Pages: 1 [2] 3 4 ... 13
  Print  
Autor Topic: Strażnicy  (Read 47026 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #15 on: August 27, 2008, 08:44:03 AM »

Zamirku, ja zaniemoglam, tak jak pisalam, wstretne chorobsko sie zaczailo i napadlo znienacka...Jesli tylko bede mogla i miala czas, to chetnie pomoge guardianka męża:)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #16 on: August 27, 2008, 09:15:11 AM »

Na razie w planach mamy podlevelowanie "małolatów'  ;) Ingolas i ja pomozemy im pokończyć questy w LL. Ale z Twojej pomocy na pewno skorzystamy. Znasz na pamięć wszystkie questy więc szybciej będzie szło levelowanie  ;)

Jeszcze raz zdrówka życzę...
Nuomi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #17 on: August 27, 2008, 01:04:50 PM »

Hejka !

Czytam ten wątek od dawna , ale nie deklarowałem się bowiem z wysiłkiem jednak ten lewel idzie - po prostu nieznajomość terenu i wyczucia czasowego ( gdzieś isć to jest kawał drogi a na wierzchowce szkoda pieniążków ) - troszkę questy robię ot tak co się trafi i mniej więcej po "drodze " ;) . Czasem się grupa trafi więc jakieś grupowe porobiłem ... Teraz jeszcze mam urlop więc siedzę więcej ale od przyszłego tygodnia niestety wracam po pracy do domu około 21 więc w tych okolicach pewnie bede się pojawiał , ale szykują mi się zmiany w pracy wraz z przenosinami - i jest szansa że bedę pracował na rano co spowoduje iż być może online bedę wcześniej ( ale wcześniej lulu ;) )...
W każdym razie widzę iż grupa tu to super sprawa i jeśli tylko co - piszcie do mnie  śmiało bo ja Was nie kojarze za dużo - czyj to alt itd - ja jestem tu newbie i musicie wybaczyć - nie kojarze jeszcze wielu uproszczeń co do nazw instancji itd ...uff sporo musze się uczyć ale pomalutku ...w końcu co mnie goni :)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #18 on: August 27, 2008, 01:16:19 PM »

Ja też gram od 21 w górę, jeno przyczyna inna: żoneczka kochana i dzieciaczki prześliczne  :P

uff sporo musze się uczyć ale pomalutku ...w końcu co mnie goni :)

I tak trzymaj. W Śródziemiu jest co zwiedzać... Grą trzeba się delektować w końcu się za nią płaci  ;) Popróbuj też gry innymi klasami. Polecam szczególnie captaina i lore mastera.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #19 on: August 27, 2008, 04:09:13 PM »

jak widze po podaniach, to szukuje sie kolejny straznik, tez kapitan  :)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #20 on: August 28, 2008, 08:20:35 AM »

jak widze po podaniach, to szukuje sie kolejny straznik, tez kapitan  :)

Nie znoszę konkurencji  ;).

W piątek pierzemy orki w Dol Dinen (north downs). Questy z machinami oblężniczymi itd. Jeżeli ktoś chce się przyłączyć zapraszamy. Wolne są trzy miejsca.
1. Valramir
2. Ingolas
3. Karolus
4.
5.
6.



Kedwa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #21 on: August 28, 2008, 10:38:49 AM »

Składam swoje dwa miecze w Wasze dłonie. Slaby lvl 17 nadrabiam pracowitością i gorliwością (FOR THE HORDE - a nie to nie ta bajka) - oczywiście max dps czyli champion.

A co do krainy to zaiste ilekroć złapałem sie na tym, ze nie biegnę w stronę kończącą questa a wręcz przeciwnie w drugą, zwiedzając, podziwiając, pozyskując.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #22 on: August 28, 2008, 11:10:56 AM »

Ech... no ja w weekend mam wyjazd, więc się nie załapię.
Mam nadzieję, że nie odskoczycie mi zbyt daleko w lvl ;)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #23 on: August 28, 2008, 11:21:58 AM »

Hehe.. Obiecałem Finrothowi, że dobije do jego levelka do września... tak więc 5 leveli przez weekend muszę zrobić...  ;D

