Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Kto założył Twierdzę?  (Read 12658 times)
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #15 on: August 27, 2009, 05:38:10 PM »

Najwidoczniej Huriel znudziła się walka z przeciwnikami tego co propagowała przez dwa lata

...
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #16 on: August 27, 2009, 06:36:46 PM »

Wolałbym żeby to było chwilowe zachwianie, bo jakoś nie widzę nikogo innego w tym momencie na pozycję lidera   :-\
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #17 on: August 27, 2009, 08:27:05 PM »

o co chodzi ?????????
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #18 on: August 27, 2009, 09:44:11 PM »

Bedzie temata na flame na piątek?  ::) :o ;D
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #19 on: August 28, 2009, 08:06:49 AM »

Myślę, że sprawa  juz się wyklarowała. Oczyszczający ogień przetoczył się przez szeregi Twierdzy. Spłonęło źródełko niepokoju ;) Mocne mury Twierdzy stoją dalej, osmalone ale nie naruszone. Bawmy się dalej w naszym wesołym i casualowym towarzystie.

Niech co KoHaniutka?

Niech przewodzi nam!!!   :D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #20 on: August 28, 2009, 08:10:41 AM »

nie będzie flameu, nasz forumowy troll musi sie iść pozywić gdzie indziej:)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #21 on: August 28, 2009, 08:13:22 AM »

Ooh Noooo Noooo



[...]...Searching the internets..[...]
Krassnahll
WoW GM
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 416


« Reply #22 on: August 31, 2009, 12:26:18 PM »

a ja to Lenin bo mam bródkę  ;D

Bródkę to i Maxiu ma ;D
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #23 on: August 31, 2009, 02:36:51 PM »

Jak tak patrze na te rozne flamy, cuda, fochy i klotnie, to stwierdzam, ze nie bylo piekniejszego okresu w Twierdzy, niz ten zaraz po zalozeniu. Bylo milo, bylo wesolo, Goldziu grajac opychal sie wedzonym boczkiem, Gilu solowal elity hunterem, a Mithrod bral na klate offtankujac. A Huriel przygrywala na gitarze, z tamtej grupy pamietam jeszcze Andarista, Scyzora,Denatusa, Afro, Kuroneko, Flanda, Ybla, Eoreha, Arknesa, Quisatza, Yishane, z nimi gralem chyba najwiecej.
Zapomnialbym o Asmo, ktory farmil i kul ludziom blue itemy, za swoje matsy, zeby lepiej ubrani dawali rade.
I taka bezinteresowna pomoc- chodzilismy po 30 razy, zeby sobie ludzie Sigil of War mogli zebrac, ehh, a Gilu potrafil lac moby na lace ze mna po 4 godziny, zebym traita mogl wbic.
No coz, to se ne wrati, jak to mowia.

Pozdrowionka
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #24 on: August 31, 2009, 03:43:38 PM »

Ja tam pamiętam (wśród tysiąca innych nie zapomnianych chwil) jeszcze kiedyś śmieszny wypad do Helegrodu z obsadą:
Gambling, Igła, Ja (LM) i jakieś 2 osoby (niestety  nie pamiętam Kto jeszcze z nami był). Na pewno miała być jeszcze Huri, ale coś jej wypadło. I tak w 5 osób  bez healera, próbowaliśmy podbić Helegrod - chcieliśmy sprawdzić jak daleko zajdziemy.  ;D. Z miśkami nie było problemu, ale gorzej ze sforsowaniem pierwszej bramy. Ale to nie było jedne podejście biliśmy z dobrą godzinę tam zanim poddaliśmy się, tzn aż każdy z nas wyszedłem cały czerwony  ::)

To było super. Taki miałem ubaw, że do dziś wspominam to z łezką w oczach.

A wracają do tego okresu który opisał Yano to faktycznie był cudowny - dla mnie pewnie też  dlatego, iż Lotro to moje pierwsze MMORPG. Wszystko było takie nowe i takie wspaniałe. 

Ale faktycznie atmosfera w grupie osób które wymieniłeś w tych czasach była naprawdę zarąbista.

Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #25 on: August 31, 2009, 03:55:23 PM »

No wlasnie, zapomnialem Gamdzia i Igle, ktory podbijal pvp, i to chyba on brzmial z venta jak pilot smiglowca  ;)
A jakie wyprawy byly na Etten, jakie baty dostawaly wtedy creepy.
Tak, a pozniej w ktoryms booku wyszly chalupy, i mielismy chyba 6 osob z kinu po domku na jednej zonie, a Gilu mi dal w prezencie swiecznik i rzezbe nad kominek.
Pamietam to napiecie, dzien przed patchem z housingiem jezdzilismy pod brame, gdzie mial bys teren z domami, i sie zastanawialismy, jak to bedzie wygladac. I jakis koles stal pamietam, i pisze do nas- ja tu zostaje do rana, bo sie nie moge doczekac  ;D
No i co najwazniejsze, bylo nas zgranych ludzi tak wielu online, byly dni ze 70 osob siedzialo.
Coz, powspominac zawsze fajnie...
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #26 on: August 31, 2009, 03:57:39 PM »

Fakt pierwsze chwile z lotro były wspaniałe. Zaczynałem trochę po Was (14.06.2007r) W tych czasach byłem odludkiem i biegałem z małą grupą podobnych mnie outsiderów: Thazir, Scatlock, Etos... ech. Niezapomniane chwile w Bree, Lone-lands, North-Downs…  :'(
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #27 on: August 31, 2009, 04:26:21 PM »

Było mineło, niestety jedna niepełnoletnia osoba porozstawiała wszystkich po katach :D

Troll atempt.

Hihi, a ja myslalem ze juz skonczyles 18 lat  :P
Sparth
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30



« Reply #28 on: August 31, 2009, 08:16:12 PM »

Ponizej screeny z pierwszego spotkania in-game Twierdzy:





Jest Igla, Germion Zabijaka, Shirgrim, Soxan, Nilhilien, Hujagan, Lunadal, Karenina, Kurak i Radiel, Rormur, Eoreh

Brakuje Huriel, Asmo, Elkesha, Eustachego "Psa", Asunty, Maxa i Karolusa, Gila.

Gamdziuch, Yano i Tranides chyba zaczeli grac troche pozniej.

Screeny sa z 11 maja 2007.

1. Sparring IIRC wygral Soxan
2. Germion mial juz armor z LL bo wtedy nie spal, nie pracowal tylko koksil guarda.
3. Germion mial tez pierwsze Legndarne traity w kinie :P
4. Huriel jeszcze chyba byla przed slubem :D
5. Asmo na starcie mmial wiecej golda niz reszta gildii :)
6. Eoreh gral jeszcze sam w LOTRO.
7. Hujagan byl jeszcze Lilith
8. Piwo lepiej smakowalo.
9. Huriel robila Hope tokeny i nie chciala kasy :P
11. Fornost byl najlepsza instancja a Tent of Doom najwiekszym wyzwaniem :)

Ps.
12.  Bylem mlody i glupi i robilem drame z byle gówna...
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #29 on: August 31, 2009, 08:42:57 PM »

Tak, ja zaczalem 2 maja, ale do Twierdzy wszedlem jakos 17 maja. Kawal czasu, ehhh :)
P.S. Apropo, witaj Sparth, moj Ty niedoscigniony mistrzu trollowania, do dzis pamietam twoje powiedzenie, ktore mnie ubawilo po pachy:))

" Granie na pustych serwerach odbiera nieco przyjemnosci"

Pozdro
Pages: 1 [2] 3
  Print