnocy wrecz nie da sie grac na serverach z populacja high lub full. A swoje wczesniejsze info pisalem gdy grali zapewne tylko europejczycy, a jak zaczeli sie wbijac amerykanie to rozne dziwne rzeczy zaczely sie dziac.Wiec podtrzymuje swoja wczesniejsza opinie o graniu na us serverach , przynajmniej na takim łączu jak mam 10mb z upc (moze na tepsie lub innym necie nie ma problemow ,nie wiem )  A jak tak bardzo chcesz stestowac us servery moge ci udostepnic pasy i sam sobie sprawdzisz.
http://www.fileplay.net/keys/warhammer  podobno nastepne 50 000  kluczy wrzucili.

Jutro od 9.30 czasu pl mozna zaklaDAC KONTA PATCHOWAC I W TEORI GRAC (niby servery beda od 12-13)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #55 on: September 07, 2008, 08:02:11 AM »

Dobra. Przestańcie się zajmować przepychaniem na słowa. Bla bla bla, to takie nudne i żenujące, ten to powiedzal a tamten tamto. Jakie to ma znaczenie w tej swieckiech chwili kiedy dotarła do mnie informacja ze`???


http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en106&lang=en

New account pages will be available at www.war-europe.com tomorrow morning from 08.30. To gain Open Beta access, create a fresh account using these pages, log in with it and enter the code you have been given. This only applies to new testers; all previous testers have automatic Open Beta access

A minor patch will be available before the servers are brought online early afternoon tomorrow. The suspense will soon be over; WAR is dawning and we all have a very exciting time ahead of us.

28min to go ;D ide se kawe strzele, bo tak wczesnie w niedziele nie mam zwyczaju wstawac.  ;D :o
Asmodeus
Gość
« Reply #56 on: September 07, 2008, 08:29:20 AM »

8.30 to 9.30 u nas ! :D
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #57 on: September 07, 2008, 08:31:19 AM »

Czyli 59 min to go  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #58 on: September 07, 2008, 08:34:18 AM »

Czyli 59 min to go  ;D

Zalozylem osobny topic na ten temat. Chodzmy tam trolowac, czekajac :D Odliczamy ? hehe
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #59 on: September 07, 2008, 09:18:07 AM »

hej

chlopaki czy ktos moze sie podzielic kluczem - niestety nie bylo mnie w polsce i nie dalem rady sie zarejestrowac zeby klucz uzyskac

ha uzyskalem klucz od chlopakow z royal legion :)
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print