Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: LOTRO - czy warto  (Read 6327 times)
advance
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: July 17, 2009, 07:37:28 AM »

Witam. Po dluzszej przerwie postanowilem wrocic do gier mmo. Z poczatku myslalem o powrocie do WOW'a ( gralem dobre 2-3 lata, w tym 25many jako tank ), jednak gdy przypomnialem sobie dlaczego odszedlem od WOW'a, zaczalem szukac czegos nowego, czegos co sprawi ze znowu poczuje ten mily dreszczyk na skorze zachywacajac sie gra, contentem, grafika, kilmatem.
Chcialem sie tez od Was dowiedziec jak tam z popularnoscia LOTRO, ile polakow gra i na jakich serwerach, o zbalansowanie klass, pvp, rajdy. Dodam, ze glownie interesuje mnie PVE. Tak wiec moi drodzy, czy warto ? Czy LOTRO zapewni mi to czego juz  WOW'ie zaczyna powoli brakowac ? ( gralem od poczatku prawie, pre-tbc ). Pozdrawiam serdecznie.
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #1 on: July 17, 2009, 07:46:03 AM »

Warto.   (wszystko co poddawałeś w pytaniach powinno Cię mile zaskoczyć na +)

PS. Czy "zapewni" to zależy od Twojego "uzależnienia" od WoW.

Pozdrawiam
Gybryn
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 51



« Reply #2 on: July 17, 2009, 08:12:27 AM »

Ja jako nowy gracz LOTRO (także z WoWa :)), mogę Ci napisać że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ilość graczy na niskich levelach, spodziewałem się kilku znudzonych altów ale jest inaczej, wielu ludzi dopiero zaczyna przygodę z "łotrem". Zresztą czytałęm gdzieś że jako jedna z nielicznych gier mmo zwiększyła bazę graczy w stosunku do premiery i liczba ta ciągle rośnie. Grafika też jest jak najbardziej na plus, szczególnie po graniu w woWa, ale ja powiem więcej, grałem w betę Aion, która jest teoretycznie super-duper, ale LOTRO jest ładniejsze, moze nie technikaliami, ale krajobrazami i realnością świata (przepiękne niebo, ukształtowanie terenu z majestatycznymi ruinami gdzieś w oddali, lasy, jeziora z bardzo ładną wodą, po prostu ekstra). Klasy są bardzo fajne i "inne" od tych znanych z WoWa, np ja gram Lore Masterem co jest jakby połączeniem maga z hunterem (pety) :). PvP jest zdecydowanie opcjonalne i nie narzucone na siłę (vide Warhammer), ale kolejny raz mile zaskakuje bo wcielamy się w sługę Saurona, także z podziałem na klasy (na szczęście nie musimy tam levelować). Co do end game'u to niestety nie mogę jeszcze nic powiedzieć, ale widzę że gildiowicze codziennnie coś robią, tak że jeszcze im się nie znudziło :)
Jeśli chcesz grać z rodakami to chyba "nasz" serwer czyli Snowbourn, powinieneś
wybrać, jest kilka polskich gildii (kinshipów :P), Twierdza, Akademia, Enklawa, Eldarowie i moze ktoś jeszcze, za krótko gram żeby wszystkich znać, ale jest nieźle.
Warto spróbować imo, nawet poprzez 10 dniowy trial :)
advance
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #3 on: July 17, 2009, 05:10:18 PM »

Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi, szczegolnie Tobie Gybryn ;). Trial sie juz sciaga, konto zalozone ( tylko cos email aktywacyjny nie moze dojsc na skrzynke  ??? ). Mam jeszcze tylko jedno pytanie: jak jest z popularnoscia danych klas w lotro i co mnie bardziej ciekawi w Waszej gildii, ktora klasa jest najbardziej popularna bo nie wierze ze takiej nie ma w grze mmo :). Oczywiscie nie  zmienia to faktu ze bede gral ta ktora przynosi mi najwiecej frajdy, niemniej jednak zrzera mnie ciekawosc.

Pozdrowko :)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #4 on: July 17, 2009, 05:17:43 PM »

Wydaje mi się że dużą popularnością cieszy się Hunter.
Asmodeus
Gość
« Reply #5 on: July 17, 2009, 08:11:10 PM »

Deficytowi są minstrele( main healer w lotro) Najwiecej jest hunterow i champow.
Camain
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #6 on: July 31, 2009, 02:56:10 PM »

healow zawsze i wszedzie brakuje
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #7 on: July 31, 2009, 03:02:25 PM »

burgi by się sprzydały też naprzykład :)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #8 on: July 31, 2009, 03:14:04 PM »

burgi by się sprzydały też naprzykład :)
Dlatego lvluje teraz burga i minstrela :)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #9 on: July 31, 2009, 03:21:19 PM »

mój main jest burgiem, ino się z tyłu został na 31 lvlu :P
Milten
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #10 on: August 01, 2009, 09:20:20 AM »

jeszcze kapitanów na raidy brakuje zawsze się słyszy że ludzie mają 6/12 i poszukują 2 kapitanów 2  healerów 1 lore-mastera i 1 burga ;p
Pages: [1]
  Print