Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zapisywanie gry i questów  (Read 2269 times)
Atverstyt
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: November 26, 2008, 04:18:12 PM »

Witam wszystkich,
mam nietypowy problem. Nie wiem czy tak gra jest zrobiona, czy jest to u mnie błąd jakiś.

Po wylogowaniu się z gry nie zapisuje mi miejsca postaci, oraz aktualnego stanu misji. Dopiero zaczynam grać, i po wyjściu zauważyłem że wszystko mam (przedmioty i exp chyba też), ale zaczynam tam gdzie zawsze i anulowało mi misję.

Czemu tak się dzieje? Jeżeli to normalne to co zrobić w przypadku wielogodzinnej bądź kilku dniowej misji?

Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #1 on: November 26, 2008, 04:20:40 PM »

Hmmm... chyba nie do końca rozumiem pytanie. Pewny jesteś, że na forum dobrej gry trafiłeś?
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #2 on: November 26, 2008, 04:50:28 PM »

Kilka osób już zwracało uwagę na to, ze serwer nie zapisuje danych na bieżąco.
Cześć pobranych questów znika z Quest Logu, zmniejsza się zdobyty exp albo miejsce ostatniego pobytu - wszystko w przypadku DC.
Nie wiem, jak bardzo szeroki to problem (mnie jeszcze nie dotyczył) i czy ludzie od serwerów są tego świadomi, ani jak szybko to zostanie naprawione.
Być może to kwestia dużego obciążenia, ktoś zdecydował, że mechanizm reconnectu zżera zbyt dużo zasobów i pewne opcje zostały wyłączone.
Ciężko spekulować cokolwiek, ale problem na pewno istnieje.
Atverstyt
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: November 27, 2008, 12:14:12 PM »

Już rozwiązałem problem.

Po prostu pierwsza misja (jestem krasnalem) musi zostać wykonana od początku do końca bez żadnego przerwania. Stąd zaczyna się po wylogowaniu od zera, ale rzeczy i exp został.

Teraz już u mnie działa wszystko poprawnie. Po prostu trzeba się wylogowywać i czekać żeby on mógł zapisać wszystko bez późniejszych komplikacji.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #4 on: November 27, 2008, 12:19:42 PM »

czyzby kolega mowil o intro? ^^
Pages: [1]
  Print