Kedwa zapraszamy. Jest tylko problem z tym, że w Dol Dinen level mobków to średnio 33  ;D. Możesz dużo xpeka złapać... i zgonów  ;) Mamy w planach pomoc wszystkim Strażnikom i wspólne questowanie w okolicach Lone Lands. Myślę że w ten weekend coś zrobimy w tym kierunku. Jest tylko jedno ograniczenie – gram od 21 w górę.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #24 on: August 29, 2008, 07:59:10 AM »

To jak robimy dzisiaj questy w Dol Dinen? Na kogo mogę dzisiaj liczyć?
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #25 on: September 01, 2008, 07:59:59 AM »

Mam, krótką przerwę w graniu  :( - dzieciaki chorują. Jeżeli będę zalogowany to często będę AFK. Tak więc będę tylko połowicznie w grze  ;) Po 2-3 dniach wszystko wróci do normy.
Nuomi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #26 on: September 10, 2008, 09:49:59 PM »

Mnie dopadła praca i tak wkręciła że trudno narazie mnie spotkać w grze - mam sporo pracy i wracam coraz później do domu i co za tym idzie nie mam siły na granie ....a mam kupę questów grupowych w LL do skończenia , boki III i II ehh... masakra , i mam dość tej pracy uff -ale może pod koniec miesiąca już się wszystko ułoży -nowe miejsce pracy i czas pracy -na rano nareszcie :) ale się okaże ...
kłaniam się i pozdrawiam !
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #27 on: September 12, 2008, 09:18:14 AM »

Witam,

Zaniedbałem trochę nasz temat, ale to nie oznacza, że Strażnicy próżnują. Jest nas trzech:

1. Ingolas Champ lvl 43
2. Quintu Captain lvl 14
3. Valramir Captain lvl 37

Czekamy także na Finrotha (minstrel lvl 39), który ma problem z aktywowaniem konta.   ;D Jak widzicie ciągle są wolne miejsca. Z chęcią przygarnęlibyśmy guardiana i burglara.

Dla przypomnienia trochę informacji. Gramy późnym wieczorem (21 w górę). Postacie, wymienione na liście są naszymi altami. Każdy z nas dysponuje przynajmniej jedną postacią na 50 levelu. Plus jest taki, że zawsze można liczyć na dość silną pomoc w robieniu questów. Minusem jest to, że gramy na różnych postaciach i nie zawsze możemy bawić się razem.
Różnice w levelach wymagają trochę poświęcenia i cierpliwości w awansowaniu postaci. Radzimy sobie z tym w ten sposób, że ustalamy mały harmonogram i trzymając sieę go pomagamy sobie nawzajem. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę.

Zapraszamy wszystkich chętnych ze szczególnym uwzględnieniem guardianów, minstreli i burglarów.
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #28 on: September 12, 2008, 09:34:34 AM »

Witam serdecznie członków bractwa Strażników; Co prawda level experiencji u mojego Kapitana jeszcze mizernie niskim jest, ale myślę, że w tej zacnej ekipie szybko doświadczenia zyskam a razem wielkich czynów dokonamy...


pozdrawiam
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #29 on: September 13, 2008, 12:15:15 PM »

Witam serdecznie,

tak sobie myślę, że z jednej strony to świetna sprawa, ale z drugiej dla osoby takiej jak ja, która poznaje dopiero tajemnice tego świata (przynajmniej jeśli chodzi o grę bo od strony książkowej to znam je od bardzo, bardzo, bardzo dawna :) ), nie jest to do końca idealne rozwiązanie, za duże różnice poziomów.

Co to za przyjemność robić questy z 18 levelka, z pomocą ludzi o kilkanaście leveli wyższymi? Z tego się zwykła masakra robi, tak nie można, trzeba dać jakieś szanse tym biednym moobkom na obronę to raz, a nam na nauczenie się własnej postaci to dwa :)

Aktualnie czekam aż moje dziewczę (jeszcze nie w Twierdzy, ale pewnie ją namówię), dobije do jakiegoś 15-16 levelka i możemy zacząć się spokojnie bawić.

Tak więc osobiście byłbym za tym, żeby stworzyć grupkę ludzi (albo kilka grup), na porównywalnych poziomach, wtedy taka gra daje o wiele większą satysfakcję.

Takie moje kilka groszy.

Weźcie proszę pod uwagę, że zupełnie inaczej gra się po raz pierwszy, a inaczej, levelując kolejnego alta :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 13
  Print