Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Rohan - krótkie info  (Read 5685 times)
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #15 on: November 08, 2012, 10:29:56 AM »

Ja mam pytanie nt. odbudowy miasta, z tego co patrzyłem to sety dla postaci można kupić na starcie, nie widziałem tam jaichś wymagań typu odpowiednia reputacja we frakcji itp. Natomiast w poradniku wklejonym przez Edka mam napisane:
Quote
If you're a lore-master and want this set for yourself, you'll need:

    [250 Tokens of Hytbold]
    Kindred standing with the Men of the Wold faction
    Ally standing with the Men of the Norcrofts faction
    Kindred standing with the Men of Entwash Vale faction
    Ally standing with the Men of the Sutcrofts faction

I jeszcze jakieś questy związane z odbudową miasta. Na razie bawię sie odbudową miasta, ale niedłudo pewnie zabiorę się za jakiś set i chciał bym poznać szczegóły.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #16 on: November 08, 2012, 10:37:48 AM »

Nie kupisz nic na starcie! Jeżeli nawet posiadasz tokeny hytboldowe to opcja zakupu danego kawałka setu będzie nieaktywna do czasu aż odbudujesz specyficzny fragment miasta. A dany fragment miasta można odbudować posiadając odpowiednią reputację u danej frakcji.
Na samym początku masz aktywnego tylko jednego NPCa który nie wymaga posiadania żadnej reputacji. Daje on kilka zadań na odbudowę - głownie Mead hall.
Po zdobyciu Ally a którejś z frakcji pojawia się kolejny NPC.
Mając Ally u 4 frakcji Rohanu masz już 4 dodatkowych NPC-ów. Po zrobieniu Kindred pojawiają się kolejni z kolejnymi zdaniami.
Dlatego nawet mając 1000 tokenów nie możesz odbudować specyficznego fragmentu miasta bez posiadania odpowiedniej reputacji.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #17 on: November 08, 2012, 10:46:38 AM »

Dodam tylko, że repę wbija się dosyć szybko (kazdy quest po 1200 repy, a w każdym miescie są 4 questy).
Grunt to dobrze wybrac lokację "startową" do robienia questów powtarzalnych reputacyjnych - jeśli potrzebujesz kindred w Surcrofts, ally w the Wold i np friend w Norcrofts, to sobie odpuszczasz robienie questów w Cliving (bo frienda powinienes mieć po ukonczeniu wszystkich questów w danej lokacji), a lecisz od razu do Surcrofts (Snowbourn), dziennie robisz tam 4 questy, a tego 5 w Harwick.

Można też wspomagać się scrollami rep acceleration ze skirmish campu, zwłaszcza do momentu wbicia poziomu ally, żeby npce się pojawiły.
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #18 on: November 08, 2012, 11:30:46 AM »

Wczoraj w Hytbold widziałem 3 barterów ze znaczkami LMa nad głową (jak się idzie do instancji crafterskich)- podszedłem i zobaczyłem co mają.
Mieli sety LMowskie (sprawdzałem Fury), i wygląda na to że gdybym wcześniej nie wydał tokenów na odbudowę to mógłbym coś kupić, nie miały w opisie podanych żadnych wymagań żeby je założyć (tak jak np. w secie z Ort.)
Chyba że to są jakieś inne rodzaje pancerzy.

@Huriel - tak właśnie nabijam sobie repę :) Docelowo chcę mieć wszędzie Kindred i odbudować całe miasto, a potem zabrać się za sety.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #19 on: November 08, 2012, 11:36:56 AM »

Quote
i wygląda na to że gdybym wcześniej nie wydał tokenów na odbudowę to mógłbym coś kupić, nie miały w opisie podanych żadnych wymagań żeby je założyć (tak jak np. w secie z Ort.)
W opisie nic nie ma! Ale nawet posiadając te tokeny miałbyś je na szaro bez opcji zakupu.
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #20 on: November 08, 2012, 11:48:57 AM »

Ok, dzięki za sprostowanie, a jest gdzieś jakaś oficjalna rozpiska (nic nie znalazłem na Lorebooku) dotycząca wymagań czy post na forum to jedyne źródło ?

Ok, znalazłem innego posta na forum turbinek.

Quote
You can't, however, just start getting armour right away as you have to unlock their availability by completing parts of the rebuild (click on 'barter' for the piece you want from the barter trader and it'll show you what you need to finish off to get it).

Nie widziałem wymagań bo nie miałem aktywnego przycisku barter :)


------------------------------------------------------------------------------

Jeszcze 2 pytanie, na zrzucie ekranu strzałkami oznaczyłem moment przejścia tektur z high na low. Czy macie jakiś sposób na to aby to przejście zrobić bardziej płynne między 2 rodzajami tekstur, bardzo mnie wkurza takie nagłe przejście. Kombinowałem z ustawieniami graficznymi, ale pomimo ustawiania wszystkiego od High do Ultra ta granica przejścia zawsze była widoczna. - może robię coś źle bo na kilku screenach widziałem że wygląda to ładniej.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #21 on: November 08, 2012, 12:23:00 PM »

Ten post na forum jest dokładny ( http://forums.lotro.com/showthread.php?482751-Hytbold-A-Guide-to-Rebuilding-and-Armour&p=6462876#post6462876 ).
Masz tam wszystko co Ci potrzeba. Wykonuj krok po kroku wszystko co odnosi się wybranego setu a resztę to już jak Ci się spodoba.
Ja jak już wspominałem odblokowałem sobie stable mastera i insty crafterskie bo do czasy jak będę miał Kindred u wszystkich frakcji to tokenów będzie ze hoho.
Obecnie mam na minstrelu kompletny set leczący (Hytbold Watcher) i zrobione 2 Kindredy. Wbijam repkę u pozostałych frakcji i powoli odbudowuje całe miasto.


ps. Jak wybudujesz całość Hytbold na jednej postaci to dostaniesz dostęp do NPC-ów innych klas. Można wtedy za posiadane tokeny kupić armour dla swojego alta. Sety są bowiem "bound to account".
Pages: 1 [2]
  Print