Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Lifetime  (Read 10902 times)
Lambda
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #30 on: August 17, 2010, 10:41:31 AM »

ale to ma byc chyba do 50lvl za darmo , to do morii nie wejde ? albo wejde tylko bede za slaby zeby cos tam poszalec
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #31 on: August 17, 2010, 10:45:46 AM »

Nie. Wejdziesz wszedzie tylko nie bedziesz mial dostepnym questow w danej lokacji,. Jako zwykly gracz ktory bedzie gral totalnie na czystym koncie bedziesz mial tylko questy w 3 startowych lokacjach. Rozumiem ze jesli mamy np wszystkie dodatki kazda kraina ma dla nas questy na kazdy przedzial levelowy. W takich przypadkach sklepik ktory bedzie dostepny oferuje Ci wszelkie rzeczy ulatawiajace gre jak np wykupienie deedow zamiast ich farmienie, itemy do szybszego levelowania itp. Ja tak to rozumiem, ale moze ktos to potwierdzi wczesniej z forumowiczow ktorzy siedza bardziej w temacie.
Recca
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #32 on: August 17, 2010, 01:16:45 PM »

Z tego co ja się orientuje to nawet jeżeli masz wykupione SoA to i tak będziesz miał dostęp tylko do 3 startowych lokacji, a resztę trzeba będzie zakupić (no chyba, że jesteś VIPem i płacisz abonament). Ale jeżeli masz MoM i SoM to do lokacji z tych dodatków powinieneś mieć dostęp bez ponownego ich wykupywania. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #33 on: August 17, 2010, 01:31:16 PM »

Deedów kupić się nie da z tego co wiem. Kupić można sloty na traity, bo ci z podstawowymi kontami na f2p będą mieli bodajże tylko trzy miejsca na virtues i podobnie ograniczoną ilość na pozostałe traity.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #34 on: August 17, 2010, 01:51:15 PM »

A co z questami ? Nie bede ich mial jak mam wszystkie dodatki zakupione ?

Na to co widze za questy bede musial tez zaplacic. LOL no to zegnaj lotro :) A juz mialem zamiar pograc :)
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #35 on: August 17, 2010, 02:07:08 PM »

F2P to w zasadzie TRIAL tylko nie ograniczony czasowo. Jak chcesz mieć dostęp do dodatków to i tak musisz płacić miesięczny abonament.

Mały edit, jak juz raz kupiłes dodatki (przed F2P) to jest wielce prawdopodobne ze bedziesz mial wszystkie quest w każdej strefie + wszystkie ograniczenia konta premium (ilosc postaci, gold, itp). Na to pytanie w zasadzie będzie można w 100% powiedzieć po wyjsciu f2p bo na razie nie bacie nie da sie tego sprawdzić.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #36 on: August 17, 2010, 02:08:09 PM »

No to podziekuje :)
Siegnar
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #37 on: August 17, 2010, 02:39:58 PM »

co do lifetima to ktos pisal gdzies na forum ze chce sie pozbyc. Chyba Krassnahll
Lambda
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #38 on: August 17, 2010, 05:05:32 PM »

a ma ktos moze kontakt gg do tego Pana ,ktory chcial sie pozbyc konta? bo widze ,ze aktywny byl w czerwcu i boje sie ,ze pm moze zostac odczytany w terminie blizej nieznanym^^
Arddaar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24


« Reply #39 on: November 05, 2010, 12:08:47 PM »

Dzień dobry wszystkim po dłuższej przerwie. Jak na razie udało mi się przypomnieć hasło do LoTRO i mozolnie ściągam update'y. Internet na razie niestety tylko w wersji GSM wiec korzystając z okazji darmowej gry sprawdzam czy w ogóle będzie się dało na nim grać. A przy okazji zauważyłem, że z opcji płatności zniknął lifetime, który w końcu zamierzałem wykupić (została u mnie tylko opcja płacenia 14,99 $ co miesiąc). Nie wiecie może czy to już tak na stałe zostanie tylko z opcją comiesięczną? Bo jeśli tak to kiepsko.
BTW to chyba w ogóle nie ogarniam do końca tego f2p i całego bałaganu ;)
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #40 on: November 05, 2010, 01:02:40 PM »

Po wejści F2P nie ma juz mozliwości wykupienia Lifetime, skończył sie 28 września z tego co pamiętam.
Pages: 1 2 [3]
  Print